Husova 10, Liberec
Krajská nemocnice Liberec, a.s.

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Děkuji MUDr. I. Bálikové za její profesionalitu zahrnující odbornost, pečlivost, empatii a milou a přitom věcnou komunikaci. Jednání paní doktorky i sestřičky H. Volfové s pacienty mi poskytují pocit, že jsem v dobrých rukách a dostávám tu nejlepší možnou péči, což jako pacientka velmi velmi oceňuji. Děkuji.

Umístění: jiné místo urputná a stálá bolest hlavy

Paní doktorka, byla pro mě jako záchranná síť, přes 5 let mě bolí neustále hlava a dostávala jsem od lékařů pouze léky na bolest, nikdo neřešil co mi je. Paní doktorka mě vyslechla a prohlídla a dohodly jsem se, že si budu poctivě vést kalendář záchvatů a všech užívaných léků. Na základě tohoto kalendáře mi naordinovala antiepileptika a stala se zázrak .:), jako mávnutím proutku jsem přestala mít bolesti hlavy...neskutečné úleva. Děkuji jí velmi.

paní doktorka je opravdu mudr na svém místě.neskutečně milá, dukladná mudr..jsme moc vděčná, že jsem našla právě jí.

Paní doktorka je vždy milá, profesionální a má skutečný nehraný zájem o pacienta, podává komplexní informace. Vážím si jí.

Doktorka na jedničku s pěti hvězdičkama není co vytknout.S její ochotou a její úrovní vyšetření maximální spokojenost.Jemálo doktorů o kterých se dá takto vyjádřit.

Na mě udělala paní doktorka dobrý dojem. Důkladně mě vyšetřila, nic nepodcenila. Byla příjemná, milá a ochotná. Sestřička také ok. Nemám co vytknout.

Přístup, snaha pomoci, není na takové úrovni jakou bych očekával. Prevenci možná dělá správně, ale jako mnozí jiní, pacientovi určí diagnózu, když to potřebuje do tabulek. Nedůvěřuji takovému lékaři natolik, abych byl spokojen. V dnešní době je běžné kontaktovat lékaře například elektronickou poštou...