Velmi ochotná a svědomitá lékařka, která se zajímá o pacienta komplexně..Mně osobně velmi pomohla.

Vrchlického 59, Jihlava
Nemocnice Jihlava (mapa)

V ranních hodinách jsem byla na pohotovotśti v Jihlavě s tím, že mě něco poštípalo, objevilo se rudé kolo, které se neustále rozšiřovalo a měla jsem ho již přes půl stehna. Do toho únava, bolesti hlavy, teploty a bolest kloubů. Paní doktorka byla nepříjemná, byla ze mě udělaná hysterka, která otravuje na pohotovosti kvůli obyčejnému štípanci. Dostala jsem injekčně podané léky na zastavení alergické reakce a poslána domů. Druhý den jsem skončila na pohotovosti znovu a bylo mi zjištěno, že jsem byla předávkovaná, dostala jsem příliš vysokou dávku léků. Dále bylo zjištěno, že hysterická nejsem, ale mám ukázkovou boreliózu, která byla poznat jen pouhým okem. Takže za mě tuto lékařku nedoporučuji!

Věra Hollmannová

Ochotnějšího a svědomitějšího lékaře jsem nepoznal. Tímto se chci přidat ke všem předchozím kladným hodnocením paní doktorky Vybíralové.

naprosto profesionální, vždy ochotná, vstřícná, v klidu objasní jakýkoliv dotaz a řeší problém s empatií, která dnes není všem lékařům vlastní

Velmi ochotná příjemná odbornice, vše srozumitelně vysvětlí. To dnes vůbec není samozřejmostí!
Vždy mi pomohla.Děkuji Eduard

Byl jsem velmi spokojen

Skvělá lékařka, pečlivá, ochotná a vždy příjemná. Léčím se celý život s atopickým ekzemem a vyzloušela jsem spousty lékařů, léčitelů a šamanů pa celé republice. Proto si paní doktorky velmi vážím a to, co dělá pro své pacienty, nepovažuji za samozřejmé.

Příjemná lékařka.

Vyzkoušela jsem hodně dermatologů v různých městech, paní doktorka Vybíralová je skvělá. Jako jediná mi opravdu pomohla, je milá, ochotná.

Moc dobrá lékařka, vše ochotně a srozumitelně vysvětlí, je trpělivá s pacienty, jen je škoda,že ordinuje jen jednou týdně.

Vždy mi pomohla.Děkuji Eduard

Byl jsem velmi spokojen

Příjemná lékařka.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Mám dlouhodobí problém s pletí. Diagnosa růžovka. Pomoci by prý mohl pulzní barvivový laser. Jaký je váš názor? Jsem maminka 15 měsíčního kloučka a stále kojím. Má kožní lékařka tvrdí, že zatím nemůže pomoci, dokud kojím. Jsem však již zoufalá. 20. srpna mám svatbu a moje pleť se stresem stále horší, poraďte prosím. Děkuji

MUDr. Ivana Vybíralová

• Dobrý den,
    chtěl bych se zeptat - můj 2letý syn před 5ti měsíci spadl na tvář a má na ní jizvu, která je občas červená a občas není vidět vůbec. Máme to teď řešit nebo to zatím nechat být? Případně dá se k Vám objednat i 2leté dítě? Děkuji za info. S pozdravem

MUDr. Ivana Vybíralová