Adresa

Masarykova 9/699, Liberec
Odborný lékař neurolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
15 názorů

M
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím již několik let s epilepsií a nemohu si stěžovat. Má skvělý přístup k pacientovi, pokud se naskytne problém, okamžitě se jej snaží vyřešit. Oceňuji její lidské jednání, stejně tak jednání sestry. Jen je pravda, že objednává více pacientů na stejný čas, proto se čekací doby prodlužují. Čekárna také bývala vybavenější. Sedět či stát na studené chodbě, kde máte pouze dvě lavice, není moc příjemné.


Je svědomitá, vysvětlí vše k diagnóze, věnuje čas na důkladné vyšetření, je příjemná v jednání s pacientem. Po době, co jsem chodila k MUDr Kotranyimu, si tohoto jejího jednání ohromně vážím. I sestřička, která je u ní, je velice příjemná. To, že se u ní někdy déle čeká, přestože je pacient objednán, chápu a nezlobím se kvůli tomu, protože díky tomu, že důkladně vyšetřuje, tak to je normální. Protože není možné, aby při objednání přesně určila dobu, kterou bude muset různým pacientům při vyšetření věnovat. Jsem ráda, že jsem se k ní dostala.


Po mozkove prihode, jsem hledala neurologa. Lekari, ktere mi doporucili v nemocnici, se ani nepodivali na me zpravy z nemocnice. Ano cekaci doby jsou dlouhe obcas, ale tak je to i v nemocnici. Jinak s pristupem doktorky ani sestry nemam problem.


Musím paní doktorku jenom chválit. Byla mi jejím přičiněním zjištěna dg. Parkinsonova choroba ještě v začátku. Paní doktorka se mi maximálně věnovala. V průběhu léčby jsem měla možnost dojíždět do Prahy na Homolku jako VIP pacient za nemalé peníze. Ani ne po roce jsem se k paní doktorce s pokorou vrátila. Nyní pokračuji v léčbě u paní doktorky a díky ní je můj zdravotní stav stacionární. Paní doktorka je důsledná a na pacienta si udělá čas. Je třeba taky pochválit sestřičku. Díky ! JK


Ověřeny pacient

Přístup paní dokrotky k pacientce je velmi nešetrnný. Ani já nemohu nikomu dotyčnou lékařku bohužel doporučit. Doslova jsem utekla. Je to smutné !!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Velmi dobrá lékařka a docela chápavá


Velmi dobrá chápavá lékařka.


Ověřeny pacient

Přihlásila jsem tam své prarodiče, babička, která měla strach, nerada chodí doktorům, přijela nadšená, jak je paní doktorka důsledná a příjemná.


Měla jsem velké bolesti v noze a bohužel jinam bych už nedošla, takže jsem strávila 3 hodiny na studené chodbě, jelikož jsem nebyla objednána. Paní doktorka byla velmi nepříjemná a nesympatická, vůbec mi neřekla, co mi je. Taky mi špatně předepsala brání léků.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Já mohu doporučit jsem spokojená s lidskýma ,ale zároveň profesionálním přístupem této lékařky,která mě pozorně vyslechla,vše mi vysvětlila po odborné stránce a pomohla mi s déle trvajícími problémy. Též kladně hodnotím chování sestřičky, na neurologii je třeba počítat s delším čekáním a jestliže vezme sestřička k paní doktorce přednostně pacienty, kteří maj záchvat nebo jsou na tom velmi špatně hodnotím kladně,příště to mohu být já či někdo jiný ...... Za poslední půl rok jsem se v ordinacích hodně načekala, nopomohlo to, ale zde to mělo význam,neurolog musí v klidu vyslechnout,vyšetřit a zhodnotit zdravotní stav ....prostě to podle mne nejde uspíšit ......JÁ DĚKUJI..


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti