MUDr.

Irena Smýkalová

Pediatr

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

• Praktický lékař pro děti a dorost

Masarykovo náměstí 35
    75301 Hranice, olomoucký

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Hodnocení pacientů:

• nejlepší dětská doktorka v Hranicích, vždy usměvavá, umí poradit prostě spokojenost

• Skvělá lékařka, zkušená a velmi dobrá

• Skvělá, výborná pediatrička, 100% důvěryhodná, lidská. Takových lékařů je opravdu málo. Zdráhalová Vladimíra

• Njlepší dětská lékařka.

• K paní doktorce jsem chodila od malička, a i když bydlím daleko, jsem pevně rozhodnuta že ji budu navštěvovat i se svým dítětem. Dle mého názoru je to nejlepší lékařka na světě :) po tom co jsem k ní už chodit nemohla jsem se nikdy nesetkala ani zdaleka s tak příjemnou, milou, hodnou a vstřícnou lékařkou, která má navíc vedle sebe tu nejhodnější sestřičku. Oběma moc děkuji za jejich krásný přístup ke mě i ostatním pacientům. Denisa

• Vždy milá a vstřícná paní doktorka, která nikdy nepodcení ani nejmenší maličkost. Plná čekárna jen potvrzuje její profesionalitu a skvělý přístup nejen k malým pacientům, ale i k jejich rodičům. Vynikající odborník a taky člověk, který vás vždy vyslechne. Nejlepší pediatr v širokém okolí.

• Paní doktorka je opravdu velice příjemná, vstřícná a myslím, že její odbornost je na hodně vysoké úrovni.

• Před lety jsem k MUDr. Smýkalové chodila se synem a tak vynikající lékařku jsem zatím ještě nepotkala! Je fantastická nejen po odborné stránce,ale i po lidské,a to je taky důležité. Opravdu je to PANÍ DOKTORKA a skvělý člověk zároveň. Jsem moc ráda,že léčila syna právě ona,lepší péči mít nemohl. Je prostě SUPER!!! N.F.

• Paní doktorka Smýkalová je nejlepší pediatrička. Velice příjemná, zkušená a pečlivá.