Městská poliklinika Otrokovice - 5.etáž
tř. Osvobození 1388, Otrokovice

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Městská poliklinika Otrokovice - 5.etáž

Já a moje sestra, tam chodíme od útlového věku cca 13 let kvůli problémům kvůli zubům a vždy pomohla. Sice mě mrzí, že mi nedala nuceně rovnátka na pevno před 18tým rokem. Ale i sestra se tam léčila a opravdu, vždy spokojenost. Ceny netuším, ale domluva okolo termínu a ochota ? Na to, jak zlínský kraj je blbý na doktory. Paní doktorka je podle mého kvalitní, hlavně přístup a pohodová atmosféra.

Je to opravdu odborník ve svém oboru, zoubky mám krásné. Také má velmi "lidské" ceny, což je pro maminky velká výhoda!

Skvělá doktorka, nepotřebuje člověku vytrhat půl pusy, aby mohla zbytek narovnat, milá, vstřícná, ochotná, stejně jako její sestřičky. V čas, kdy jste objednaní, se také dostanete na řadu, žádné čekání.

Je hodná, vstřícná a svou práci odvádí na výbornou.

Je super, pomohla mi. Mohu jen doporučit.

Pečlivá, milá, vstřícná...taková je paní doktorka :-) Byla jsem s ní velmi spokojená.

Byla jse u ní s dětma pouze párkrát, ale zdá se mi pečlivá, milá, vstřícná. Dětem i mně vždycky všechno trpělivě vysvětlila.

Skvělá doktorka! Je moc sympatická a myslím, že svou práci vykonává pečlivě