Adresa

Soukromá stomatologická praxe
Zeyerova 21, Ústí nad Labem

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřený profil

Vynikající člověk, hodný, milý, má skvělý přístup k dětem, i k postiženým, považujeme za čest, že můžeme chodit zrovna k němu! Syn se ho nebojí, těší se, odchází vždy rozesmátý, co si může matka víc přát :-) Pan doktor je zlatý člověk!

P
Ověřený profil

Pan doktor je velice vstřícný,šikovný,vyšetření bezbolestné. Jen sestra celkem nepříjemná,ale jak tu čtu,všem je sympatická,tak třeba jen mně zrovna nesedla :o)

Co zde napsat? Po pročtení názorů ostatních pacientů mám pocit, že bych nosil jen dříví do lesa. Závidím těm špuntům, že mají tak skvělého pana zubaře. Já jako dítě měl ze zubaře velikánský strach, který se zcela vytratil až v dospělosti, když jsem se zeznámil s panem doktorem a jeho sestřičkou. Móóóc si jich vážím a jsem rád, že mám to štěstí být jejich pacientem.! Heč. :-)
Nejsou to jen skvělí profíci, ale i fajn človíčkové. Evo ..., Ivane ... DÍKY.
Ahojky T.S. Sam od Lučního potoka


Pohodovy, sikovny mily doktor


Pan doktor i jeho paní ( sestřička) jsou velice hodní a šikovní lidé. Máme je moc rádi a přejeme jim do dalších let jen to nejlepší....


Pan doktor, je velký profesionál, dále jde o jediného lékaře, ke kterému se nebojím chodit.


I

pan doktor je skvělý ortodontista, perfektní profesionální přístup, vstřícný a s milou, šikovnou sestřičkou tvoří skvělý tým, jsme rádi, že k němu můžeme chodit, všem mohu jen doporučit


Byl velice příjemný a ochotný, legrační. Jako dítě jsem se k němu nebála nikdy chodit, naopak jsem se vždy těšila!


R

Velmi dobrý stomatolog i ortodontista, máme štěstí, že pečuje o náš chrup.
Příjemně se chová k pacientům a zvlášť naše děti ho milují. Samozřejmě nedílnou součástí ordinace je moc milá sestřička, která si velmi dobře pamatuje jaké má dítě koníčky a záliby ! Na děti to skutečně působí velmi dobře. Pane doktore a sestřičko - DĚKUJEME !!


I

Výborný doktor, umí to s dětmi. Jsou se se sestřičkou sehraná dvojka - sestřička je taky moc hodná a naše děti je oba milují . Pan doktor je skutečný profík a to si nemyslím jen já. Děkujeme, že tak skvěle pečuje o naše dětičky !


Došlo k chybě, zkuste to znovu