Hradecká 600, Stod
Kožní ambulance

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Paní doktorka mě velice překvapila přístupem. Řekla jsem jí co mě trapí a že mám podezření na neštovice jelikož jsem je dosud neměla. Vyšetření provedla skoro od stolu a když jsem jí řekla, že mám vyrážku i ve vlasech tak reagovala slovy nechodte ke mě. Co mi je, jsem se vlastně nedozvěděla a na dotaz jestli nemohu někoho nakazit, jelikož máme doma malé děti jsem nedostala ani odpověd. Pak řekla, že to je asi virové a napsala mi nějakou vodičku u které jsem si doma v příbalovém letáku přečetla, že je na ledacos, ale ne na virová onemocnění. Druhý den jsem tedy raději jela do plzně k jiné kožní, která mě prohlédla a sdělila, že mám pěkně rozběhlé neštovice. Překvapuje mě, že paní doktorka ve stodě toto onemocnění ani nepoznala. Byla to moje první návštěva paní doktorky Hrubé a po téhle zkušenosti i poslední.

S péčí jsem byla celkem spokojena i když problémy mi doktorka vyřešit nepomohla. Ale snažila se. Proti ní hovoří snad jen nevyhovující ordinační hodiny a špatná dostupnost pro neřidiče. Jo a velmi, velmi domácí prostředí v ordinaci. Připadala jsem si, že mi tam vše padá na hlavu.