třída Edvarda Beneše 1549, Hradec Králové
Sam. ord. lékaře spec. - kožní

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - kožní Lupénka

Velice nespolehlivá paní, velice často má na dveřích do ordinace napsáno " Dnes se neordinuje". Toto oznámení se objeví až po začátku ordinační doby a někdy se protáhne na 2-3 dny.
Nespokojen!

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - kožní

Vyhledala jsem kožní, protože jsem měla podezření na molusky u tříletého syna. Paní doktorka byla příjemná, diagnózu mi potvrdila. A že mám pokračovat v potírání žíravinou. Syn se ale osypával čím dál víc a při potírání strašně brečel. Pak se mu objevily pupínky i v obličeji. Zašla jsem tedy za pediatričkou, zda to nejsou spíš neštovice. A jsou. Takže jsem tři dny potírala neštovice kyselinou :(. Že nepoznám neštovice já, no dobře, ale kožní by to snad poznat měla.

K paní doktorce jsem šla, protože byla nejblíž mému bydlišti. Z lékařského hlediska bych neměla žádné zvláštní výtky, myslím, že vše proběhlo v rámci průměru. Důvodem, který mě přiměl změnit lékaře, byla velice častá nepřítomnost. Když jsem chodila na kontroly na několikátý pokus, protože mě poněkolikáté uvítala pouze cedulka, že se dnes neordinuje, přešla jsem k jinému lékaři.
Ivana

Paní doktorka sice s pacientem diskutuje o problému, ale mě poslala na odborné vyšetření na oční, kvůli odstranění nepatrných vřídků. Prý má strach mi to odstranit, aby nepoškodila něco kolem oka. Tak jsem si to odstranila sama. Jinak je nepříjemné, že když ordinuje tak je plná čekárna. Ale velice často je, že se pro nemoc neordinuje takže tam člověk dorazí a nic. Prý je paní doktorka velice často nemocná, chápu, ale je to nepříjemné, když nemá záskok. Přístup má lidský, odbornost je na hraně