Odborný lékař tuberkulózy a respir.nem
Hrabinská 1950, Český Těšín

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Umístění: Odborný lékař tuberkulózy a respir.nem Jiný

děkuji paní doktorce i sestřičce za jejich úspěšnou snahu pomoci pacientovi i přes nacpaný kalendář a plnou čekárnu.
Obdivuji, s jakou láskou a porozuměním nás zachraňují před prokašlanými nocemi v křesle (jsem astmatik). Sestřička po prohlášení "první volný termín je za čtvrt roku, " když uslyší nešťastné sípání a kašel v telefonu," hned nasadí kortikoidy i s přesným rozpisem.
Vždycky mě vytáhnou z bryndy (už 20 let) a nezavírají ambulanci jen ze soucitu k nám, pacientům.
Vidím, jak jsou obě vyčerpané a chci jim poděkovat a zároveň blahopřát k jejich 30.tému výročí práce v "tandemu" ve společné ordinaci. VYDRŽTE co nejdéle!

Umístění: Odborný lékař tuberkulózy a respir.nem Jiný

Přidávám se k pochvalným komentářům. Paní doktorka je Dáma, Lékařka, Psycholožka, Odbornice... se sestřičkou jsou sehraný tým. Oceňuji profesionalitu, lidský a kultivovaný přístup, empatii. Je to taková oáza... děkuji za vše

Umístění: Odborný lékař tuberkulózy a respir.nem Pneumotorax

Chtěla bych touto cestou mockrát poděkovat Dr. Mazáčove a její sestřičce p. Szkanderove, které mi víceméně zachránili život. Paní doktorka je velice příjemná, empaticka, prostě žena na svém místě. Přeji jí taky pevné zdraví a ještě jednou moooc děkuji.????????????

Umístění: Odborný lékař tuberkulózy a respir.nem Potíže s průduškami

Mohu potvrdit, že je paní doktorka Mazáčová odbornice na svém místě. -je pečlivá a důsledná, empatická, je z ní cítit pokoj a vyzařuje z ní láska ke své práci a k pacientům. V poslední době si prošla těžkou nemocí, ale díky Bohu to zvládla a je zpět. Jsem vděčná za to, že můžu být v její péči. Vždycky se na ní těším. Se sestičkou Szkanedorou, která je taky super tvoří skvělý a sehraný tým. Mám je obě dvě moc ráda. Darina Pospíšilová, Frýdek-Místek

velice prijemny,kvalitni a hlavne nadherny lidsky pristup

výborná lékařka, výborný přístup k pacientovi, velmi dobrá zdravotní sestra.

K paní doktorce chodím několik let. Vždy mně citlivě vyslechne, poradí, hledá se společné řešení jak s léčbou. Její cit, takt a opravdový zájem pomoci je v dnešní době k neuvěření. Kéž by lékaři byli odměňování podle toho co o nich říkají pacienti. To by byla půlka z nich bez práce jestli ne víc.

Na to, abych onemocněla respirační chorobou " astmou ", jsem se musela přestěhovat do Českého Těšína !
Díky ( ? )tomu jsem se dostala do kontaktu s dr. Mazačovou Helenou, úžasný člověk a věřím,že i dokonalá odbornice! Marie Kyprová

PANÍ DOKTORKA MNĚ LÉČÍ OD ROKU 1992 JE TO VELIKÁ ODBORNICE MÁ SRDÍČKO NA SVÉM MÍSTĚ .VELICE PŘÍJEMNÁ PANÍ .ZÁROVEN MILÉ SESTŘIČKY .ČLOVĚK SE TAM CÍTI DOBŘE.MOC DĚKUJI ZA VŠE.VLASTA STRYJOVÁ.

Velice kvalifíkovaná lékařka s citlivým přistupem k pacientovi.Svou výsokou odbornosti je to opravdu PANÍ DOKTORKA.Mohu jen doporučit.