Adresa

Vrchlického 59, Jihlava
Nemocnice Jihlava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
11 názorů

K
Umístění: Nemocnice Jihlava Jiný

Dnes jsem byla na pohotovosti s alergickou reakci na antibiotika, pani doktorka velmi prijemna, vse vysvetlila.Doporucuji, uz dlouho jsem se nesetkala s tak prijemnou pani doktorkou.


A
Ověřeny pacient

V ranních hodinách jsem byla na pohotovotśti v Jihlavě s tím, že mě něco poštípalo, objevilo se rudé kolo, které se neustále rozšiřovalo a měla jsem ho již přes půl stehna. Do toho únava, bolesti hlavy, teploty a bolest kloubů. Paní doktorka byla nepříjemná, byla ze mě udělaná hysterka, která otravuje na pohotovosti kvůli obyčejnému štípanci. Dostala jsem injekčně podané léky na zastavení alergické reakce a poslána domů. Druhý den jsem skončila na pohotovosti znovu a bylo mi zjištěno, že jsem byla předávkovaná, dostala jsem příliš vysokou dávku léků. Dále bylo zjištěno, že hysterická nejsem, ale mám ukázkovou boreliózu, která byla poznat jen pouhým okem. Takže za mě tuto lékařku nedoporučuji!


V
Ověřeny pacient

Velmi ochotná a svědomitá lékařka, která se zajímá o pacienta komplexně..Mně osobně velmi pomohla.
Věra Hollmannová


Ověřeny pacient

Ochotnějšího a svědomitějšího lékaře jsem nepoznal. Tímto se chci přidat ke všem předchozím kladným hodnocením paní doktorky Vybíralové.


B
Ověřeny pacient

naprosto profesionální, vždy ochotná, vstřícná, v klidu objasní jakýkoliv dotaz a řeší problém s empatií, která dnes není všem lékařům vlastní


S
Ověřeny pacient

Velmi ochotná příjemná odbornice, vše srozumitelně vysvětlí. To dnes vůbec není samozřejmostí!
Vždy mi pomohla.Děkuji Eduard


Byl jsem velmi spokojen


Ověřeny pacient

Skvělá lékařka, pečlivá, ochotná a vždy příjemná. Léčím se celý život s atopickým ekzemem a vyzloušela jsem spousty lékařů, léčitelů a šamanů pa celé republice. Proto si paní doktorky velmi vážím a to, co dělá pro své pacienty, nepovažuji za samozřejmé.


Příjemná lékařka.


L

Vyzkoušela jsem hodně dermatologů v různých městech, paní doktorka Vybíralová je skvělá. Jako jediná mi opravdu pomohla, je milá, ochotná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti