Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka by měla maximálně v nemocnici ukazovat kde zrovan ORL hledat. Já tam se synem jezdím bez výsledku 2 roky, s tím že jsem neschopná matka, syn je mimo jiné hysterický unudlený rozmazlený. A ejhle .. po dvouletém nervování jsem synka objednala jinam a problém nalezen a okamžitě řešen. Takže ne , paní by neměla ošetřovat nemocné,kteří potřebují odborné vyšetření. A nejvíc mě dojalo,že to je primářka.

Umístění: Ordinace Jiný

Už nikdy ji nechci potkat! Moje masivní krvácení z nosu, byla jsem celá od krve, z ručníku mi kapala krev, džíny, kabát, mikina od krve a její starost byla, abych neušpinila krví ordinaci

Umístění: Ordinace Jiný

Príšerné. Náhle som stratila časť sluchu. Pani doktorka si ani nevypočula, čo presne mi je, po vyšetrení sluchu mi povedala "no prostě neslyšíte, s tím ja vám nemůžu pomoct, musíte (za mesiac a pol) na MR, to nemusí být z uší". Liečba, ochota 0 bodov, doporučila neurol. Po príchode do HK mi zistili problém so stredným uchom, nasadili liečbu, urobili podrobné vyšetrenia a vysvetlili, čo to ešte môže spôsobovať. Neodporúčam.

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka se s nikým moc nemaže a dobře dělá. Práce jí jde od ruky, je věčná. Na ORL v Náchodě je velký nápor pacientů a díky jejímu nasazení to tam zvládají. S dcerou, která na problémy s ORL dost trpí, nám hodně pomáhá. Mluví s malou jako s dospělákem, ale většinou ji vyšetří dřív, než se dcera vůbec rozkouká, coz je vlastně k dobru věci. Mně když viděla poprvé v životě jako pacienta, tak mi během rychlého vyšetření odhalila poměrně vážnou diagnózu, na kterou nepřišlo X specialistů během cca 15 let. Když už potom díky žádankám od paní doktorky věděli, na co zaměřit, potvrdili mi diagnózu i na dalších odborných pracovištích. Jsem ji za to vděčná a má můj respekt.

Umístění: Ordinace Jiný

Neochotná, řekla bych až drzá, vůbec mi nepomohla, děsný přístup.

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka si nakracrla o 15 min déle a ani se do té čekárny neotocila. Její studený přístup k pacientům je nehorázný. Byla jsem na kontrole po 2 dnech od pohotovosti, měla jsem zánět nosniho vaku v horní celisti a paní doktorka to nazvala virózkou. Měla jsem to "štěstí" ji potkat podruhé, poprvé se synem a snad už nikdy vice. Nic nevysvětlí, napsala mi něco, co ani nevím co je. Ještě, že to byla pouze kontrola, doktor, co jsem u něj byla při bolesti byl zlatý...

Umístění: Ordinace Jiný

Velká neochota paní Giblové z ORL v Náchodě. Měla mi vyměnit antibiotika na žádost jiného doktora z ORL který neměl zrovna službu. Odpověď zněla, že neví proč by mi měla léky měnit, že neví, jestli mi po nich může být zle, ať si zavolám obvodnímu lékaři a poradím se s ním. Díky ochotnému jinému lékaři, jsem nezůstala bez léčby a léků, které jsem potřebovala na zánět čelisti.

Umístění: Ordinace Jiný

Naprosto neochotná doktorka tipu mouchy snězte si mě. Neporadí, neodpoví na dotazy. Nic neví a ptá se, co říkala naše obvodní doktorka. Nemá svůj názor. Nedoporučuji

Umístění: Ordinace Jiný

Arogance, příšerný přístup k dětem, když se bojí, což u malých dětí je přirozené, křikem na děti si tahle tzv. Mudr nepomůže, neporadí, nepomůže, kdyby neměla okolo sebe ochotné sestřičky, pacient se nic nedozví. Zkušenost s Mudr. Giblovou je taková, že ji nikomu nedoporučuji, pokud bude v budoucnu další problém, doufám, že tenhle člověk v bílým plášti nebude přítomen.