Ord. lékaře specialisty - neurologie
J. E. Purkyně 270/5, Most

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Ord. lékaře specialisty - neurologie potíže s páteří a třes.

Dobrý den,Dr. Králová je skvělá odborná lékařka.Když už si semnou nevěděla rady,tak jsem šla k profesorovi do Prahy,který mě za dva roky také nepomohl a ona byla tak laskavá,že mě vzala zase k sobě,aniž by mi něco vyčetla.Mám s ní velice dobrý vztah a i když mám chorobu,kterou asi vyléčit nejde,tak mě vždy povzbudí a je milá.Trollerová

Po přečtení negativních komentářů jsem byl mile překvapen. Paní doktorka je velmi milá a chová se profesionálně.

K paní doktorce jsem chodila 3 roky s problémy, které se týkaly krku a hlavy. Psala mi antidepresiva a posílala už na psychiatrii s tím, že mi nemůže více pomoci, že od krku to jistě není. Nakonec jsem změnila po 3 letech neurologa, který mne poslal na mri krční páteře. Zjištěn velký výhřez ploténky. Tímto paní doktorce děkuji, že ze mne chtěla udělat blázna a dále jí děkuji, že mám tak velký výhřez a mnohem horší problémy. Už dávno jsem s tím mohla něco dělat. Všeobecně zdravotnictví v tomto kraji a hlavně v Mostecké nemocnici stojí za velkou belu. Raději jezdit do Prahy.

Velmi příjemná, chápající, trpělivá. Pouze doba strávená v čekárně by mohla býti kratší :-)

Zaklepete a vyjde usměvavá sestra, Velmi ochotná, a uvnitř sedí ještě skvělá lékařka. Nikdy mě neodmítla, i telefonicky poradila. Doporučuji.

Mám bohužel špatné zkušenosti s touto lékařkou dostala jsem se k ní po operaci rukou. Nic neudělala , prý operace léčí lidi a né aby marodily, tak jsem zajela do Prahy a byla jsem jak v říši divů. Tamní lékaři přišly na to co mi je a divily se proč to lékařka nepoznala. Mám invalidní důchod a hrozné bolesti, které jsou ze zanedbání.Už kní nejdu jezdím radši do Prahy.Ano bývala dobrá,ale ty časy jsou pryč.

bohužel myslela jsem si že je to dobrá doktorka,známá mi jí doporučila a bohužel jsem byla v šoku za 34 let mi nikdy nikdo neřekl to co ona,vstoupila jsem do ordinace a pochvíli mi doktorka říká že jsem jak znějakého gengu od skínů,pak že jsem jak babka z chlapem dohromady,a že jsem vlastně jak chlap že se mám podívat na svou postavu,myslím si že si toto lékař/ka nesmí dovolit,každý vypadá tak jak vypadá a pokud lékař hodnotí vzhled a nezabývá s čím tam pacient přišel tak at dělá něco jiného a né lékaře,bohužel tuto doktorku nedoporučuji a budu na ní psát stížnost,bylo mi opravdu do breku to co si dovolila to byl vrchol,tohle není doktorka na svém místě

Paní doktorka je velmi empatická, narozdíl od mnoha jiných lékařů. U mé přítelkyně bylo vysloveno podezření na epileptické záchvaty a při žádosti o konzultaci v Praze v Motole, mi Dr. Tomášek praštil telefonem, narozdíl od něj, se mi paní doktorka okamžitě věnovala a doporučila další postup. Jsem jí velmi vděčná, neboť lékařů, kteří se snaží nezištně pomáhat, je už dnes velice málo a stále ubývají. Děkuji.

zatím mám s paní doktorkou dobré zkušenosti, je velmi příjemná, milá a vysvětlí.

Paní doktorka je skvělá, v Mostě nemá konkurenci!