MUDr. Irena Borčinová

Neurolog Více

Jindřichův Hradec 1 adresa

Dětská neurologická ambulance
U nemocnice 380, Jindřichův Hradec

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Paní doktorku vřele doporučuji, je to jedna z nejlepších lékařek se kterou jsem se kdy setkala. Děkujeme moc za její vřelý přístup i přístup sestřičky, opravdu velmi ochotné a příjemné profesionálky. I mému šestiletému synovi se u paní doktorky moc líbilo. Mám syna s ADD a paní doktorka se mnou hodinu mluvila a vysvětlovala mi mnoho věcí k danému tématu. Velmi trpělivá s pacienty a velmi vlídné chování. Ještě jednou moc a moc děkuji.

Dnes naše první návštěva u paní doktorky, syn 3 roky - časté pomrkávání. Velice příjemné prostředí, čisto, WC, objednání na přesný čas - nečeká se, což s malým dítětem velice oceníte. Parkování v blízkosti. V čekárně hračky, sestřička velice příjemná, u celého vyšetření jsem byla přítomna, při EEG mi syn seděl na klíně po celou dobu co měl na hlavičce "čepici" a sestřička mu postupně nosila jedno autíčko za druhým. Poté jsme přešli k paní doktorce, opět velice příjemná, pohodová komunikace, vše vysvětleno pro laika, velké množství hraček v ordinaci. Paní doktorka i sestřička s dětmi umí jednat, zaujme je. Vyšetření jsem se obávala, syn je lehce rozmazlený, občas se vztekne, a máme teď období, že se uráží. Ale množství hraček syna naprosto zaujalo, a žádná "scéna" se nekonala. Určitě paní doktorku i sestřičku doporučuji.

Dnes prvni navsteva u pani doktorky. Prijemne prostredi,spousta hracek pro deti... K dceri (19m) i ke mne byly doktorka se sestrou velmi mile, vstricne a hlavne uprimne,cehoz si cenim nejvice. Za me doporucuji!!

Jsem moc ráda, že se má dcera dostala právě do péče paní doktorky. Jsem s paní doktorkou i sestřičkou velice spokojená. Obě dvě svojí práci dělají hlavně srdcem, což se projevuje hlavně na přístupu. Vždy oceňuji laskavost nejen k mé dceři, ale i ke mě jako k rodiči.

Paní doktorka vyšetřovala dceru pro afektivní poruchu, dcera se léčí s depresí a má i záchvatu vzteku a agrese. Z nějakého důvodu se začala bát být beze mne a pokud jí jiný dospělý chce ode mne odtrhnout, stane se velice agresivní. Podotýkám, že je to jeden z projevů dětské deprese a dcera právě vysadila i lku na uklidnění na doporučení lékaře, takže se tyto projevy prohloubily - asi abstinenční příznaky? Nejdříve mě sestra chtěla vykázat z ordinace, čemuž se dcera bránila, bála se.Nenechala si vysvětlit, že tak to nepůjde, že se dcera strašně bojí, když se jí dotýká jiný člověk než já, ve vzteku je pak naprosto agresivní a neovladatelná . Paní doktorka mě pak také vykázala, dceru zfackovala a ta jí tedy kousla. Během 5ti minut jsem se dozvěděla, že dcera není nemocná, ale rozmazlený fracek, dceru nazvala parchantem a všechno to má po mě. Dcera měla na tváři ještě odpoledne otisk její ruky. Děkuji, ale tam již nepůjdu.

Po dvouleté bolesti mi má záda asi očarovala, protože bolet přestaly a už od té chvíle nezačly. :-) Díky moc Irčo :-)

vynikající pani doktorka

Paní doktorka Borčinová je nej doktorka své práci rozumí a mému postiženému bráškovy hodně pomohla a pomohla i mě s bolestmi zad a za to jí patří veliké díky jsme spokojeni s její péčí

Byla jsem léčena s bolestí hlavy a paní doktorka vyloučila a jmenovala nemoci, které nemůžu mít a pak mě poslala k psychologovi, že jsem simulant. Když mě hospitalizovali v ČB zjistili, že nemoci, které paní Borčinová vyloučila, že jimi opravdu trpím a přišla jsem za minutu 12.

Velmi dobrý a přiemny!!!