ORL ambulance
Mánesova 646, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ano, paní doktorka je velmi laskavá a příjemná, kdyby...
Kdyby si alespoň pozanemenala, o čem se svým pacientem mluví. Mám s ní bohužel nepříliš dobrou zkušenost. Půl roku jsem za ní docházel s problémy s Eustachovou trubicí. Vždy jesm dostal nějaké kapky nebo léky, pravidelně mi dělala audio (tam se samozřejmě nic neukázalo). Problém je v tom, že na moje komentáře vždy reagovala podobně: to nemá s vaším problémem nic společného... A při další návštěvě opět ten samý scénář. Jednou jsem se zeptal na názor na ušní svíčky - odpověděla mi, že to vidí jako dobrý pokus. Když jsem jí při příší návštěvě řekl, že jsem to vyzkoušel (bez odkazu na náš minulý rozhovor), řekla mi, že to je nesmysl. Vždy jsem se u ní cítil spíš jako simulant. Ale copak člověk živící rodinu má čas simulovat??? Mě to opravdu trápí a bolí!
když jsem paní doktorku požádal o výtěr z krku a odběr krve na možné patogeny, chlamydie atd., řekla mi, že to s mými potížemi nemá nic společného. Nicméně mi při poslední návštěvě oznámila, že ona nemá co léčit.
Tak jsem si asi svoje potíže vymyslel, abych utrácel svůj čas a peníze ze "léčbu", která nikam nevede. myslím, že problém jej jinde: dokud to paní doktorku nestojí nic z jejího rozpočtu, který dostává od pojišťovny, tedy pokud pouze předepisuje neúnčinkující léky, je příjemná a empatická. Ale ouha, pokud chcete nějaké laboratorní vyšetření, za které by se měla o svůj balíček peněz podělit s někým jiným... Pak už pacient není nejdůležitější, raději mu řekneme, že to je jiný problém a ať zkusí třeba zaříkávání!!!!!!!!

S paní doktorkou jsem spokojen. Paní, která není, lituji, protože ještě nepochopila, že k lékaři se chodí pro pomoc a radu a ne pro rohlíky. A když s lékařem nekomunikuje, pak si může stěžovat. Ale na sebe. Takže lidé, komunnikujte se svými lékaři!!!

Paní doktorka BALKOVSKÁ je vynikající,vynikající!Mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti.Je erudovaná,příjemná a snaží se pro pacienty zajistit tu nejlepí péči.
Tak to Vám můžu říct úplně přesně.A ani netušíme,co v našich lékařích(v drtivé většíně)máme.Nikde bychom za naše peníze lepší péči nezískali.Jestli se budeme chovat tak,jako dosud(stát i my),mladí lékaři utečou do ciziny a u nás doma nás budou léčit cizokrajní lékaři(těšme se na Rumuny,Ukrajince další).Jen tak dál!Ať žije náš socik v hlavách,ať žije ČSSD a vůbec naše celá populistická politická sféra,která se zdravotnictví"věnuje"úspěšně od r.1989.

Paní doktorka velmi příjemná, poradila, pomohla.. Až na tu velmi nepříjemnou sestru, která působí jako účinný odpuzovač nových pacientů, jsem byl velmi spokojen.

Paní doktorku Balkovskou mohu jen doporučit, vždy mi pomohla. Tak laskavou a ohleduplnou lékařku bych přála všem pacientům!

Paní doktorka Balkovská je poklad. Vždy když jsem potřebovala udělala si na mě čas. Je moc milá. Doporučuju!

paní doktorka je ochotná a snaží se pochopit pacienta v jeho zdravotních problémech.snaží se vyjít vstříc.

Mohu paní doktorku jen doporučit.Pomohla mi v době kdy u jsem byla psychicky docela na dně.Byla první člověk,který mi pomohl řešit ztrátu sluchu.Předtím si mě přehazovali jak horký brambor doonce mi tvrdil jeden pan doktor,že žádnou sztrátu sluchu nemám.Sice to trvalo skoro třičtvrtě roku,ale dneska mám sluchadla a je to celkem v pohodě.Ve 30 letech ztratit částečně sluch je hrozné zvláště při nepochopení okolí.Děkuji paní doktorko za všechno.Milou a obětavou paní doktorku mohu jen doporučit.

Velice laskavá a milá paní doktorka. Má velké pochopení pro své pacienty. Je velice pečlivá a s krásným přístupem k dětským pacientům. Rozhodně všem doporučuji.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Může něco znamenat zápach z úst po ránu a občas i přes den? Může to být od Refluxní choroba, Infekce, Selhávání jater a ledvin, Žaludeční vřed, cukrovka? Děje se to už déle.

souhlasím s panem doktorem Pavelcem. Bylo by dobré provést laboratorní vyšetření krve a kultivace z krku u praktického lékaře, který by Vás dle výsledků odeslal na odborné vyšetření (ORL, interna, gastroenterologie...).
IB

MUDr. Ivana Balkovská

Dobrý den. Může něco znamenat zápach z úst? Děje se to už déle. Většinou ráno. Občas přes den kdy je sucho v krku. Může jít i o vážné onemocnění? Mockrát děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Dobrý den, Vaše obtíže by měl vyšetřit ORL lékař, který zjistí příčinu a navrhne řešení Vašeho problému.
S pozdravem
IB