Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní

Je toto Váš profil?
Převezměte jej

Adresy

• Praktický lékař pro děti a dorost

Masarykovo náměstí 35
    75301 Hranice, olomoucký

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Hodnocení pacientů:

• nejlepší dětská doktorka v Hranicích, vždy usměvavá, umí poradit prostě spokojenost

• Skvělá lékařka, zkušená a velmi dobrá

• Skvělá, výborná pediatrička, 100% důvěryhodná, lidská. Takových lékařů je opravdu málo. Zdráhalová Vladimíra

• Njlepší dětská lékařka.

• K paní doktorce jsem chodila od malička, a i když bydlím daleko, jsem pevně rozhodnuta že ji budu navštěvovat i se svým dítětem. Dle mého názoru je to nejlepší lékařka na světě :) po tom co jsem k ní už chodit nemohla jsem se nikdy nesetkala ani zdaleka s tak příjemnou, milou, hodnou a vstřícnou lékařkou, která má navíc vedle sebe tu nejhodnější sestřičku. Oběma moc děkuji za jejich krásný přístup ke mě i ostatním pacientům. Denisa

• Vždy milá a vstřícná paní doktorka, která nikdy nepodcení ani nejmenší maličkost. Plná čekárna jen potvrzuje její profesionalitu a skvělý přístup nejen k malým pacientům, ale i k jejich rodičům. Vynikající odborník a taky člověk, který vás vždy vyslechne. Nejlepší pediatr v širokém okolí.

• Paní doktorka je opravdu velice příjemná, vstřícná a myslím, že její odbornost je na hodně vysoké úrovni.

• Před lety jsem k MUDr. Smýkalové chodila se synem a tak vynikající lékařku jsem zatím ještě nepotkala! Je fantastická nejen po odborné stránce,ale i po lidské,a to je taky důležité. Opravdu je to PANÍ DOKTORKA a skvělý člověk zároveň. Jsem moc ráda,že léčila syna právě ona,lepší péči mít nemohl. Je prostě SUPER!!! N.F.

• Paní doktorka Smýkalová je nejlepší pediatrička. Velice příjemná, zkušená a pečlivá.