Nádražní 521, Náchod

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ochotná, vysvětlí, poradí, velká spokojenost

Chodimk pani doktorce 6 let a mám ji moc rada.K.

Dobrý večer! Nedá mi to nereagovat na velice záporný příspěvek paní Lenky N. vůči paní dr. Prouzové. Váš příspěvek na mě působí velice zaujatě a mám pocit, že byl napsán s úmyslem poškodit paní doktorky pověst. . . .(Teď trochu naokraj. Sama vím-z pohledu zdravotníka, jak je nesmírně důležité, aby dítě byl při vyšetření v klidu. Vždyť přeci nikdo ze zúčastněných přeci nechce, aby bylo dítku ublíženo například vyšetřovacím nástrojem. Pokud rodiče jsou sami nervózní z nemoci svého dítěte a taky z daného výkonu, dítě to automaticky vycítí. Takže to rozhodně ke klidu Vašeho dítěte nepřidá a tím pádem težko se dopracujeme ke klidnému vyšetření Vašeho dítěte.) . . . Zpět k paní doktorce. Sama mám 3 děti. Paní doktorku navštěvujeme pravidelně, pokud jedno z mých ratolestí má ORL problémy. Nikdy jsem se nesetkala s tím, že by paní doktorka byla nepříjemná a nebo jak vy píšete "přísná", ba naopak. Kolikrát jsem přišla po její pracovní době a ona ochotně vyšetřila mé děti a nasadila jim včas účinou léčbu. Nezlobte se na mě, ale v jiných ordinacích jsem byla odmítnuta s tím, že si mám jít a pohotovost a nebo si přijít zítra. Co se týče její trpělivosti, tak tu by mohla, paní Lenko, rozdávat. . . . Shrnuto: Paní doktorka nemá atestaci z dětské ORL pro srandu králíkům, s dětmi to umí a co se týče jejích jejích odborných znalostí, tak patří mezi přední odborníky minimálně v Královehradeckém kraji.

Pro Vás, paní Lenko. Pokud Vám paní doktorka nevyhovuje, tak k ní nechoďte a nešiřte o ní věci, které nejsou pravda. Já jsem ráda, že vím, že ve svém okolí mám skvělého lékaře (právě paní doktorku) na kterého se mohu 100% spolehnout. Možná byste si měla uvědomit, že i zdravotník je člověk a né robot.

Hezký den! Jitka

Bohužel paní doktorku rozhodně nedoporučuji, pokud jdete na vyšetření s dítětem. Jakmile dítě ochotně, bez hnutí a bez řečí nesedí, je paní doktorka okamžitě nepříjemná a "příšná" a místo toho, aby se dítě snažila uklidnit, tak ho okřikuje a napomíná... Nemá kousek trpělivosti, ani vstřícnosti a klidu pro to, aby dítě nezačalo být nešťastné ještě víc. Rozhodně již paní doktorku nenavštívíme.

Dobrý den, chtěla bych tímto p. doktorce moc poděkovat za pomoc a zprostředkování operace ve FN Motol, jsme její pacienti již několik let a vždycky můžemne přijít a je nám pomoženo...děkujeme

Navštěvuji ordinaci paní doktorky s chronickým onemocněním, tedy opakovaně.Líbí se mi prostředí ordinace,necitím nervozitu a v klidu hovořím o svých obtížích.Poslouchá !!! a reaguje.Sdělí mi aktuální nález a probereme možnosti léčby.Tedy neví co víc si přát.

Je mi líto,ale já paní doktorku rozhodně doporučit nemohu.Nebo alespoň ne dětským pacientům!Když jsem u ní byla se synem se zánětem středního ucha,neprojevila ani náznakem kousek empatie,byla nepříjemná a nervózní z toho,že syn nesedí jako přibitý,když mu strká do ucha jehlu....pro mě tedy katasrofa jak po lékařské,ale i po lidské stránce,copak nemá paní doktorka děti?!

Já musím plně souhlasit s víše uvedeným...
Vstřícnost, empatie, zkušenosti, šikovnost a UM !!!
Sestřička tak též :-)
Takových lékařů je skutečně málo!
Určitě všem doporučuji...

Jako velice spokojený pacient paní Mudr. Heleny Prouzové (specializace ORL) se chci se všemi podělit o mé zkušenosti s paní doktorkou.

Do ordinace paní doktorky jsem se poprvé dostala před 5ti lety. V té době jsem hodně trpětla sinusitidou (zánětem vedlejších dutin nosních)a angínami. Několikrát jsem se dostala k paní doktorce, již v rozpuku nemoci, ale Dr. Prouzová mi vždycky nasadila účinou léčbu, která mě rychle postavila na nohy.

Nedávno jsem navštívila paní doktorku z důvodu silných dlouhodobých bolestí v uších. Z hlediska ORL, paní doktorka neshledala žádný problém, ale domů mě neposlala a hledala příčinu. => zjitila mi zablokovanou krční páteř a poslala mě dále na odborné vyšetření na ortopedii. Nebýt paní doktorky, tak trpím bolestmi do dnes.

V ordinaci Dr. Prouzové se pacienti setkají, vedle odborné pomoci, s velkou empatii, pochopením a snahou najít to nejlepší řešení na váš problém. Ne nadarmo platí: "Nemoc výkřik duše."

Paní doktorka má mou plnou důvěru. Nejen za sebe ji vřele doporučuji každému, kdo má problémy s ušima/nosem/krkem.

Vnímavá lékařka s pochopením proč k ní přicházíte a snahou pomoci s užitím všech zkušeností a vlastní šikovnosti.Někdo to už napsat musel,zde se setkáte s odbornou pomocí a pochopením.