Ordinace psychiatra
Velké náměstí 6, Písek

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Byla fajn, velmi mi pomohla.

nejhorsi

Chodila jsem paní doktorce nějakou dobu asi před 6 lety. Byla jsem objednaná a ani ona a ani ta její sestra nebyla v ordinaci. A když jsem jim to vytkla, tak mě daly díl, že mohu chodit k MUDr. Zahourkovi, přitom ta sestra i paní lékařka pana MUDr.Zahourka pomlouvaly neustále, já jsem tam přešla a jsem tam spokojená.

Byl jsem nucen chodit k této paní doktorce na soudní ambulatní léčbu. Když tam měla zdravotní sestru, tak to šlo. Přitom po 2 až 3 letech soudní ambulantní léčby, by měla tuto léčbu paní dotorka ukončit. Což říkala i ta sestra, že již mě to brzy ukončí, že již to bude 3 roky, co jsem tam chodil. Tak, že to příště ukončí. Jenomže, když jsem tam pak šel na kontrolu, tak tam sestra nebyla a paní doktorka se neměla k tomu mě soudní ambulantní léčbu ukončit. A navíc mě psala hodiny, kdy jsem se musel uvolňovat z práce, což není jednoduché. Když jsem ji po čase žádal, aby mě tuto soudní léčbu ukončila, tak se do mě spustila, že mě nic neukončí, že ona k tomu není kompetentní, abych si došel na soud. Jenomže soudní léčbu má ukončit ten lékař, který je k tomu určený soudem, jenomže se k tomu neměla. Měl jsem pak s tím uvolňováním v práci problémy a když jsem tam přišel na určitou hodinu, kterou jsem měl napsanou v obejnávací kartě, tak tato hodina nebyla nikdy dodržena. Je zajímavé, že když tam měla ještě sesttru, tak tam kdosi volal, kdo měl také soudní ambulantní ochranou léčbu a to se vyřídilo jenom telefonem. Prostě jak u koho, nikdo nemusel na kontrolu vůbec to se zkontrolovalo telefonem a u jiného se to vyžadovalo.Pamatuji si, jak tam jednou na mě ječela, když jsem ji slušně řekl, aby mě to ukončila, že po 3 letech to má ukončit. A že o tom rozhoduje soud a ne ona. Přitom ona jako lékař to měla ukončit. A tak to trvalo ještě nějáký čas, než mě to ukončila. Prostě nebylo to komeptentní...

Paní doktorka Mánková je fundovaná lékařka. My pacienti ji máme rády. Psala nám léky, starala se o nás a pomáhala nám. A měla úspěchy. Žel se našlo pár parazitů, kteří ji chtěli zničit,jelikož ji záviděli její úspěchy. Smutné na tom je, že je to celý gang lidí,včetně její bývalé sestry paní Evičky S.kterou to vlastně započalo. Ta paní doktorku napadla v její ordinaci fyzicky. Protože nechtěla vykonávat svoji práci, tak namlátila paní doktorku, tak dostala výpověď z pracovního poměru. Žel další zdravotní sestra Jaroslava N. byla ve spojení s tou první sestrou Evou a škodily ji jak mohly a to ve spojení s celou řadou dalších lidí.Například přítel Evičky jakýsi malíř pokojů Šiška z Borečnice, zkrachovalý podnikatel Hošna, pak její falešná přítelkyně Božena Matasková, dále pak jistý Oldřich Kalous,a další osoby pacienti pacientky které byly Matáskovou podplaceni a tyto peníze jim předala a údajně je dostala od bývalých sester Evy S. a Jaroslavy Nečinové (Volkové) dále pak policie a okresní státní zastupitelství podplatily pacienty, aby paní doktorku poškodily. Paní Mudr.Mánková Irena nám chybí tady v Písku v její ordinaci. Vždy nám všem pacientům ráda pomáhala, ale ten gag ji zničil. Takto hrubiáni a zlí lidé ničí slušné lidi a to ještě ve spojení se státní mocí... Paní doktroku měly jsme vás rády. Vaše pacientka a kamarádka Zyková Jana