Ivan Malý, ortodontista Štětí

MUDr. Ivan Malý

Ortodontista Více

12 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Školní 562, Štětí
Ord. lékaře specialisty - ortodoncie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Ord. lékaře specialisty - ortodoncie Jiný

Velice arogantní a vulgární člověk.Měsíc jsem objednaný na vyndání bolavého zubu a on na mě jen křikne že v tak hnusných zubech se hrabat nebude.A ještě mi dá před obličej zrdcátko at se podívám.Hodil mi kartu pojištěnce a bylo po návštěvě.Musel jsem jet na pohotovost.Tenhle doktor by neměl vůbec ordinovat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient
Umístění: Ord. lékaře specialisty - ortodoncie

Skvělý zubař. Poradí, povzbudí díky němu jsem se přestala bát. Zuby dal do pořádku. Sestřička úžasný člověk. Chodím tam moc ráda.


V
Ověřeny pacient

Velice nepříjemný a arogantní lékař predevším na děti pokud nechtějí spolupracovat. Výplň stoličky vydržela 2 hodiny než vypadla. Opravu jsem prodělal již u jiného lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

K panu zubaři jsem začala chodit na rovnátka a poté jsem u něj zůstala a doufám, že ještě dlouho budu. Musím říci, že jsem se poprvé bála, jelikož se o něm nic dobrého neříká. Nicméně já s ním mám jen samé kladné zkušenosti. Vždycky je milý, ochotný a chápavý. Sestřička je naprosto skvělá! Dokážou lidem vyjít vstříc v každém případě. Nejlepší zubař ve Štětí a okolí!


D
Ověřeny pacient

Pan doktor je prostě kapacita!!! Nejen, že hned při první návštěvě moji 9ti letou dceru pohladil a povzbudil, tím se zbavila strachu, ale hlavně jí během půl roku zbavil tří zubních vad pomocí pečlivě upravovaných fixních rovnátek. Patří mu veliké díky nejen za péči o zoubky mé dcery, ale i za odborný výklad mě, jako absolutně neznalé mamince. Sestřička čiší vždy dobrou náladou a humorem, prostě vřele doporučuji :)


Nechodila jsem k zubaři cca 15 let.Pan doktor mě u sebe zaregistroval a tu spoušť, kterou mám v puse mi postupně dává dohromady.Je velmi šikovný a jsem za jeho práci velmi vděčná.S arogancí jsem se v jeho ordinaci nesetkala!!!Sestřička je vždy milá a ochotná. Vřele doporučuji...


MUDr. Malý je nejlepší zubař mého života. Zachránil mi šest zubů, které by jiný zubař vyvrtal. Malé kazy neřeší, ví, že se mohou i samy zacelit. Zároveň je výborným a soudným ortodontistou. Dojíždím za ním až z Ústí nad Labem.


Pana doktora si velice cením,srovnal mně zuby do jedný latě,ještě kněmu pořád chodím,je hodný ale velmy ochotný.Ale je přísný na hygienu.Nechtěl bych každému šahat do pusy,a bude tam mýt zbytky jídla apod.Pokud si někdo nečistí zuby,tak at se nedií že mu pan doktor vyhubuje!


U pana doktora jsem byla již v dospělém věku a velmi ho doporučuji. Rozhodně není arogantní a moje velmi křivé zuby mi krásně srovnal a oproti jiným za super cenu!!!!


Po odborné stránce velmi schopný ortodontista. Šáhněte si každý do svědomí. kdo jste o něm napsal arogantní, mně by se také nechtělo šahat do pusy někomu kdo tam má na zubech zbytky jídel, takže se mu někdy ani nedivím.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti