Dělnická 53, Brno-Komín, Brno

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 3 Více
773 64.....

Kontrola

První návštěva

Sexuologická terapie

Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva. Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, ...

• snížený zájem o sex

Kontrola

První návštěva

Sexuologická terapie

Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie

Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie kontrola

Mimoradne inteligentni lekarka, ktera uci pacienty,aby nazyvali konkretni problemy otevrene...naucila me to..

Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie Psychiatrická kontrola

K pani doktorke chodím pravidelne už niekoľko rokov. Vždy som nadmieru spokojná s jej úžasným empatickým prístupom, odbornými radami a celkovým až nadpriemerným jednaním. Pomohla mi už toľko krát a stále pomáha. A preto 1000x ĎAKUJEM. Takýchto doktorov si treba vážit a keby sa dalo zlatom vyvážiť.

Jsem velice spokojen s přístupem a péčí paní doktorky. Vřele ji budu doporučovat známým, u kterých se vyskytne nějaký psychický problém. Děkuji

Paní doktorka je vnímavá, dá se s ní mluvit otevřeně. Je ochotná. Za mě vše v pořádku. Ordinaci má krásnou, cítíte se zde příjemě, žádný stres. Doporučuji.

Paní doktorka Helena Reguli je moc milá a vždy ochotná pomoci. Mockrát Vám děkuji za Vaši pomoc, paní doktorko! Přeji Vám Krásné Vánoce!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie sexuologická vyšetření

Paní doktorka je velmi příjemná sympatická dáma která dělá preciznou práci jsem velmi sní spokojeny/á

Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie

Paní doktorka je úžasný člověk a absolutní profesionál. Jsem ráda, že můžu chodit právě k ní. Neměnila bych

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: jiné místo

Moje 1.navštěva doktorky a sem sni spokojený . Určitě ji i na budú dál navštěvovat. Skvěle poradila.

U paní doktorky se vždy cítím bezpečně a vím, že se vždy snaží najít tu nejvhodnější cestu a má zájem na tom, aby se člověk zase cítil dobře, což člověka vždy velmi podpoří. Moc děkuji za její profesionální a lidský přístup, i přestože to se mnou není lehké.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie Pravidelna kontrola

Nemám připomínky, vše v pohodě dle objednání. Paní doktorka velmi příjemná. Mohu jen doporučit návštěvu

25 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Synovi je 21 let a má problém o kterým se stydí mluvit, s citlivostí penisu. Funkčnost je prý v pořádku, ale při dotyku na hlavičku trpí bolestí, neví ke
    kterému lékaři mám jít, děkuji za odpověď

Dobrý den, s potížemi které trápí syna bude nejlépe se obrátit na urologa.

s pozdravem

MUDr. H. Reguli

MUDr. Helena Reguli

• Dobrý den. Je možné v ČR požádat dobrovolně o kastraci? Kde je možné zákrok podstoupit?
    Děkuji.

Dobrý den,

dle platné legislativy ČR nelze kastraci podstouopit pouze z vlastního rozhodnuti.

MUDr. Helena Reguli

• snížený zájem o sex