Práškova 434, Kolín
Specialista alergologie a imunologie

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Děti chodily do školky max.týden v kuse, protože byly pořád nemocné. Od jara chodíme k paní doktorce, která nám moc pomohla. Zjistila pouhým povídáním s nimi, že mají zánět dutin a to jsme byli po kontrole na orl s bolestmi oušek. Všechna vyšetření si nechala udělat znovu a vyléčila je. Pomohla nám udržet děti zdravé do operace odebrání nosních mandlí a nechala jim udělat autovakcínu. Napsala nám léky, přestože nemusela a ani neměla ordinační hodiny. Nikdy jsem se s takovým obětavým přístupem nesetkala. Je to vynikající lékařka a úžasný člověk. Petra

Ani ne dvouletý syn má atopický ekzém, tak jsme šli k paní doktorce, aby zjistila, po čem to má. Udělala mu sice krevní testy a zjistila, že je alergický na prach, ale vůbec se mi nelíbilo její jednání se mnou, hovořila se mnou jako s nesvéprávným člověkem, ne jako s partnerem pro diskusi a věci, které jsem jí říkala, nebrala v potaz. Navíc se mi po čase dostala do rukou zpráva, kterou poslala obvodní lékařce mého syna, kde se nezapomněla pochválit a mě s kožní lékařkou pohanit. Nevím, jaká byla dříve, ale evidentně jsem nebyla její typ nebo už na svoji práci nestačí a měla by ji přenechat mladším.

F

K paní doktorce jsem přišla s nadějí, že mému synovi pomůže. Bohužel paní doktorka léčila syna jen na astma a nevěděla, že jsou i jiné nemoci, které mohou mít podobný průběh. Ani že mu léky nezabírají jí nevadilo a jenom nám nadávala, že syna neléčíme, což nebyla pravda! Odešli jsme k jinému alergologovi, který nás odeslal do Motole a tam mu potvrdili jinou nemoc. Díky paní doktorce syn bral zbytečně kortikoidy dva roky!
Takže my nemáme dobrou zkušenost, ale možná že na běžné problémy, alergie atd. doktorka stačí.

Já jsem s paní doktorkou opravdu spokojená léčila mě od dětství a teď má v péči i mého syna, má opravdu letitou praxi a mnoho zkušeností, proto si myslím, že bych v Kolíně těžko hledala erudovanějšího. Co se týká přístupu, opravdu nevím na co si stěžovat, je to asi také tím, že ji znám léta, ale jsem ráda, že je to partner pro diskuzi a netrvá na nějakých přesně učebnicových postupech, když jí vysvětlím důvod, proč je to v našem případě nemožné. A to že komunikuje po telefonu prakticky kdykoli, svátky, nesvátky...tak to klobouk dolů...

Myslím, že můžeme být rádi, že paní doktorku v Kolíně máme. Nevím kam bych s malým chodila, kdyby tady neordinovala. Vždy se snaží najít nejideálnější řešení a pomoci jak nejlépe dovede. Velmi oceňuji, že je velice ochotná pomoci i přes telefon a to naprosto mimo ordinační dobu. Také se mi i stalo, že dokonce večer volala a ptala se jak synovi je. To se mi nikdy u jiného lékaře nestalo.

Svědomitý, velmi hezký přístup k pacientům

Pani doktorku i sestricku znam uz pres 20 let .CHodila jsem k nim s obema synama a nemohu si je vynachvalit.,Obe byly obetave,vstricne. Synove i kdyz jsou uz odrostli, chodi k nim dodnes - starsi uz jen nekdy pro radu a mladsi se stale leci. a i oni jsou s obema velmi spokojeni.
Preji Vam pani doktorko i sestricko hodne milych pacientu , pevne nervy a . . Dekuji Fialova

Velmi dobrá lékařka. Zastává pečlivý přístup, snaží se využít všechny dostupné prostředky léčby. I při malém náznaku jiných potíží Vás neváhá doporučit na specializované vyšetření. Je také velice příjemný člověk. Čekací doby jsou opravdu dlouhé.

Nejlepší lélařka jakou znám! Vy ubožáci, kteří ji zde nadáváte, si za to, že se Vám nemoc neléčí můžete sami a ne, že je to její chyba!!! Jen neumíte sami přiznat chybu! Paní doktorko jen tak dál, jste báječná!

good