Adresa

Krajská nemocnice Liberec, a.s.
Husova 10, Liberec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je určitě fajn , jediný co je fakt až neskutečný , že není možné se za žádnou cenu dovolat ohledně objednání k další návštěvě . A když už voláte z nouze v jiný den , sestra sice zvedne , ale ani mě neobjednala s tím , ze nemá čas , ze natáčí .

M
Umístění: jiné místo Jiný

Naprostá spokojenost sestra příjemná a milá, paní doktorka provedla konzultaci aby se o mě něco dozvěděla poté udělala vyšetření a když se jí něco nezdálo hned zvedla tel. a objednala mě na vyšetření CT kde jsem nemusel čekat takže za mě naprostá spokojenost

S
Umístění: jiné místo Jiný

Děkuji MUDr. I. Bálikové za její profesionalitu zahrnující odbornost, pečlivost, empatii a milou a přitom věcnou komunikaci. Jednání paní doktorky i sestřičky H. Volfové s pacienty mi poskytují pocit, že jsem v dobrých rukách a dostávám tu nejlepší možnou péči, což jako pacientka velmi velmi oceňuji. Děkuji.


L
Ověřený profil
Umístění: jiné místo urputná a stálá bolest hlavy

Paní doktorka, byla pro mě jako záchranná síť, přes 5 let mě bolí neustále hlava a dostávala jsem od lékařů pouze léky na bolest, nikdo neřešil co mi je. Paní doktorka mě vyslechla a prohlídla a dohodly jsem se, že si budu poctivě vést kalendář záchvatů a všech užívaných léků. Na základě tohoto kalendáře mi naordinovala antiepileptika a stala se zázrak .:), jako mávnutím proutku jsem přestala mít bolesti hlavy...neskutečné úleva. Děkuji jí velmi.


A
Ověřený profil

paní doktorka je opravdu mudr na svém místě.neskutečně milá, dukladná mudr..jsme moc vděčná, že jsem našla právě jí.


Ověřený profil

Paní doktorka je vždy milá, profesionální a má skutečný nehraný zájem o pacienta, podává komplexní informace. Vážím si jí.


Ověřený profil

Doktorka na jedničku s pěti hvězdičkama není co vytknout.S její ochotou a její úrovní vyšetření maximální spokojenost.Jemálo doktorů o kterých se dá takto vyjádřit.


P
Ověřený profil

Na mě udělala paní doktorka dobrý dojem. Důkladně mě vyšetřila, nic nepodcenila. Byla příjemná, milá a ochotná. Sestřička také ok. Nemám co vytknout.


M
Ověřený profil

Přístup, snaha pomoci, není na takové úrovni jakou bych očekával. Prevenci možná dělá správně, ale jako mnozí jiní, pacientovi určí diagnózu, když to potřebuje do tabulek. Nedůvěřuji takovému lékaři natolik, abych byl spokojen. V dnešní době je běžné kontaktovat lékaře například elektronickou poštou...


Došlo k chybě, zkuste to znovu