MUDr.

Helena Reguli

verifiedCreated with Sketch.

Sexuolog přijímá nové pacienty

70 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 61 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva. Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, zvolte čas návštěvy 60 minut, tzn.… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Poliklinika Viniční

Viniční 235
    615 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Hotovost Více

Služby

Jiná sexuální identita (transexualismus)
    Sexuální úchylky (deviace)
    Recept

Hodnocení pacientů

• P
    Umístění: Poliklinika ViničníSlužby: porucha erekce

Paní doktorce bych chtěl poděkovat za vstřícnost a otevřené jednání. Úspěšnost budu moci hodnotit až později, po absolvování předepsané léčby, ale každopádně jsem odcházel s pozitivním naladěním. Rozhodně tato návštěva splnila mé očekávání.

• I
    Umístění: Poliklinika ViničníSlužby: Pravidelná kontrola

Velmi příjemná návštěva, výborný přístup a spolupráce při úpravě medikace. Paní doktorka mě motivovala na cestě k zlepšení zdravotní (schozofrenie, syndrom závislosti, deprese, sociální fobie) a osobní situace.

• L
    Umístění: Poliklinika ViničníSlužby: Porucha F64.0

K paní Reguli chodím již rok a nemohu si stěžovat. Vždy milá a ochotná vyřešit každý problém. Rozhodně doporučuji všem, kteří potřebují pomoct. Sice má třeba jiný přístup a jiné nároky na vyšetření než ostatní sexuologové, ale ona sama ví, proč to požaduje.

• K
    Umístění: Poliklinika ViničníSlužby: Sexuologické vyšetření našeho syna - autisty.

Vynikající profesionální přístup k dané problematice.Ordinovala řadu odborných vyšetření, které by mohlo s naším synem souviset. Jako rodič mohu být jen rád, že po cca 20 letech nikdo nekrčí rameny, ale projevuje velkou snahu a pochopení nám pomoci. Velký dík !!

• B
    Umístění: Poliklinika ViničníSlužby: sexuologické poradenství

Naprostá spokojenost odborný přístup a korektní jednání byl jsem mile překvapen jednáním paní lékařky . Určitě paní doktorku doporučil svým známým pokud budou mít problém .preji hezky den

• Umístění: Poliklinika ViničníSlužby: kontrola

S Mudr.Helenou Reguli se setkáváme již asi 4.rokem. Helena Reguli je dle mne jedinečnou doktorkou/lidskou duší, která citlivě a intuitivně nachází tu nejúčinnější léčbu a návazné kroky a to právě v citlivém přístupu k mé podstatě života s psychózou a velmi silným individualizmem. Mám zkušenosti s vícero doktory, ale trpělivost s mým přístupem k životu, vědomými kroky k samostatnosti a zodpovědnosti za sebe sama ..má opravdu jen pár výjimečných lidí, jako je paní doktorka zde. Vím, že k ní mohu přijít pro záchrannou vestu (medikaci), že má hluboký vhled do mých intrik vůči sobě sama a že staví na mnohaletých zkušenostech, a schopnostech najít tu nejlepší léčbu, nejúčinnější léky mě na míru. Děkuji srdečně Nela H. (83)

• J
    Umístění: Poliklinika ViničníSlužby: První návštěva

Pani doktorka je milá, príjemná a ochotná poradiť. Vidno, že o pacienta sa naozaj zaujíma. Snažila sa nájsť príčinu mojich problémov, poskytla cenné rady a dodala optimizmus. Doporučujem.

• J
    Umístění: Poliklinika ViničníSlužby: První návštěva

Svému oboru perfektně rozumí, naslouchá a dokáže poradit nejvhodnější řešení, i s přihlédnutím k specifikům pacienta.

• T
    Umístění: Poliklinika ViničníSlužby: kontrola 30 min

Paní doktorka velice ochotná a milá žena,pomuže člověku řešit problémy.Doporučuji všem ostatním pacientum. Tomáš K

• T
    Umístění: Poliklinika Viniční

Velice vstřícný,lidský přístup k problémům pacienta. Jednoznačně paní doktorku doporučuji. Nemám žádnou výtku.

Dotazy od pacientů (22)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva.
    Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, zvolte čas návštěvy 60 minut, tzn. zaškrtněte dva termíny po sobě.

MUDr. Helena Reguli

Po ukončení 1.LF Univerzity Karlovy pracovala ve zdravotnických zařízeních a na Slovensku, absolvovala zahraniční stáž v USA. Po návratu do Česka získala praxi na sexuologickém oddělení ve Fakultní nemocnici u sv. Anny. Od roku 2008 působí v soukromé sexuologické praxi.

Získala atestaci z psychiatrie a sexuologie. Absolvovala čtyři roky výcviku v systemické a rodinné terapii a kurz soudního znalectví. Je autorkou a spoluautorkou odborných statí, přednáší na domácích a zahraničních konferencích.

• sexuologie
  • psychiatrie

Nemoci

• snížený zájem o sex
  • předčasná ejakulace
  • potíže s vyvrcholením
  • porucha ztopoření (erekce)
  • sexuální úchylky (deviace)
  • nadměrný zájem o sex (hypersexualita)

Fotografie

Nejblížší termíny: