Ivana Rušavá, kardiolog Plzeň

MUDr. Ivana Rušavá

Kardiolog Více

Wenzigova 2, Plzeň
Dětská kardiologická ordinace

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Paní doktorka opravdu báječná,moc hodná,velice důkladná a vždy všecičko vysvětlila. Moc děkuju.
Sestřička úplně stejně skvělá. Milá,vždy s úsměvem. Poradí,pomůže...i jí moc děkuju. Oběma přeji hodně pohody při jejich práci.

k paní doktorce jsem chodila 19 let a nemohu si stěžovat je výborná a sestra ještě lepší

Pani Doktorka je mila a přijemna vzdu všecho rozumně visvětluje . Sesřichka super z malymy dětma hesky povida a spiva abuch je zabavit. Doporucuji

Díky paní doktorce za její péči. Byl jsem u ni od malička a dá se říct, že mi zachránila život.Velmi ochotná a milá.Škoda jen, že od 18ti let již nemohu být v jeji péči. Jarda K.

Skvělá paní doktorka. Odhalila mně WPW sydrom a poslala na operaci do Prahy. Bez ní bych měl problémy stále...

skvělá!

Se svojí dcerou k ní chodím velmi dlouho, je milá, skromná, lidská, nesetkala jsem se s lepší. Nejlepší vizitka od dětí, na návštěvu se k ní moje dcera těší.

Paní doktorka je bezvadná, příjemná, ochotná.

F

K paní doktorce jsem se synem chodila několik let, byla vždy příjemná, ochotná cokoliv vysvětlit a poradit.Takže i když už je syn v pořádku a její pomoc nepotřebujeme jsem ráda,že touto cestou jí mohu ohodnotit.