Zobrazit ostatní profily hematologů v okolí

Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s. Jiný

Pan doktor je naprosto úžasný! Tak skvělý a citlivý přístup k pacientovi jsem už dlouho nezažila. Smekám před ním! Víc takových lékařů jako je on.

Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s. Jiný

Pan primář Vonke je výjimečný člověk a velký odborník s lidským přístupem k pacientům. Jsem mu velmi vděčný za záchranu mého života. Srdečně děkuji a přeji vše dobré.

Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s. Jiný

Pan doktor Vonke je vstřícný a velmi zkušený lékař, se širokým rozhledem. Jako člověk je velmi příjemný a bezprostřední.

Pan primář je člověk na pravém místě. Nejenže je vynikající odborník, ale i skvělý člověk. Pomůže, poradí, vysvětlí :o)

Pan primář je úžasný člověk a nejen po profesní stánce,ale i svým přístupem k pacientovi. Navštěvuji ho už přes 11 let a neměnila bych.Dokáže zdravotní problémy řešit v souvislostech,což jiným lékařům někdy bohužel chybí.Mám v něho plnou důvěru a všem ho mohu jen doporučit.

Erudovaný odborník, velmi lidský přístup k pacientovi, jsem jeho dlouholetý pacient léčící si chronickou polycytemii vera a jsem s jeho prací navýsost spokojen

Již 5 let navštěvuji tohoto lékaře a jsem velmi spokojen s jeho péčí i s přístupem všeho personálu.

Pan primář je kapacita ve svém oboru.Vřele doporučuji!Velice příjemný k pacientům,vše perfektně vysvětlí.