Ordinace stomatologa - ortodoncie
Husova 45, Mělník

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Ordinace stomatologa - ortodoncie

Skvělá doktorka! Srovnala mi moje moc velké zuby do moc malé pusy a to jen s destickovymi rovnatky na noc. Takže všem vřele doporučuji.

Navštěvuji paní doktorku už nějaký rok a musím říci, že je opravdu šikovná, velmi milá, ochotná, všechno vysvětlí, odpoví na dotazy a rozumí tomu co dělá. Jsem ji vděčná za to, jak teď vypadají moje zuby. Sestřičky též příjemné a ochotné. Jsem spokojena a proto všem vřele doporučuji!

Moc milá paní doktorka i sestřičky, hezké prostředí. Chodila jsem k ní asi 10 let a mám krásné zuby. Doporučuji.

Výborná paní doktorka. Chodím na rovnátka a víc bych spokojenější být nemohla. Paní doktorka všechno vysvětlí, je milá a ochotná. Své práci rozumí skvěle. Sundavají mi je za 14 dní a já už se nemůžu dočkat výsledku.
Smůlu mají bohužel nový pacienti. Paní doktorka má plno, sestřička říkala, že berou jen rodinné příslušníky.

nejlepší

Paní doktorce jsem velmi vděčná za její vzornou péči. Je milá,usměvavá a ochotná.Všechno vždy dobře vysvětlí.Bez ní bych nikdy takové hezké zuby neměla a proto všem vřele doporučuji.