Privátní dětský kardiolog
Bezručova 10, Karlovy Vary

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Velmi dobrý lékař a kardiolog,moc nám pomohl a doporučili nám ho i v Praze v Motole.Naprosto jsme mu důvěřovali,staral se o nás téměř 19 let.

Velmi arogantní jednání... Přímo neskutečné... Nemohu hodnotit odborné kvality,ale jako člověk zrůda.

S panem doktorem nemam dobry zkusenosti. Sice velmi prijemny ale bohuzel nebral v potaz jakekoliv jine vysetreni, co ma dcera mela od jineho doktora, ani nezjistil, co u me dcery bylo uz pred tim nalezeno, po te co byla vysetrena v Motoli(kde se potrvdilo, co uz bylo od zacatku znamo, jen pan doktor to nevidel), byla okamzite poslana na operaci. Myslim si, ze bych vam doporucila, abyste si zasli i pro jiny nazor a nebo rovnou do Motole.

Doprovázel mě životem do 18, ale kdykoliv se na něj zpětně můžu obrátit. Výborný doktor.

Super pan doktor, díky za syna.

Příjemné vystupování, pečlivý...Jsem velmi spokojena.

prostě nej

velmi dobrý lékař

Příjemný a pečlivý lékař.