M. R. Štefánika 3, Šumperk
Odborný lékař otorinolaryngologie

Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí

A já opět musím reagovat na pana Milana. Milý pane, než budete někoho přirovnávat k primitivovi, tak ho aspoň osobně poznejte a potom vytvořte názor. Pokud usuzujete podle jednoho příspěvku, tak máte opravdu skvělý odhad na lidi, závidím Vám.
Teď k paní doktorce. Zkušenosti mám opravdu ze svého mládí, což je ovšem tak 10 let zpátky, čili nějaká příliš dávná historie to nebude. Co se týče objektivity mého posouzení, tak si myslím, že je hodně objektivní, jelikož jsem studentem medicíny a oboru ORL celkem rozumím, neříkám, že toho umím víc než hotový lékař, ale určitý přehled mám. Přesné diagnozy mám doposud schované, tudiž mohu zpětně posoudit, co a jak bylo a nebylo uděláno dobře. Já Vám ovšem neberu Vaši chválu, každý má jiné zkušenosti. Řekl bych, že důvod je v tom, že nemoci lidí, kteří tu píší nebudou příliš závažné, tak aby se ta kvalita projevila. Protože kvality člověka i lékaře se projeví až při složitějších věcech. Toď moje zkušenost.

Vždy usměvavá, ochotná, vstřícná a velmi milá profesionálka ve svém oboru.

Celý život trávím po nemocnicích a mezi doktory a mohu odpovědně říci, že tato lékařka patří mezi ty nejlepší. Nejen perfektní odborník ve svém oboru, ale na lékaře s tak ochotným, vstřícným, milým a lidsky velmi chápavým přístupem k pacientům jsem nikde jinde nenarazil.

A já musím reagovat na předešlé hodnocení. Pokud autor vyjadřuje zkušenosti s touto špičkovou šumperskou lékařkou z dob jeho mládí???, což může být i 30 let, je to příspěvek neobjektivní a odpovídající primitivovi, bez znalosti lékařské praxe. Jediné v čem se s ním mohu shodovat, je ten fakt, že šumperská nemocnice je i podle mého názoru jedna z nejhorších v republice a FN Olomouc vynikající pracoviště. Vše ostatní jsou bláboly, bůhví ze kdy. Doktorka Fugnerová mě léčí již mnoho let a je to velmi schopná, erudovaná, obětavá, slušná a na pacienty velmi milá lékařka, která opravdu nemá v našem okrese konkurenci.

Musím reagovat na předchozí článek. Autor může tvrdit, že daná lékařka nemá konkurenci v oboru pouze tehdy, pokud navštívil jenom ji. S touto doktorkou mám zkušenosti s mladších let, kdy jsem trpěl chronickými záněty středouší. Její jedinou "léčbou" bylo: proplachy zevního zvukovodu a čištění zvukovodu od mazu!!!! Asi po 5 letech léčby ( i po několikerých hospitalizacích v Šumperské nemocnici a.s., kterou mimochodem považuji za nejotřesnější nemocnici co znám, kde dělala paní doktorka zástupkyni primáře). poté jsem se rozhodl navštívit ORL FN Olomouc a byl jsem šokovám naprostě jiným, z profesionálního i psychologického hlediska, přístupem k pacientovi. Tehdejší přednosta Prof. Klačanský nemohl pochopit kdo mě tak neučelně celou dobu léčil a okamžitě mě objednal na operaci, která hned vše vyřešila. Ale nechci mluvit jen o prof. Klačanském, ale celý personál FNOL je naprosto na jiné urovni než doktorka Fugnerová.

Tato paní doktorka poskytuje nadstandartní služby a ve svém oboru dle mého názoru nemá konkurenci. Její individuální přístup k pacientům je vysoce profesionální.