Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Palackého 224, Opočno
Gynekologická ambulance, s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

Nejlepší a nejempatičtější doktor u kterého jsem byla. Jediný mi dokázal pomoci od mých problémů a je to doktor, který má srdce. 3 jiní gynekologové mi nepomohli a připadala jsem si před nimi, že chci nemožné a že si vymýšlím. Pan Mrkáček mi pomohl. Moc děkuji.

Ověřeny pacient

K panu Mrkáčkovi chodím téměř 10 let a jsem naprosto spokojená. Nikdy jsem u žádného jiného gynekologa nebyla, tudíž nemám s čím porovnávat,ale také doufám, že ještě jen tak nějakou chvíli porovnávat nebudu. Chodíme k němu celý ženský klan naší rodiny :) a skvěle si poradil s rizikovými těhotenstvími a těžkými porody, které prodělala jak teta,tak i mamina,která čekala kluka ještě ve 40 letech. Neměnila bych a doufám, že až jednou bude muset přijít řada s dětmi i na mě, pan Mrkáček u toho bude :)

L
Ověřeny pacient

nevím co napsat, prostě jednička. Chodím k němu 5 let, vždy je ochotný, lidský, se vším mě seznámí, na otázky odpoví, když jsem se ho zeptala na darování pupečníkové krve, dozjistil mi informace a sestřička mi je zavolala. Všechny testy v těhotenství se dají provést u něho v ordinaci, což je také velké plus.Mám dva syny, oba pod dohledem pana doktora a bez problémů!Hodnocení velmi dobrý je slabé!!!!

K
Ověřeny pacient

Pan doktor Mrkáček je doktor s velkým D je upřímný,pečlivý,vyslechne pacijentky poradí a pomůže nic nenechá náhodě okamžitě reaguje na daný problém.Velké díky Pane doktore Vám i sestřičkám.Nevyměnila bych Vás za nic na světě Podmanická

S
Ověřeny pacient

Pan doktor je mým lékařem už téměř 20 let. Byl mi velkou oporou v těhotenství, zrovna tak jeho žena. Vždy se v jeho ordinaci setkám s pochopením a lidským přístupem. Má mou plnou důvěru. Zdena Sotonová

M
Ověřeny pacient

14 let ho navštěvuji a vždy mi dobře poradí. Je ochotný a přátelský, velmi si ho vážím a jsem s ním nesmírně spokojená.

L
Ověřeny pacient

Pan doktor je můj 3.gynekolog.Předtím jsem prohlídku vždy jen přetrpěla,ale ted vím,že jdu k člověku,který se mi plně věnuje,udělá vše pro to,abych byla spokojená,vše vysvětlí,navrhne různé varianty,je citlivý,trpělivý,klidný,prostě nejlepší.Přeji mu hodně zdraví,taky proto,abych k němu mohla chodit co nejdéle)

A
Ověřeny pacient

Nejlešpí doktor jakého znám, kéž by takových bylo více!! Když jsem onemocněla měla jsem silné bolesti hlavy, motání se, půl roční pauzu v menstrulaci. Jako jediný mi vzal krev a zjistil abnormálně zvýšený hormon, ze kterého se na MR potvrdil adenom na hypofýze. Žádné jiné doktory (a že jsem jich za půl roku obešla opravdu hodně) to nenapadlo - neuroložka mi řekla, že "prokazatelně neumírám" at jdu domů a jiný doktor zase řekl, že mám "pofidérní příznaky" :D

A

Pan doktor si se mnou prošel celým rizikovým těhotenstvím, je velice ochotný a šikovný, nedám na něj dopustit.. jsem velice spokojená

Jsem ráda,že jsem přešla k tomuto doktorovi. Předchozí doktor mi na svědění a pálení tam dole,napsal BEPANTHEN na opruzeniny. Samozřejmě to nepomohlo,tak mě známá doporučila doktora Mrkáčka a svědění je pryč. jsem ráda,že chodím právě k němu.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti