MUDr.

Ivana Vybíralová

Dermatolog

Kontaktní informace

• V

Velmi ochotná a svědomitá lékařka, která se zajímá o pacienta komplexně..Mně osobně velmi pomohla.
    Věra Hollmannová

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• A

V ranních hodinách jsem byla na pohotovotśti v Jihlavě s tím, že mě něco poštípalo, objevilo se rudé kolo, které se neustále rozšiřovalo a měla jsem ho již přes půl stehna. Do toho únava, bolesti hlavy, teploty a bolest kloubů. Paní doktorka byla nepříjemná, byla ze mě udělaná hysterka, která otravuje na pohotovosti kvůli obyčejnému štípanci. Dostala jsem injekčně podané léky na zastavení alergické reakce a poslána domů. Druhý den jsem skončila na pohotovosti znovu a bylo mi zjištěno, že jsem byla předávkovaná, dostala jsem příliš vysokou dávku léků. Dále bylo zjištěno, že hysterická nejsem, ale mám ukázkovou boreliózu, která byla poznat jen pouhým okem. Takže za mě tuto lékařku nedoporučuji!

• V

Věra Hollmannová

• Ochotnějšího a svědomitějšího lékaře jsem nepoznal. Tímto se chci přidat ke všem předchozím kladným hodnocením paní doktorky Vybíralové.

• B

naprosto profesionální, vždy ochotná, vstřícná, v klidu objasní jakýkoliv dotaz a řeší problém s empatií, která dnes není všem lékařům vlastní

• S

Velmi ochotná příjemná odbornice, vše srozumitelně vysvětlí. To dnes vůbec není samozřejmostí!
      Vždy mi pomohla.Děkuji Eduard

• Byl jsem velmi spokojen

• Skvělá lékařka, pečlivá, ochotná a vždy příjemná. Léčím se celý život s atopickým ekzemem a vyzloušela jsem spousty lékařů, léčitelů a šamanů pa celé republice. Proto si paní doktorky velmi vážím a to, co dělá pro své pacienty, nepovažuji za samozřejmé.

• Příjemná lékařka.

• L

Vyzkoušela jsem hodně dermatologů v různých městech, paní doktorka Vybíralová je skvělá. Jako jediná mi opravdu pomohla, je milá, ochotná.

• J

Moc dobrá lékařka, vše ochotně a srozumitelně vysvětlí, je trpělivá s pacienty, jen je škoda,že ordinuje jen jednou týdně.