MUDr. Ivana Vlasáková

Jablonec nad Nisou 1 adresa

Odborný lékař alergolog
Dolní náměstí 14, Jablonec nad Nisou

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Odborný lékař alergolog Jiný

Perfektní sestřička a paní doktorka je naprosto skvělá, takže věřím, že se s mou alergií úspěšně popereme...

První moje návštěva u Mudr.Vlasákové na mě udělala opravdu dobrý dojem.Naprosto perfektní vystupování,odborné vyšetření a skvělá atmosféra v čekárně se setřičkou.Potíže s alergií mám několik let a teprve tato paní doktorka mi opravdu pomohla!Tedy mohu jen a jen poděkovat.

Špatně jsem se smiřovala s tím, že můj milovaný pan doktor Nový odešel do důchodu, ale paní doktorka Vlasáková je báječná:)

Při návštěvě mám pocit, že všichni v ordinaci jsou jen pro mne. Nestalo se ještě, aby mi nepomhly. Vždy mi je vše vysvětleno. Chodím tam ráda a mohu každému jen doporučit

Příjemná lékařka, které není cizí ani milé slovo.

Velmi příjemná,fundová,své práci rozumí,na pacienty milá.Jsem s její prací nadmíru spokojen.

Nelmilejší ženská mezi MUDr., co jsem poznal - je krásné mít alergii, kterou léčí paní Ivana.

Milá, ochotná, umí. A je krásná i zevnitř.

Paní doktorka je velice pečlivá, milá. Vždy poradí a všechno vysvětlí. Vždy se snaží získat co nejvíce informací. Vždy se cítím tak, že tam je paní doktorka jenom pro mne.Příjemné je prostředí i u sestřičky, která se mi tké vždy plně věnuje a vytváří příjemnou atmosféru.
Vždy tam jdu s tím, že nebudu ve stresu a obě paní mi vždy pomůžou. Každému tuto ordinaci můžu jen doporučit

Velmi milá a pozorná dáma,která umí poradit, vysvětlit a především prospět zdraví pacienta. Dnes je pro pacienty také velmi důležité, zda si lékař umí vybrat sestru,
která bude nejen odborně na výši, ale která bude mít sympatický a empatický přístup.
A zde paní doktorka opět zabodovala, čímž chválím obě dámy.