Helena Lůžková, diabetolog Most

MUDr. Helena Lůžková

Diabetolog

Moskevská 508, Most
Ord. lékaře specialisty - diabetologie

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Bohuzel, musim se podelit o negativni nazor. Pani doktorka velice neprijemna, arogantni. Na dotaz, kolik mam hodnotu cholesterolu, jsem slusne odpovedel, ze na zadance od obvodni jsou presny hodnoty a ona tak ulisne 'dobre, no...tak ja si to teda prectu.' To uz jsem vedel, ze je neco spatne a v ten moment jsem chtel vstat a jit. Celkove jeji chovani je zvlastni. Nenechala me dorict ani jeden dotaz, vzdycky mi skocila do reci, obracela oci vsloup. Uz se mi tam nechce, doufam, ze to nebude potreba.

Velice vstřícná a příjemná lékařka, odpoví na každou byť hloupou otázku. Hodně mi pomáhá zvládat mou nemoc - i po psychické stránce.

Velmi dobrý přístup

Odbornice na svém místě

Velmi špatné chování lékařky a co se týče léčby raději nekomentuji!!!

...Dobrý den...
Dnes jsem navštívila na doporučení p. Mudr Lůžkovou a byla jsem mile překvapená...Přístup na úrovni jak se sluší a patří... Kéž by bylo takových více...Mockrát díky za přijetí...

K mé ženě se moc hezky nechovala. Byla arogantní a neochotná pomoci s problémem, se kterým se na ni má žena v souvislosti s diabetem obrátila.

Nepatřím mezi ukázněné pacienty. Z důvodů pracovní vytíženosti, ač nerad, nedodržuji termíny kontrol. I tak se ke mně paní doktorka i setřička chovají velice pěkně a vždy mně vyhoví. Jejich profesionalita je na vysoké úrovni a jejich lidský přístup se málokde vidí, byť mají mnoho práce a asi to nemají leckdy lehké. Moc děkuji.

K paní doktorce jsem začala chodit když jsem otěhotněla,našli mi těhotenskou cukrovku,všichni v okolí mě strašili tím,že paní doktorka je arogantní a zlá,ale pletou se paní doktorka Lůžková je opravdu odbornice,je milá a moc moc příjemná a to i její zdr.sestra. Lucie Górková pacientka

K pani doktorce chodim kratce,i presto jsem velice spokojena s jednanim jejim i sestry.Pani doktorka je ve vsem pecliva,nenecha nic nahode.Jsem velice spokojena a vsem doporucuji.