Dělnická 53, Brno-Komín , Brno

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 3 Více
773 64.....

Kontrola

První návštěva

Sexuologická terapie

Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva. Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, ...

• snížený zájem o sex

Kontrola

První návštěva

Sexuologická terapie

Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie sexuologická vyšetření

Paní doktorka je velmi příjemná sympatická dáma která dělá preciznou práci jsem velmi sní spokojeny/á

Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie

Paní doktorka je úžasný člověk a absolutní profesionál. Jsem ráda, že můžu chodit právě k ní. Neměnila bych

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: jiné místo

Moje 1.navštěva doktorky a sem sni spokojený . Určitě ji i na budú dál navštěvovat. Skvěle poradila.

U paní doktorky se vždy cítím bezpečně a vím, že se vždy snaží najít tu nejvhodnější cestu a má zájem na tom, aby se člověk zase cítil dobře, což člověka vždy velmi podpoří. Moc děkuji za její profesionální a lidský přístup, i přestože to se mnou není lehké.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie Pravidelna kontrola

Nemám připomínky, vše v pohodě dle objednání. Paní doktorka velmi příjemná. Mohu jen doporučit návštěvu

Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie Konzultace s lékařem

Paní doktorka je empatická, vyslechne a vysvětlí vše na co se zeptám, poradí účinnou léčbu, jsem maximálně spokojená. Je to lékařka na svém místě. Děkuji moc za pochopení, léčbu a vstřícné jednání. Kadlecová Marcela

Názor přidán dne 20.07.19 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie kontrola

Vždy příjemné a pozitivní...U paní doktorky je vidět zájem a její doporučení jsou vždycky ve prospěch nejen mojí osobě,ale i mojí rodině.

Profesionální a příjemný přístup s jakým se člověk moc nepotká. Na objednaný čas byla připravena. Doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie Sexuologie

Jsem spokojená s paní doktorkou, myslela jsem si ze bude stejna jako ti co jsem chodila , nato ze první návštěvě jsem prekvapena, věřím zeme co nejdříve pomůže s mim problemem, věřím paní doktorce, mohu jen doporučit a velmi ji děkuji?

25 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Synovi je 21 let a má problém o kterým se stydí mluvit, s citlivostí penisu. Funkčnost je prý v pořádku, ale při dotyku na hlavičku trpí bolestí, neví ke
    kterému lékaři mám jít, děkuji za odpověď

Dobrý den, s potížemi které trápí syna bude nejlépe se obrátit na urologa.

s pozdravem

MUDr. H. Reguli

MUDr. Helena Reguli

• Dobrý den. Je možné v ČR požádat dobrovolně o kastraci? Kde je možné zákrok podstoupit?
    Děkuji.

Dobrý den,

dle platné legislativy ČR nelze kastraci podstouopit pouze z vlastního rozhodnuti.

MUDr. Helena Reguli

• snížený zájem o sex