Ivan Mrkáček, gynekolog Opočno

MUDr. Ivan Mrkáček

Gynekolog

Palackého 224, Opočno
Gynekologická ambulance, s.r.o.

Nejlepší a nejempatičtější doktor u kterého jsem byla. Jediný mi dokázal pomoci od mých problémů a je to doktor, který má srdce. 3 jiní gynekologové mi nepomohli a připadala jsem si před nimi, že chci nemožné a že si vymýšlím. Pan Mrkáček mi pomohl. Moc děkuji.

K panu Mrkáčkovi chodím téměř 10 let a jsem naprosto spokojená. Nikdy jsem u žádného jiného gynekologa nebyla, tudíž nemám s čím porovnávat,ale také doufám, že ještě jen tak nějakou chvíli porovnávat nebudu. Chodíme k němu celý ženský klan naší rodiny :) a skvěle si poradil s rizikovými těhotenstvími a těžkými porody, které prodělala jak teta,tak i mamina,která čekala kluka ještě ve 40 letech. Neměnila bych a doufám, že až jednou bude muset přijít řada s dětmi i na mě, pan Mrkáček u toho bude :)

nevím co napsat, prostě jednička. Chodím k němu 5 let, vždy je ochotný, lidský, se vším mě seznámí, na otázky odpoví, když jsem se ho zeptala na darování pupečníkové krve, dozjistil mi informace a sestřička mi je zavolala. Všechny testy v těhotenství se dají provést u něho v ordinaci, což je také velké plus.Mám dva syny, oba pod dohledem pana doktora a bez problémů!Hodnocení velmi dobrý je slabé!!!!

Pan doktor Mrkáček je doktor s velkým D je upřímný,pečlivý,vyslechne pacijentky poradí a pomůže nic nenechá náhodě okamžitě reaguje na daný problém.Velké díky Pane doktore Vám i sestřičkám.Nevyměnila bych Vás za nic na světě Podmanická

Pan doktor je mým lékařem už téměř 20 let. Byl mi velkou oporou v těhotenství, zrovna tak jeho žena. Vždy se v jeho ordinaci setkám s pochopením a lidským přístupem. Má mou plnou důvěru. Zdena Sotonová

14 let ho navštěvuji a vždy mi dobře poradí. Je ochotný a přátelský, velmi si ho vážím a jsem s ním nesmírně spokojená.

Pan doktor je můj 3.gynekolog.Předtím jsem prohlídku vždy jen přetrpěla,ale ted vím,že jdu k člověku,který se mi plně věnuje,udělá vše pro to,abych byla spokojená,vše vysvětlí,navrhne různé varianty,je citlivý,trpělivý,klidný,prostě nejlepší.Přeji mu hodně zdraví,taky proto,abych k němu mohla chodit co nejdéle)

Nejlešpí doktor jakého znám, kéž by takových bylo více!! Když jsem onemocněla měla jsem silné bolesti hlavy, motání se, půl roční pauzu v menstrulaci. Jako jediný mi vzal krev a zjistil abnormálně zvýšený hormon, ze kterého se na MR potvrdil adenom na hypofýze. Žádné jiné doktory (a že jsem jich za půl roku obešla opravdu hodně) to nenapadlo - neuroložka mi řekla, že "prokazatelně neumírám" at jdu domů a jiný doktor zase řekl, že mám "pofidérní příznaky" :D

Pan doktor si se mnou prošel celým rizikovým těhotenstvím, je velice ochotný a šikovný, nedám na něj dopustit.. jsem velice spokojená

Jsem ráda,že jsem přešla k tomuto doktorovi. Předchozí doktor mi na svědění a pálení tam dole,napsal BEPANTHEN na opruzeniny. Samozřejmě to nepomohlo,tak mě známá doporučila doktora Mrkáčka a svědění je pryč. jsem ráda,že chodím právě k němu.