Alešova 591, Bohumín

Opavská 6116, Poruba, Ostrava

Bulharská 30/6154, Poruba, Ostrava

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Dobrý den , chci se připojit k negativním názorům,, paní doktorka,, je arogantní, po testech jsem m ěla bouřlivou reakci(skončila jsem na pohotovosti) mi nevěřila a její .. anglický humor,, jsem opravdu nepochopila a ani není mojí povinností ho chápat a omlouvat

Konečně jsem se odhodlal přejít jinam. Hrozná doktorka i sestřička. Arogantní jednání byl jsem pro ně obtěžující přítež.

Profesně průměrná, lidským přístupem katastrofální, arogance sama...

Byl jsem pacientem paní doktorky 8 let, ale poslední 4 roky se chová arogantně, povýšeně a bez zájmu. Sestřička je pravý opak. Už k ní nechodím, neboť mi nebyla schopna pomoci. Paní doktorka nemá spiro, tak mě v případě zhoršení mého stavu odkázala na plicní ambulanci.

Se všemi negativními příspěvky musím bohužel souhlasit.
Ten pozitivní je psán z jednoho počítače, takže je pouze jeden
jediný.Tato lékařka je opravdu velice jízlivá, arogantní a po-
výšená.Nevím,kde se v ní bere to sebevědomí.Asi si měla vybrat
jinou profesi,kde nemusí pracovat s lidmi.

Paní doktorka se opravdu chová velmi nadřazeně, čemuž ostatně odpovídá také citát, který má vystaven za svými zády v ordinaci. Já jsem také vysokoškolačka, ale chová se ke mně jako bych si neuměla přečíst ani příbalový leták. Jako odborníka ji nemohu posoudit, přes tu aroganci nejsou bohužel viditelné její odborné znalosti. Ale sestřičku má velmi příjemnou, předešlá hodnocení mi na ni vůbec nesedí.

Paní doktorka je jízlivá, pacient se zde necítí dobře.
Odbornost nemohu posoudit, protože jsem k ní raději již
nikdy nešla.

První návštěva u paní doktorky se ještě dala, ale teď tam chodím velmi nerada. Doktorka i sestra jsou obě protivné a hlavně arogantní. Když už tam jsem raději říkám, že mi nic není ať jsem z ordinace co nejdřív venku. Nerada měním doktory tak raději tu návštěvu jednou za tři měsíce přetrpím.

Lékařka protivná, sestra ještě víc a navíc velmi arogantní. V mínus 30-ti stupních před několika lety jsem se trmácela na objednanou kontrolu, ale sestra mi sdělila, že nejsem objednaná a že mě vůbec nemá napsanou a že by se jí to v "životě" nemohlo stát, aby si to zapomněla zapsat - ale velmi, velmi ironicky a ikdyž měli úplně prázdnou čekárnu, nevzala mě - schválně. Také měli dost zaostalé metody v testech na alergii (teda asi tři roky zpět, nevím jak teď)každopádně mi dopíchali ruku injekcemi, když všude jinde se to dělá jen absolutně bezbolestně tyčinkami Tak jsem se tam s nimi pohádala a už mě tam v životě neviděli. Teď chodím k moc hodnému a příjemnému alergologovi Mudr. Salzmannovi a jsem velmi spokojená.