Helena Pomahačová, endokrinolog Kladno

MUDr. Helena Pomahačová

Endokrinolog Více

4 názory

Uložit


Adresa

Františka Kloze 37, Kladno
Endokrinologie a geriatrie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
4 názory

K paní doktorce chodíme se synem asi 7 let na RH. Je hodná.... možná na někoho působí přísně, ale pokud si člověk uvědomí jak každé dítě musí pečlivě vyšetřit, kouknout do výledků z náběrů, sona, rentgenů apod., tak se není co divit, že se soustředí na práci a nemluví o nepodstatných věcech, které se léčby netýkají. My si jí nemůžeme vynachválit.
Čekací lhůta je někdy dlouhá, ale vzhledem k tomu, že se sem sjíždějí děti z kraje, které potřebují pečlivě vyšetřit a případně pozměnit dávky v léčbě, tak se není co divit.
Sestřička je zlatá. Umí se hezky usmát, když byl syn menší, tak dostával hračku za vyšetření. Dnes už je ,,větší puberťák,, i tak mu hezky říkají jménem nebo sestra pohladí po vlasech. Děkuji.


K pani doktorce jsem s dcerou chodila přes 10 let. S péčí pani doktorky jsem velice spokojená. Vždy když jsem se na něco zeptala, tak nám to vysvětlila i jako pro člověka. Byla velice pečlivá a dala si velkou práci s přesnou diagnostikou dcery co jí je. I když má (bohužel) dost vzácnou formu poruchy štítné žlázy s kombinací poruchy hormonu, tak si dala práci s tím, aby našla přesné množství léků, které má dcera brát. Dokonce si jí nechala ještě do jejích 19ti let. Teprve pak jsme přecházely na endokrinologa pro dospělé. Kdyby bylo možné, tak bychom u pani doktorky zůstaly i nadále.
Je opravdu přísnější - zvlášť co se týče váhy a životosprávy, ale to je samozřejmé. Děkuji jí za dceru.


Ověřeny pacient

Po odborné stránce si myslím, že je to v pořádku,ale nelíbí se mi její lidský přístup a působí nadřazeně

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Nebyla jsem nikdy u jiný endokrinoložky ale tahle a ještě jedna na Doubravce u Jiřího jsou snad nejhorší myslí si paní doktorky že sou důležitý,byla jsem u ní na návštěvě nejenže i když ste objednaní tak před váma de leckdo je to jedno pokaždé sem tam přes 2 hodiny nebo i dýl,má neprofesionální přístup myslí si že když je doktorka že je mistr světa,nenabrala mě aby zjistila jak na tom sem,neudělala mi sono až po několika návštěvách a připomínkách,a co jsem u ní stav se mi jen zhoršuje myslím že když sem o tom nevěděla bylo mi lépe teď sem v hrozném stavu a nevím jak se z toho dostat

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti