Kardiologická ambulance
Nebahovská 1015, Prachatice

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Kardiologická ambulance Jiný

Jsem více jak 20 let jejím " pacoušem " ji vděčím za včasné rozpoznání a léčení mé nemoci a sundání z lopaty hrobaře. a zajištění plnohodnotného života i to že jsem mohl vykonávat fyzicky náročnou práci profi. hasiče až do svého důchodu. děkuji - děkuji .

Paní doktorka Krejčová je skutečný odborník, ke mně vždy ochotná a vlídná. Naprosto nesouhlasím s negativním hodnocením, jež jsem si výše přečetl. Stejně tak ochota a vlídnost je u sestry Pintrové. Jsou skutečně sehraný tým. Jezdím k nim už šest let a nesetkal jsem se s problémem. Léčba je skutečně efektivní.

S paní doktorkou Krejčovou potažmo sestřičkou máme jen a jen výborné zkušenosti. Děkujeme !!!!

Paní doktorka Krejčová i setra paní Pintrová jsou bezkonkurenční profesionální tým, vždy ochotně posloužit svým pacientům.Naprostá spokojenost.Děkujiza jejich přístup k pacientům.

je nejlepší kardiolog

Jezdila jse před několika lety na kardio ambulanci do českobudějovické nemocnice, pro nevyhovující přístup k pacientům jsem přešla k MUDr. Krejčové.Je to člověk na svém místě, jen víc takových.

Nemohu souhlasit s předcházejícími názory, neboť paní doktorka Krejčová je pro mně jeden z nejlepších kardiologů a její odbornost a péče o pacienty je skoro vyjímečná.
Mluvím ze zkušenosti a její vždy zaplněná čekárna potvrzuje moje slova. Lékař který nic neumí nemá zaplněný objednací kallendář 3 měsíce dopředu.
Kéž bychom měli více takových lékařů. Marie

S MUDr Krejčovou mám dobré zkušenosti, vždy je ke mně i ostatním členům rodiny velmi vstřícná, slušná a trpělivá. Velmi dobrý lékař.