Adresa

Odborný lékař diabetologie
Palackého 13, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

3 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřený profil

Paní doktorka po všech stránkách velice pečlivá. Navštěvuji ji již sedum let na doporučení mého praktického lékaře a velmi mi v mé nemoci pomáhá. Zejména svým uklidňujícím přístupem. Je ochotna pomoci při mých komplikacích i ve svém volnu na soukromém čísle. S takovouto ochotou a péčí jsem se před tím nikdy nesetkala. Přeji i ostatním pacientům takový přístup jejich lékařů. Mohu ji jen doporučit.

Paní doktorka má plnou kartotéku pacientů, za které pobírá peníze od pojišťoven, ale když má pacienta léčit, k ničemu se nemá. Vůbec tuto doktorku nedoporučuji - pacient je u ní až na posledním místě. Tatínka měla v péči několik let pro diabetes II. typu. Jeho stav se postupně zhoršoval a paní doktorka vždy jen čekala, co bude na další kontrole za čtvrt roku... Hladinu glukozy měl tak vysokou, že to bylo do očí bijící i pro laika! Teď je u jiné lékařky, která se ho snaží postupně stabilizovat, ale vzhledem k jeho zanedbanému stavu je to obtížné. Kdyby zůstal u této doktorky, pravděpodobně by mezi námi už dlouho nebyl!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J

Vstřícná lékařka,vždy dobře poradí jak s nemocí dále.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti