Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Hrabinská 1950, Český Těšín
Odborný lékař tuberkulózy a respir.nem

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Odborný lékař tuberkulózy a respir.nem Jiný

Přidávám se k pochvalným komentářům. Paní doktorka je Dáma, Lékařka, Psycholožka, Odbornice... se sestřičkou jsou sehraný tým. Oceňuji profesionalitu, lidský a kultivovaný přístup, empatii. Je to taková oáza... děkuji za vše


Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař tuberkulózy a respir.nem Pneumotorax

Chtěla bych touto cestou mockrát poděkovat Dr. Mazáčove a její sestřičce p. Szkanderove, které mi víceméně zachránili život. Paní doktorka je velice příjemná, empaticka, prostě žena na svém místě. Přeji jí taky pevné zdraví a ještě jednou moooc děkuji.????????????


Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař tuberkulózy a respir.nem Potíže s průduškami

Mohu potvrdit, že je paní doktorka Mazáčová odbornice na svém místě. -je pečlivá a důsledná, empatická, je z ní cítit pokoj a vyzařuje z ní láska ke své práci a k pacientům. V poslední době si prošla těžkou nemocí, ale díky Bohu to zvládla a je zpět. Jsem vděčná za to, že můžu být v její péči. Vždycky se na ní těším. Se sestičkou Szkanedorou, která je taky super tvoří skvělý a sehraný tým. Mám je obě dvě moc ráda. Darina Pospíšilová, Frýdek-Místek


velice prijemny,kvalitni a hlavne nadherny lidsky pristup


výborná lékařka, výborný přístup k pacientovi, velmi dobrá zdravotní sestra.


K paní doktorce chodím několik let. Vždy mně citlivě vyslechne, poradí, hledá se společné řešení jak s léčbou. Její cit, takt a opravdový zájem pomoci je v dnešní době k neuvěření. Kéž by lékaři byli odměňování podle toho co o nich říkají pacienti. To by byla půlka z nich bez práce jestli ne víc.


Na to, abych onemocněla respirační chorobou " astmou ", jsem se musela přestěhovat do Českého Těšína !
Díky ( ? )tomu jsem se dostala do kontaktu s dr. Mazačovou Helenou, úžasný člověk a věřím,že i dokonalá odbornice! Marie Kyprová


PANÍ DOKTORKA MNĚ LÉČÍ OD ROKU 1992 JE TO VELIKÁ ODBORNICE MÁ SRDÍČKO NA SVÉM MÍSTĚ .VELICE PŘÍJEMNÁ PANÍ .ZÁROVEN MILÉ SESTŘIČKY .ČLOVĚK SE TAM CÍTI DOBŘE.MOC DĚKUJI ZA VŠE.VLASTA STRYJOVÁ.


K

Velice kvalifíkovaná lékařka s citlivým přistupem k pacientovi.Svou výsokou odbornosti je to opravdu PANÍ DOKTORKA.Mohu jen doporučit.


E
Ověřeny pacient

Velmi citlivá a empatická, velmi pečlivá paní lékařka se smyslem pro velmi jemný humor a ač to zní paradoxně, velmi rád ji v její ordinaci navštěvuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti