Adresa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Kollárova 22, Svitavy

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D

Nehorázně špatná "doktorka". Tváří se jak kdyby měla od všeho klíče, ale i malinké dítě léčí pomalu brufenem. Že má malej týden horečky, to je jí jedno. Jak se mu něco stane, tak ji to tam servu celý. Už by měla táhnout do důchodu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřený profil

Vynikající lékařka. Stará se již o mé druhé dítě. Super spolupráce, perfektní jednání, naprostá odbornost a profesionalita, jak ze strany lékařky, tak i zdravotní setry. Mohu jen udělit vemi kladné hodnocení.

Ověřený profil

Výborná lékařka, i sestřička.Je zkušená, a když se jí něco nezdá, nebojí se poslat dítě na obdorné vyšetření. Umí rozlišit velmi tenkou hranici mezi běžnou nemocí a závažnejším problémem. Čekací doba v čekárně běžná.


Ověřený profil

Jsem velice spokojená.Starala se a stará o všech mých pět dětí.Nic neponechá náhodě,antibiotika mé děti téměř neznají a chodí k ní rády.Doporučila jsem ji i mé snaše pro vnuka.Super lékařka !


Jsem s paní doktorkou velice spokojená a mé děti taky - nemají z ní strach. To že se čeká na ošetření je naprosto normální všude. Dokonce se mi již několikrát stalo, že paní doktorka začala ordinovat před ordinační dobou. Všem ji doporučuji!!!


Doopravdy velmi rozumná, chytrá a usměvavá doktorka. Se vším má zkušenosti a vždy poradí. Nikdy nemá špatnou náladu a sestřička to je to samé velmi dobrá doktorka. Jsme velmi spokojeni.


L

good good
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


F

Lze jen chválit.


Paní doktorka je na děti velmi hodná. Je to zkušená dětská lékařka. Vždy poradí. Nepředepisuje zbytečně léky, jako např. antibiotika. Vaše dítě pečlivě vyšetří. Pokud je třeba, navštíví vás doma. Pokud jste s nemocným dítětem doma, paní doktorka si vyžádá, abyste pravidelně konzultoval zdravotní stav dítěte telefonicky (v době mezi kontrolami v ordinaci). Je to hodná lékařka. Mohu jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu