Ord. lékaře specialisty - ortodoncie
Školní 562, Štětí

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Ord. lékaře specialisty - ortodoncie Jiný

Strašný přístup k dětem, neurvalost, arogance. Velmi nepříjemné prostředí.

Umístění: Ord. lékaře specialisty - ortodoncie Jiný

Pan zubař neumí pracovat s kompozitními výplněmi. Výplně vypadají neesteticky jako přilepená žvýkačka, nechává často ostré zbytky zubů v rámci jeho neivazivní procedury. A také musíte počítat s několika opravami předem opravených zubů jelikož je velmi konzervativní s kompozitem a odstraněným množství kazu.

Umístění: Ord. lékaře specialisty - ortodoncie Jiný

Velice arogantní a vulgární člověk.Měsíc jsem objednaný na vyndání bolavého zubu a on na mě jen křikne že v tak hnusných zubech se hrabat nebude.A ještě mi dá před obličej zrdcátko at se podívám.Hodil mi kartu pojištěnce a bylo po návštěvě.Musel jsem jet na pohotovost.Tenhle doktor by neměl vůbec ordinovat.

Umístění: Ord. lékaře specialisty - ortodoncie

Skvělý zubař. Poradí, povzbudí díky němu jsem se přestala bát. Zuby dal do pořádku. Sestřička úžasný člověk. Chodím tam moc ráda.

Velice nepříjemný a arogantní lékař predevším na děti pokud nechtějí spolupracovat. Výplň stoličky vydržela 2 hodiny než vypadla. Opravu jsem prodělal již u jiného lékaře.

K panu zubaři jsem začala chodit na rovnátka a poté jsem u něj zůstala a doufám, že ještě dlouho budu. Musím říci, že jsem se poprvé bála, jelikož se o něm nic dobrého neříká. Nicméně já s ním mám jen samé kladné zkušenosti. Vždycky je milý, ochotný a chápavý. Sestřička je naprosto skvělá! Dokážou lidem vyjít vstříc v každém případě. Nejlepší zubař ve Štětí a okolí!

Pan doktor je prostě kapacita!!! Nejen, že hned při první návštěvě moji 9ti letou dceru pohladil a povzbudil, tím se zbavila strachu, ale hlavně jí během půl roku zbavil tří zubních vad pomocí pečlivě upravovaných fixních rovnátek. Patří mu veliké díky nejen za péči o zoubky mé dcery, ale i za odborný výklad mě, jako absolutně neznalé mamince. Sestřička čiší vždy dobrou náladou a humorem, prostě vřele doporučuji :)

Nechodila jsem k zubaři cca 15 let.Pan doktor mě u sebe zaregistroval a tu spoušť, kterou mám v puse mi postupně dává dohromady.Je velmi šikovný a jsem za jeho práci velmi vděčná.S arogancí jsem se v jeho ordinaci nesetkala!!!Sestřička je vždy milá a ochotná. Vřele doporučuji...

MUDr. Malý je nejlepší zubař mého života. Zachránil mi šest zubů, které by jiný zubař vyvrtal. Malé kazy neřeší, ví, že se mohou i samy zacelit. Zároveň je výborným a soudným ortodontistou. Dojíždím za ním až z Ústí nad Labem.

Pana doktora si velice cením,srovnal mně zuby do jedný latě,ještě kněmu pořád chodím,je hodný ale velmy ochotný.Ale je přísný na hygienu.Nechtěl bych každému šahat do pusy,a bude tam mýt zbytky jídla apod.Pokud si někdo nečistí zuby,tak at se nedií že mu pan doktor vyhubuje!