Sam. ord. lékaře spec. - alergologie
Jarošovská 127, Jičín

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Pana doktora jsem navštěvoval jako dítě. Jeho přístup je profesionální: ochotný, vysvětlí, poradí. Doporučuji!

Vynikající lékař

Chdím k němu s dítětem a mám velice dobré zkušenosti.

Myslím si že péče o pacienty je velmi dobrá.

Pan doktor má velmi milou sestřičku, sám je též odborník. Chválím

S prací i lidským přístupem pana doktora jsem spokojená. Oceňuji, že mi, ohledně kontrol, vždy vycházel vstříc během studia na vysoké škole.

Super doktor. Po létech "léčení" a trávení hodin čekání na vyšetření, jsem si připadala u pana doktora jak v jiném světě. Pečlivý, příjemný, elegantní atd. Alergie mě konečně po těch létech ustoupila do mezí. Bez problémů vzal i mé příbuzné a každý si ho nemůže vynachválit! Nesmím opomenout usměvavou a vždy velmi milou a ochotnou sestřičku!!! Škoda, že takových lékařů a sestřičk není více.

Pana doktora Rydla si pamatuji když ještě pracoval na dětském oddělení jako primář byl velmi hodný.Já měla jako malá vždy hrůzu z bílích pláštů byla sem hodněkrít na dětském oddělení jako 4letá. No a vida dnes mi je 23 a taky pracuji v nemocnici jako ošetřovatelka a moc mi ta práce baví.máte fotku?

Pan doktor je výborný lékař a specialista.Děkuji mu za jeho péči.