Ord. lékaře specialisty - ORL
U Plovárny 14, Děčín

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Panu doktorovi dávám 5 z 5 za neskutečně citlivou péči.....která je obecně na ORL velmi nepříjemná....a šetrně, lidsky provedený zákrok, kterého jsem se bála. Moc děkuji a pana doktora vřele doporučuji

Umístění: Ord. lékaře specialisty - ORL Jiný

Pred mesicem jsem sla k tomuto "lekari" se silnou bolesti v krku.Po vysetreni mi rekl, ze mam zanet hltanu a hrtanu.Nasadil antibiotika.Po tydnu jsem sla na kontrolu a rikam mu, ze me porad boli hrozne v krku,pri polykani jidla a celkove je mi velmi nedobre.Koukl do krku a sdelil, ze krk je v poradku, ze me to pry neboli od krku. Poprosila jsem ho o vyter.To zamitl s tim,ze muj krk je uplne ok a ze vyter neni na vyzadani pacienta.Rikam si, dobre jeste pockam,treba se to da do pohody.Ovsem nedalo.Po ctrnacti dnech jsem tam sla opet se stejnymi problemy.Znova mi koukl do krku a odbyl me, ze krk neni ani cerveny, ze to tam mam uplne v poradku a opet mi odmitl udelat vyter,ze vyter neni na vyzadani (porad stejna pisnicka).Pry at si zajdu ke sve prakticke.At mi udela klinicke vysetreni, ze moje problemy rozhodne nejsou od krku.Tak jsem tedy sla, vyter mi udelala a .... zjistili mi Streptokoka.Mesic mi bylo blbe tak, ze jsem uz brecela.Takze, pane Stribrsky, doufam, ze to ctete a chytite se za nos.Chodila jsem k vam 23 let.A uz nikdy vice.

Pan doktor sice dceru vyléčil, ale přístup k dětem má opravdu špatný. Dcera z něho byla úplně vyklepaná a mě seřval jako malou holku ať si jí držím pořádně. Nic méně nebyla jsem spokojená ani s MUDr. Barešovou která dceři vyšetřovala mandle poněkud starým způsobem a to tak, že jí podráždila rukou mandle, že dcera zvracela krev ještě venku před poliklinikou. Na doporučení jsme vyhledali MUDr. Dimitrovovou a jsme velice spokojeni, hezký přístup k dětem, vše vysvětlí, opravdu lidský přístup, vřele doporučuji.

Jako maminka dcerky musím napsat.. naprosto katastrofální přístup!! Dcera byla po pádu s koně, sešitou hlavou a zlomenou klíční kostí propuštěna z nemocnice domů. Ještě ten večer ji začalo bolet ucho. Na pohotovosti byl pan doktor. Nikdy jsem se s tak nešetrným způsobem, přesto že jsem mu několikrát připomínala zranění mé dcery, nesetkala. Pan doktor byl arogantní až vzteklí. Ucho dceři píchnul. Neodhalil, že se bolest ucha týkala předchozího pádu s koně. Kdyby pan doktor více naslouchal a překonal svou aroganci, udělal by možná podrobnější vyšetření a dcera by dnes nebyla se 75% na toto ucho nedoslýchavá.

dobrý Den. Byla jsem u pana doktora jednou. A byla jsem sním spokojena. A diky panu doktorovy jsem nemusela na zakrok do nemocnice. Byl rychlej. A udelal moc dobrý zakrok. A ucho se uzdravilo.

Jsem maximálně spokojená s lidským i profesionálním přístupem MUDr. I. Stríbrského.

citlivý osobní přístup,vždy pomůže,je prostě nejlepší

Dobrý den já na p.doktora nemohu říct slovo,který by ho hanilo!!!byly jsme v nemocnici na pohotovosti s 2 a půl letou dcerkou a byl na ní příjemný dal ji lízátko a ucho jí teda hned nepíchal,říkal že je to oškliví ale napsal ji antib. a kapky do uší a ať přijdeme na kontrolu!!!!!myslim si že dělat doktora pro děti není nic lehkého když některý rodiče soudí už podle vzhledu a pak děti dělají to samééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

souhlasím s předchozím hodnocením ohledně přístupu k dětem. Kromě osobních zkušeností s vyšetřením mé malé dcery (už nikdy více nebudu opakovat) jsem byla jsem svědkem následující scénky: do společné čekárny MUDr. Stríbrský a MUDr. Barešová vchází maminka s pětletým chlapečkem. Oba velmi vyladěni a s úsměvem. Maminka si přečte na dveřích, že Barešová není přítomna - zastupuje Stríbrský a viditelně pobledne. Velmi šetrně tuto skutečnost oznamuje synkovi. Do této chvíle velmi vyladěné dítko propadne hysterickému záchvatu. Jo, asi zkušenosti....

Myslím,že je tento lékař opravdovým odborníkem ve svém oboru,jen by se mu měly vyhýbat matky s jejich ratolestmi.Zažila jsem ho 2x v ambulanci děčínské nemocnice s dcerou,které se jak jinak,než píchalo ucho a přístup byl k dítěti popravdě řečeno až odporný.Opravdu naprosto bez citu,zato arogantní.Tento lékařův přístup k malým pacientům je ale všeobecně znám.Asi o něčem vypovídá počet jeho pacientů ve společné čekárně s počtem pacientů Mudr. Barešové.