Helena Prouzová, otorinolaryngolog Náchod

MUDr. Helena Prouzová

Otorinolaryngolog Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nádražní 521, Náchod
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient

Ochotná, vysvětlí, poradí, velká spokojenost


P
Ověřeny pacient

Chodimk pani doktorce 6 let a mám ji moc rada.K.


V
Ověřeny pacient

Dobrý večer! Nedá mi to nereagovat na velice záporný příspěvek paní Lenky N. vůči paní dr. Prouzové. Váš příspěvek na mě působí velice zaujatě a mám pocit, že byl napsán s úmyslem poškodit paní doktorky pověst. . . .(Teď trochu naokraj. Sama vím-z pohledu zdravotníka, jak je nesmírně důležité, aby dítě byl při vyšetření v klidu. Vždyť přeci nikdo ze zúčastněných přeci nechce, aby bylo dítku ublíženo například vyšetřovacím nástrojem. Pokud rodiče jsou sami nervózní z nemoci svého dítěte a taky z daného výkonu, dítě to automaticky vycítí. Takže to rozhodně ke klidu Vašeho dítěte nepřidá a tím pádem težko se dopracujeme ke klidnému vyšetření Vašeho dítěte.) . . . Zpět k paní doktorce. Sama mám 3 děti. Paní doktorku navštěvujeme pravidelně, pokud jedno z mých ratolestí má ORL problémy. Nikdy jsem se nesetkala s tím, že by paní doktorka byla nepříjemná a nebo jak vy píšete "přísná", ba naopak. Kolikrát jsem přišla po její pracovní době a ona ochotně vyšetřila mé děti a nasadila jim včas účinou léčbu. Nezlobte se na mě, ale v jiných ordinacích jsem byla odmítnuta s tím, že si mám jít a pohotovost a nebo si přijít zítra. Co se týče její trpělivosti, tak tu by mohla, paní Lenko, rozdávat. . . . Shrnuto: Paní doktorka nemá atestaci z dětské ORL pro srandu králíkům, s dětmi to umí a co se týče jejích jejích odborných znalostí, tak patří mezi přední odborníky minimálně v Královehradeckém kraji.

Pro Vás, paní Lenko. Pokud Vám paní doktorka nevyhovuje, tak k ní nechoďte a nešiřte o ní věci, které nejsou pravda. Já jsem ráda, že vím, že ve svém okolí mám skvělého lékaře (právě paní doktorku) na kterého se mohu 100% spolehnout. Možná byste si měla uvědomit, že i zdravotník je člověk a né robot.


Hezký den! Jitka


L
Ověřeny pacient

Bohužel paní doktorku rozhodně nedoporučuji, pokud jdete na vyšetření s dítětem. Jakmile dítě ochotně, bez hnutí a bez řečí nesedí, je paní doktorka okamžitě nepříjemná a "příšná" a místo toho, aby se dítě snažila uklidnit, tak ho okřikuje a napomíná... Nemá kousek trpělivosti, ani vstřícnosti a klidu pro to, aby dítě nezačalo být nešťastné ještě víc. Rozhodně již paní doktorku nenavštívíme.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Dobrý den, chtěla bych tímto p. doktorce moc poděkovat za pomoc a zprostředkování operace ve FN Motol, jsme její pacienti již několik let a vždycky můžemne přijít a je nám pomoženo...děkujeme


Navštěvuji ordinaci paní doktorky s chronickým onemocněním, tedy opakovaně.Líbí se mi prostředí ordinace,necitím nervozitu a v klidu hovořím o svých obtížích.Poslouchá !!! a reaguje.Sdělí mi aktuální nález a probereme možnosti léčby.Tedy neví co víc si přát.


Je mi líto,ale já paní doktorku rozhodně doporučit nemohu.Nebo alespoň ne dětským pacientům!Když jsem u ní byla se synem se zánětem středního ucha,neprojevila ani náznakem kousek empatie,byla nepříjemná a nervózní z toho,že syn nesedí jako přibitý,když mu strká do ucha jehlu....pro mě tedy katasrofa jak po lékařské,ale i po lidské stránce,copak nemá paní doktorka děti?!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Já musím plně souhlasit s víše uvedeným...
Vstřícnost, empatie, zkušenosti, šikovnost a UM !!!
Sestřička tak též :-)
Takových lékařů je skutečně málo!
Určitě všem doporučuji...


Ověřeny pacient

Jako velice spokojený pacient paní Mudr. Heleny Prouzové (specializace ORL) se chci se všemi podělit o mé zkušenosti s paní doktorkou.

Do ordinace paní doktorky jsem se poprvé dostala před 5ti lety. V té době jsem hodně trpětla sinusitidou (zánětem vedlejších dutin nosních)a angínami. Několikrát jsem se dostala k paní doktorce, již v rozpuku nemoci, ale Dr. Prouzová mi vždycky nasadila účinou léčbu, která mě rychle postavila na nohy.

Nedávno jsem navštívila paní doktorku z důvodu silných dlouhodobých bolestí v uších. Z hlediska ORL, paní doktorka neshledala žádný problém, ale domů mě neposlala a hledala příčinu. => zjitila mi zablokovanou krční páteř a poslala mě dále na odborné vyšetření na ortopedii. Nebýt paní doktorky, tak trpím bolestmi do dnes.

V ordinaci Dr. Prouzové se pacienti setkají, vedle odborné pomoci, s velkou empatii, pochopením a snahou najít to nejlepší řešení na váš problém. Ne nadarmo platí: "Nemoc výkřik duše."

Paní doktorka má mou plnou důvěru. Nejen za sebe ji vřele doporučuji každému, kdo má problémy s ušima/nosem/krkem.


Ověřeny pacient

Vnímavá lékařka s pochopením proč k ní přicházíte a snahou pomoci s užitím všech zkušeností a vlastní šikovnosti.Někdo to už napsat musel,zde se setkáte s odbornou pomocí a pochopením.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti