Ivana Sedláčková, parodontolog Praha

MUDr. Ivana Sedláčková

Parodontolog

11 názorů

Uložit


Adresa

Seydlerova 2451, Praha
Stomatologická praxe - parodontologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily parodontologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
11 názorů

H
Ověřeny pacient

Před zmiňovanou paní doktorkou varuji všechny, kteří uvažují svěřit svůj problém do její péče. Byla jsem u ní na resekci osmičky, přístup naprosto šílený, křičela jak na mne tak i na sestřičku, po zákroku jsem se léčila 10 dní místo průměrné doby hojení 2-3 dny. Po konzultaci zákroku s jiným doktorem, jsem se dozvěděla, že postup paní doktorky byl v několika ohledech špatný a zastaralý. Stejný zákrok jsem absolvovala na jiné klinice, kde jsem skutečně po 3 dnech byla v pořádku, postup a chovaní nesrovnatelně lepší i co se týče vybavení.
Za mne tedy nikomu nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

Paní doktorka bývala vcelku příjemná, profesionální lékařka. Poslední cca dva roky tomu tak už není, dokáže být velice nepříjemná - na pacietny, i na paní sestřičku. Tu dokonce již ani nemá. Nesnaží se vyjít vstříc s termínem návštěvy (začal mě velice bolet zub, ale i přes prosby a naléhání jsem byla objednána na termín až za měsíc). Začínám už i pochybovat o kvalitě péče. Dávám tomu posledních pár návštěv, a pokud se přístup paní doktorky nezlepší, změním zubaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


O
Ověřeny pacient

Dříve jsem si myslela, že mám jednoho z nejlepších stomatologů, ale poslední dobou už ne. Paní doktorka dokáže být velmi nepříjemná na pacienty i na sestru. Na svém přístupu a komunikaci by měla zapracovat! Moc se mi nelíbí, že si vyřizuje své osobní hovory a já zatím čekám na křesle a pak se mi ani neomluví. Snad je to slušnost. Zatím se mi tedy nestalo, že by zklamala v péči a zákroky provádí (alespoň u mě) bezbolestně.


P
Ověřeny pacient

Nemám nejmenších výhrad, její práci mohu hodnotit pouze jako výbornou. Přivítal bych pouze možnost komunikovat (objednávky, ...) mailem.


Velmi vstřícná, pečlivá a profesionální.


Ověřeny pacient

Byl jsem u paní Sedláčkové na operaci a musím říct, že její zákrok byl excelentní. Když mě operovala, tak se pořád ptá jak to zvládám a hlavní je že komunikuje. Všem jí doporučuji!!!


M
Ověřeny pacient

S paní doktorkou mam ty nejlepsí zkusenosti. Profesionalni prace, vstricny pristup - vysvetli, usmeje se... Moje predesla pani doktorka me k ni poslala na zakrok se kterym si sama nevedela rady, pani doktorka Sedlackova mi tedy pomohla a uz jsem u ni zustala.


A

K paní zubařce nemáme jedinou výhradu, je to odborník na svém místě. Naše celá rodina k ní léta a nikdo znás by neměnil. :-)


L

Trhalůa mi "osmičku" a je fakt dobrá! Taky umí komunikovat s pacientem, takže nerozumí jen těm zubům, ale i lidem, to oceňuji. Mohu ji jen doporučit!


Výborná lékařka, odborník, mohu jen doporučit


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti