Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Kollárova 22, Svitavy

Nehorázně špatná "doktorka". Tváří se jak kdyby měla od všeho klíče, ale i malinké dítě léčí pomalu brufenem. Že má malej týden horečky, to je jí jedno. Jak se mu něco stane, tak ji to tam servu celý. Už by měla táhnout do důchodu.

Vynikající lékařka. Stará se již o mé druhé dítě. Super spolupráce, perfektní jednání, naprostá odbornost a profesionalita, jak ze strany lékařky, tak i zdravotní setry. Mohu jen udělit vemi kladné hodnocení.

Výborná lékařka, i sestřička.Je zkušená, a když se jí něco nezdá, nebojí se poslat dítě na obdorné vyšetření. Umí rozlišit velmi tenkou hranici mezi běžnou nemocí a závažnejším problémem. Čekací doba v čekárně běžná.

Jsem velice spokojená.Starala se a stará o všech mých pět dětí.Nic neponechá náhodě,antibiotika mé děti téměř neznají a chodí k ní rády.Doporučila jsem ji i mé snaše pro vnuka.Super lékařka !

Jsem s paní doktorkou velice spokojená a mé děti taky - nemají z ní strach. To že se čeká na ošetření je naprosto normální všude. Dokonce se mi již několikrát stalo, že paní doktorka začala ordinovat před ordinační dobou. Všem ji doporučuji!!!

Doopravdy velmi rozumná, chytrá a usměvavá doktorka. Se vším má zkušenosti a vždy poradí. Nikdy nemá špatnou náladu a sestřička to je to samé velmi dobrá doktorka. Jsme velmi spokojeni.

good good

Lze jen chválit.

Paní doktorka je na děti velmi hodná. Je to zkušená dětská lékařka. Vždy poradí. Nepředepisuje zbytečně léky, jako např. antibiotika. Vaše dítě pečlivě vyšetří. Pokud je třeba, navštíví vás doma. Pokud jste s nemocným dítětem doma, paní doktorka si vyžádá, abyste pravidelně konzultoval zdravotní stav dítěte telefonicky (v době mezi kontrolami v ordinaci). Je to hodná lékařka. Mohu jen doporučit.