Adresa

Husova 10, Liberec
Krajská nemocnice Liberec, a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
7 názorů

S
Umístění: jiné místo Jiný

Děkuji MUDr. I. Bálikové za její profesionalitu zahrnující odbornost, pečlivost, empatii a milou a přitom věcnou komunikaci. Jednání paní doktorky i sestřičky H. Volfové s pacienty mi poskytují pocit, že jsem v dobrých rukách a dostávám tu nejlepší možnou péči, což jako pacientka velmi velmi oceňuji. Děkuji.


L
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo urputná a stálá bolest hlavy

Paní doktorka, byla pro mě jako záchranná síť, přes 5 let mě bolí neustále hlava a dostávala jsem od lékařů pouze léky na bolest, nikdo neřešil co mi je. Paní doktorka mě vyslechla a prohlídla a dohodly jsem se, že si budu poctivě vést kalendář záchvatů a všech užívaných léků. Na základě tohoto kalendáře mi naordinovala antiepileptika a stala se zázrak .:), jako mávnutím proutku jsem přestala mít bolesti hlavy...neskutečné úleva. Děkuji jí velmi.


A
Ověřeny pacient

paní doktorka je opravdu mudr na svém místě.neskutečně milá, dukladná mudr..jsme moc vděčná, že jsem našla právě jí.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je vždy milá, profesionální a má skutečný nehraný zájem o pacienta, podává komplexní informace. Vážím si jí.


Ověřeny pacient

Doktorka na jedničku s pěti hvězdičkama není co vytknout.S její ochotou a její úrovní vyšetření maximální spokojenost.Jemálo doktorů o kterých se dá takto vyjádřit.


P
Ověřeny pacient

Na mě udělala paní doktorka dobrý dojem. Důkladně mě vyšetřila, nic nepodcenila. Byla příjemná, milá a ochotná. Sestřička také ok. Nemám co vytknout.


M
Ověřeny pacient

Přístup, snaha pomoci, není na takové úrovni jakou bych očekával. Prevenci možná dělá správně, ale jako mnozí jiní, pacientovi určí diagnózu, když to potřebuje do tabulek. Nedůvěřuji takovému lékaři natolik, abych byl spokojen. V dnešní době je běžné kontaktovat lékaře například elektronickou poštou...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti