Psychoterapie

Zobrazit ostatní profily terapeutů v okolí

Praha,

• psychoterapie
  • arteterapie
  • návykové nemoci

Umístění: Equita Therapy, z.s. Jiný

Děkuji za neuvěřitelně milý a empatický přístup. Paní Viktorová si během krátké chvíle získala mou důvěru. Cítila jsem se velmi příjemně, uvolněně a bezpečně. Zatím jsem absolvovala dvě sezení, která mi pomohla uvědomit si spoustu důležitých skutečností. Jsem ráda, že jsem vyhledala pomoc této terapeutky.

Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

Paní Viktorová mě potěšila vlídným přístupem a svou profesionalitou. Po mnoha letech užívání psychofarmak mám konečně pocit posunu vpřed. S psychoterapií jsem dosud neměl mnoho (a především dobrých) zkušenosti, proto jsem velmi rád, že mi byla doporučena tato terapeutka. Řekl bych, že teprve nyní pro mě termín psychoterapie získal skutečný význam a obsah. Těším se na další spolupráci.

Hani je pro mě symbolem naslouchání, vnímavosti, empatie a velmi přirozené vlídnosti a jemnosti v každém jejím pohybu i slovu. Minuty s ní jsou jakoby se zastavily a čekaly až se nadechnete nového vzduchu. Jsem velmi vděčná, že s ní mohu jednou za čas sdílet jeden prostor a je ochotná mi naslouchat. Je to člověk, který umí skvěle vytvořit bezpečné místo pro Vaše otevření se a ukázání všeho, co v sobě máte. Děkuji

Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

Paní Hanka je nesmírně příjemná, lidská a rozmí svým klientům. Není těžké se ji otevřít... Oceňuji výbornou dostupnost kanceláře v centru Prahy a doporučuji.