Poliklinika Viniční (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., + 4 Více
533 30.....
773 64.....

Sexuologické poradenství (od 500 kč)

Psychoterapie (od 500 kč)

Sexuologická terapie +11 Více

Běžný termín

Jiná sexuální identita (transexualismus)

První návštěva

Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva. Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, ...

• snížený zájem o sex

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina, Slovenština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční První návštěva

Paní doktorka je zkušená, probere problém do hloubky a hlavně nejen fyzicky ale i z psychologického hlediska.

Umístění: Poliklinika Viniční

Paní doktorka je naprosto skvělá a již při první návštěvě mi moc pomohla. Dokáže se vcítit do druhého a odlehcit situaci pomoci humoru. Těším se až přijdu na další konzultaci.

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční

Profesionalny no najmä ludsky prístup, prvy lekar ktory zacal moje problemy naozaj riesit. Viac ako len 100%na spokojnost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční Partnerský nesoulad

Dost věcí jsme si vysvětlili a pojmenovali. Chtělo by to ještě trošku doladit,ale jsme spokojení. Paní doktorka nám zachránila manželství. Děkujeme.

F
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční První návštěva

Ohleduplné a profesionální jednání, příjemné prostředí... konzultace vedená na odborné úrovni s pochopením klienta...

Umístění: Poliklinika Viniční

Velmi prijemne vystupovani i velice kvalitni odborne rady. Vzdy vymysli nejlepsi mozne predepsani leku a pohotove reaguje na pripadne zmeny ve zdravotnim stavu. Velmi pani doktorku doporucuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční První návštěva

Velmi vstřícná, empatická, příjemná paní doktorka. Už jen to, že mě poslouchala a velice pomalu a dobře volenými otázkami dovedla k jádru mého problému, tak mi moc pomohla. Za mě velice dobrá a příjemná paní doktorka.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční porucha erekce

Paní doktorce bych chtěl poděkovat za vstřícnost a otevřené jednání. Úspěšnost budu moci hodnotit až později, po absolvování předepsané léčby, ale každopádně jsem odcházel s pozitivním naladěním. Rozhodně tato návštěva splnila mé očekávání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční Pravidelná kontrola

Velmi příjemná návštěva, výborný přístup a spolupráce při úpravě medikace. Paní doktorka mě motivovala na cestě k zlepšení zdravotní (schozofrenie, syndrom závislosti, deprese, sociální fobie) a osobní situace.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční Porucha F64.0

K paní Reguli chodím již rok a nemohu si stěžovat. Vždy milá a ochotná vyřešit každý problém. Rozhodně doporučuji všem, kteří potřebují pomoct. Sice má třeba jiný přístup a jiné nároky na vyšetření než ostatní sexuologové, ale ona sama ví, proč to požaduje.

První návštěva

Poliklinika Viniční

Jiná sexuální identita (transexualismus)

Nejasnosti v sexuální orientaci

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční porucha erekce

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční Pravidelná kontrola

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční Porucha F64.0

24 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den a jaké léky jsou na předčasnou ejakulaci volně na prodej děkuji

Dobrý den,

na předčasnou ejakulaci nejsou žádné volně dostupné preparáty, pouze na lékařský předpis.

s pozdravem

MUDr. H. Reguli

MUDr. Helena Reguli

• Synovi je 21 let a má problém o kterým se stydí mluvit, s citlivostí penisu. Funkčnost je prý v pořádku, ale při dotyku na hlavičku trpí bolestí, neví ke
    kterému lékaři mám jít, děkuji za odpověď

Dobrý den, s potížemi které trápí syna bude nejlépe se obrátit na urologa.

s pozdravem

MUDr. H. Reguli