Adresa

J. E. Purkyně 270/5, Most
Ord. lékaře specialisty - neurologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2.5

Obecné skóre
21 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Ord. lékaře specialisty - neurologie

bozenalakatosova

Ověřeny pacient

Dne 29.11.2019 jsem byla na vyšetření u doktorky Laxové v Mostě, přístup paní doktorky, okamžitě vzteklá až zatínala zuby byla jsem v šoku,poprvé jsem u ní byla,po nehodě,co jsem ani nezpůsobila,nejsem ani tip co rád marodí,protože ta to doktorka v důchodu všechny háže tam do pytle simulantů,mě vyšetřila tak jako všechny,napsala zprávu,že mi je.....já bolesti mám,že chci,aby ten kdo mě vyšetřil si je vzal,nechci marodit nechci trpět,ale když vás vyšetří člověk pomalu od dveří,párkrát do vás klepne a napíše blbosti ,tak ať ona trpí,moje rodina by řekla babizna,co jen hrabe,nemá tam co dělat,ona neví nic,co zeptala se mi jak bolí zuby,bolí hodně,měla jsem pod narkózou vysekané 2 moudráky pod dásní,stehy až vlákna v krku,nejedla jsem 3 týdny,lepší než teď to jsem byla sražená autem,to nebyla co.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient
Umístění: Ord. lékaře specialisty - neurologie

I kdybych chtěl naosat něco dobrého, stejně mi nic nejde do hlavy. Na návštěvu k paní doktorce jsem čekal celých 2 měsíce. A právě dnes jsem u ní byl. Jsem objednaný na 9 hod, přijedu z Loun tam, čekam pak pod ordinaci do oběda, a pak mi sestřička řekne, že pani doktorka vás vzit ne může, protože je objednana k zubaři. Ja jsem stratil den, peníze na cestu tam a zpět, spoustu nervu a oni ti řeknou, že jsem 2 měsíci čekal zbytečně. Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřeny pacient
Umístění: Ord. lékaře specialisty - neurologie Naposledy pro recept na leky

Opravdu chodím tam dlouho a nejsem vůbec spokojená nedoporučuji tuhle lékařku nejhorší lékař v mostě doufám že brzo půjde do duchodu ať je místo ní někdo lepši přijdete tam ona na vás jenom řve bouchá do stolů je protivná a sestra to je děs
nemyslim tu menší ale ta stará je hnusná protivná fakt najít si kvalitního lékaře je dneska těžký pokud do pěti let nejde do důchodu začnu hledát jiného lékaře až moje dcera bude potřebovat neurologa tak k paní doktorce laxove radši ji nedoporučuji bere i děti ale já mojí dceru najdu jiného lékaře ani jednu hvězdičku bych nedala za mě 5palec dolu -5 hvězdiček ????????????????????

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient
Umístění: Ord. lékaře specialisty - neurologie Otec vyšetření

Dnes jsem byla na vyšetření u doktorky Laxove v mostě, nehorázně přístup paní doktorka okamžitě vztekla až zatínala zuby byla jsem v šoku v žádném případě nedoporučuji sestra protivná měla problém s napsání sanitky která na mne čekala vůbec nám neurcila žádnou diagnózu nás otec 83 let nechodíci mu bylo řečeno že je líný hrozný přístup paní doktorka by už měla odejít do důchodu myslím si že už nějaký rok presluhuje

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient
Umístění: Ord. lékaře specialisty - neurologie

K Paní doktorce Laxové chodím už 23 let a kdykoliv zavolám nebo příjdu do ordinace k Paní doktorce tak vždy mi ochotně pomohla a vždy ke mě byla absolutně slušná a přijemná,ochotná nebudu tu zbytečně psát s čím se léčím je toho trochu více a vždy mi Paní doktorka Laxová absolutně ve všem vyhověla a pomohla.Vyzkoušel jsem už několik neurologů za těch 23 let a zjistil jsem že Paní doktorka Laxová je prostě nejlepší neurolog ve svém oboru !!!!!!!!.Absolutně všem Paní doktorku Laxovou jakožto specialistu neurologie všem doporučuji .


Ověřeny pacient
Umístění: Ord. lékaře specialisty - neurologie nemoc

No prostě katastrofa,pokud budete někdy potřebovat neurologa určitě si vyberte jiního než paní Laxovou,velice nevhodné chování k pacientum.Po dvou návštěvách u této lékařky jsem byla velice překvapená a šokována jejím přístupem.Nakonec mi zdělila že neví co semnou.Dušková

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

No, ordinace připomíná jedovou chýši, paní doktorka moc empatie nepobrala. Ale na druhou stranu, diagnostik jako víno. Dává diagnozy ode dveří a vždycky má pravdu. Už třikrát se mi to potvrdilo.


A
Ověřeny pacient

Mám s Mudr. Laxovou jen ty nejlepší zkušenosti.Je to vynikající nuroložka!!!!!!!!Všem jí doporučuji.


A
Ověřeny pacient

Mudr.Laxová je výborná lékařka!!!!!!!Navštěvuji její ordinac již řadu let.Léčila jsem se u ní se zánětem trojkl.nervu,karpály na rukou atd.Léčba byla vždy úspěšná.Jsem zapřísáhlá nekuřačka a nikdy jsem v její ordinaci necítila kouř s cigaret,naopak to u ní vždy krásně vonělo.


p.doktorka mi léčila karpální tunely skoro tři roky a když jsem si dovolila si postěžovat že se mi to nelepší odpověděla že je to civilizační nemoc.Začala jsem se léčit v Praze a po pár návštěvách se lékař divil že už je nemám dávno odoperované.Jsem už po operaci karpálních tunelů na obou rukách a přístup pražských lékařů a sester si nemůžu vynachválit.Vždy radši obětuji peníze za dopravu než abych si připadala jako že obtěžuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti