Oblá 49, Brno
Ordinace gynekologa a sexuologa (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Pani doktorka byla moje prvni gynekolozka,v dobe puberty jsem nic moc neresila,prvidelnou menstruaci jsem mela,takze bylo vse v poradku. V 19.ti letech jsem jsem byla poprve gravidni,poradny probihali velmi zastaralym zposobem /misto ultazvuku poslouchala pani doktorka ozvy jakymsi zvonem/ za cele tehotenstvi mi vzala krev jen jednou, atd... nastesti jsem nemela zadne problemy. Po cca dvou letech od narozeni prvni dcery jsme se s partnerem pokouseli o druhe dite, to se nam nedarilo asi 3 roky,celou dobu pani doktorka nic neresila a uklidnovala me tim ,ze jsem jeste mlada a na vsechno mam dost casu,pry jsou veci mezi nebem a zemi do kterych bychom nemeli zasahovat...tato veta mi i po 7.letech stale lezi v zaludku. Zmenila jsem doktora /nyni chodim k dr. Jancovi-Orli/, do 2.mesicu jsem cekala druhe dite. Prohlidky konecne nejsou neprijemne a vysetreni nepripominaji dobu druhe svetove valky.....

Výborná zkušená lékařka, vždy pomůže a poradí, a nadto ještě příjemná.

Dobrý den, paní doktorka byla mou první lékařkou, za roky, co jsem k ní chodila mi ani jednou nevzala krev na jaterní testy. Antikoncepci mi předepsala bez žádné debaty a když jsem chtěla naočkovat proti rakovině děložního čípku, tak řekla, že ne, protože s očkováním nesouhlasí. Což byla asi poslední kapka, proč jsem šla jinam. Má nová lékařka mi hned změnila antikoncepci, prý do mě jako mladé cpala obrovské množství hormonů.

K paní doktorce chodím už skoro čtyři roky a nemám si na co stěžovat. Vyšetření u ní je snesitelné, vždy mně podrobně vyzpovídá ohledně antikoncepce atd., zajímá se. Musím nesouhlasit s tím, že Vás s problémem nikam nepošle- mně poslala už několikrát s podezřením na různé věci, a i když se nakonec nic nepotvrdilo, cítila jsem se hned líp.Ale objektivně- paní doktorka je starší (maturovala v roce 1964!!), určitě se najdou lepší lékaři.

Paní doktorku nedoporučuji, měla jsem problémy s pravidelností menstruace, místo aby mi udělala nějaké vyšetření, napsala mi rovnou antikoncepci. Po 4 letech jsem musela změnit lékaře kvůli pojišťovně a nová paní doktorka mi zjistila, že mám hypothyreózu, čímž se vysvětlily moje problémy. Jenže ty roky neléčené hypothyreózy se podepsaly jinde a teď se marně snažíme o miminko...

U paní doktorky jsem byla poprve, nicmene me nadseni je takove, ze musim hodnoceni napsat. Vystridala jsem diky castemu stehovani nekolik gynekologu, ale musim rict, ze tato pani doktorka mne jiz ze zacatku nadchla. Jednak svym zajmem, svou peclivosti a v neposledni rade jemnosti pri vysetreni. Nemuzu jinak nez doporucit.

Dobrý den,

paní doktorka nemá v ordinaci dobré vybavení a v momentě, kdy máte opravdu nějaký zdravotní problém, tak ho moc neřeší a ani vás nikam nepošle. Nebere krev na jaterní testy. Já jsem od ní odešla a jsem moc ráda, že jsem to udělala.

Paní doktorka je v pohodě, při vyšetření jemná. Mluvit se s ní dá, pacientek asi nemá nijak extra moc - takže se nemusí čekat. Poradí, je trpělivá, jen se vůbec neusměje. Vybavení ordinace mi ale připadá dost nemoderní.

Paní doktorku mohu doporučit.Chodím k ní už roky.Je vždy příjemná, je velice při vyšetření jemná a citlivá.Dá se s ní bez problémů probrat zdravotní problém.

S Mudr. Hložkovou jsem velmi spokojená - příjemná, pacientovi se maximálně věnuje, vynikající lékařka...rozhodně doporučuji.