• zubní lékař - stomatolog

Paní doktorka má naprosto skvělý přístup k pacientům a zvláště dětem. Pro mého 6letého syna dokázala vždy najít prakticky bezbolestné řešení. Vysvětlí, poradí. Mockrát děkujeme!

Naprostá spokojenost s pani doktorkou a celým jejím týmem. Poradi, vysvetli, bezbolestne osetreni. S detmi tez umi pracovvat skvele! Opravdu zde neni co vytknout!

Paní zubařka je skvělá..Já jako dospělá měla velký strach. Vše vysvětlila a i mě uklidnila. Čekají mě ještě další zuby a už tam půjdu s větším klidem . Moc ochotná skvělá ani v Praze neměli takový přístup.

Empatická a sympatická paní doktorka, proklientský a profesionální přistup, dokáže nejen vyřešit obtíže, ale zejména musím ocenit její koncepční myšlení v rámci další léčby a péče.

Velmi sympatická a pečlivá paní doktorka. Skvělý přístup k dětem. Dcera 5 let podstoupila opravu třech kazů a paní doktorka jí vše krásně vysvětlila. Oceňuji empatičnost a preciznost.

Paní doktorku mohu jen doporučit. S tak milou a velmi sympatickou pani doktorkou jsem se dlouho neshledala. Syn ( 5let) u paní doktorky podstoupil extrakci zubu, vše proběhlo v pořádku a profesionálně. Celou dobu paní doktorka semnou komunikovala, vysvětlovala co syna čeká, co právě provádí při ošetření a pod.. Její přístup k dětem je opravdu špičkový.
Vřele doporučuji a paní doktorce ještě jednou moc děkuji.