Helena Mazáčová, plicní lékař Jablunkov

MUDr. Helena Mazáčová

Plicní lékař, Internista Více

1 názor

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Školní 390, Jablunkov
Odborný lékař tuberkulózy a respir.nem

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
1 názor

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.

Velmi schopná a příjemná paní doktorka. Rozhodně pomůže a vyléčí:) radost ji navštěvovat


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


  • Dobrý den,mamince je 69let,léčí se s CHOPN 3,po skoro celou dobu cca.9let brala onbrez a spiriva,pred 2lety se ale jeji stav zhoršil a byl ji predepsan Trimbow,ktere užívala cca.9měsíců,během léčby ale začala mít velke problémy s plisnemi v ústech a hrdle,ktere vyústili tak daleko,ze nemohla polykat běžné potraviny,ktere normálně jedla např.maso,zeleninu,pečivo a tak zůstala jen na vývarech,jogurtech presnidavkach,namocenych piskotech,k tomu se přidali velke křeče v nohách a proto tyto léky musela přestat brát a vratit se zpet jen k onbrezu a spirivum coz melo za následek opakovanou hospitalizaci v nemocnici,kde dostávali kapacky a jiné..Pri propusteni ji byl napsán ke stávajícím lékům jeste Miflond,jenze po asi 14 dnech se opet zacla objevovat plíseň,zase potíže s jídlem a zase křeče!tak ji ho vysadili a opet následovali opakovane hospitalizace při posledni dostala 9kapacek!pri propuštění ji tedy znovu předepsali Miflond a k tomu ústní vodu a Mykomax,ktery ještě nevzala jenže po 3 dnech se zase objevili hodne bolestivé křeče do obouch noh a nevi co uz má proto udelat protoze ji bylo receno,ze bez techto léků se bude ocitat v nemocnici skoro porad!Proto prosim o radu jestli neexistují jeste jine léky na tuto nemoc,u kterych by tyto potíže neměla nebo kdyz uz tak v mirnejsi forme a bez polykacich potíží!jinak vyplachy si dělá!uz vážně obě nevíme rady a prosíme o radu!Predem moc děkujeme za odpověď!

    Vaše maminka špatně toleruje inhalační kortikoidy/pokud dobře provádí ústní toaletu po nafoukání léků/,
    Doporučila bych místo Miflonidu Alvesco 2 dávky ráno.I když je to kortikoid, šetří ústní dutinu a nejsou po něm afty a plísně.

    MUDr. Helena Mazáčová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti