Hana Vašinová, plicní lékař Brno

MUDr. Hana Vašinová

Plicní lékař Více

28 názorů

Uložit


Adresa

Údolní 16, Brno
Odborný lékař pro choroby plicní

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
28 názorů

F
Umístění: Odborný lékař pro choroby plicní Jiný

Paní doktorka je velice milá, příjemná a vstřícná. Ochotně vysvětlí vše co pacient potřebuje vědět a doporučí nejlepší řešení léčby. Má k ruce i velmi milou sestřičku a návštěva v ordinaci je tak příjemnou záležitostí.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař pro choroby plicní brontichida

Paní doktorka je vynikající člověk, precizní diagnostik .Celkem jí lituji,že má pacienty jako jsem já,.Je na první pohled sice zdánlivě "nepříjemná" ale je to jen pouhé zdání,opravdu.Pokud člověk dodrží její léčbu,tak opravdu výsledek léčby je, prokazatelný.Děkuji,paní doktorko


M
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař pro choroby plicní Spontální pneumotorax

Dobrý den, s paní doktorkou jsem nebyla spokojená. Po spontálním pneumotoraxu mě bylo z úrazové nemocnice doporučeno vyšetření na Endometriózu (bylo napsáno i ve zprávě) paní doktorka Vašinová mi to rozmluvila a řekla, že to spolu nemá nic společného a že se v úrazové nemocnici asi zbláznili. Takže jsem na to nešla. Za 5 měsíců jsem měla znovu dva spontání pneumotoraxy, ale tentokrát už jsem musela na velkou operaci plic, kde mi odstranili část plíce a zůstali mi jizvy a trvalé následky. Po operaci jsem podstoupila vyšetření na Endometriózu, zjistilo se, že ji mám v děloze a prorůstá mi do plic a tím vznikají pneumotoraxy. Podstoupila jsem tedy léčbu Endometriózy a od té doby mám pokoj. Je to už 3 roky. Kdyby se paní doktorka o tohle onemocnění více zajímala, zjistila by, že je to onemocnění velmi časté a ve většině případů je to původem vzniku pneumotoraxu v plicích u žen.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Skvělá plicní lékařka ,je milá přívětivá poradí a pomuže i sestra paní doktorky je velice milá ráda k nim chodím a to už 21 let.


D
Ověřeny pacient

Otřesné chování! Arogantní člověk. Místo, aby člověk odcházel s pomocí a pochopením, odchází s brekem a depresí. NEDOPORUČUJI !!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem se setkala pouze jednou, kdy mi po pár minutách stanovila diagnózu a předepsala léky, které mne zbavili více jak ročního trápení s kašlem. Do té doby jsem marně hledala pomoc u "odborníku" na na poliklinice v Židenicích - plícním, ORL, kde buď nemají zájem o pacienta, nebo jim chybí patřičné vědomosti, neboť si mne navzájem přeposílávali, ale nepomohli!!
Pani doktorko, oceňuji, vaši odbornost a váš přístup k pacienovi. U vás by se měli učit lékaři, kteří pojímají sve povolání pouze jako uřad na vydělávání peněz a lidské trápení jim nic neříká.


P
Ověřeny pacient

Naprostá spokojenost, paní doktorka používá na rozdíl od mnohých lékařů mozek. Jak již bylo napsáno, vše vystvětlí. Jen je škoda, že zároveň není praktický lékař, alrgolog, ORL..... to bych chodila jenom k ní (:-)).


D
Ověřeny pacient

Šla jsem k paní doktorce pro recept na léky pro svoji maminku. Sestřička i paní doktorka byly obě velice ochotné, vstřícné milé. Velice příjemné prostředí čekárny i ordinace.


Ověřeny pacient

Dnes jsem byla u paní doktorky a dlouho už jsem se takhle u lékaře nepobavila. Svojí diagnózou mě sice nepotěšila, ale to není její vina. Paní doktorka i sestřička jsou velice příjemné dámy, prostředí ordinace je taktéž příjemné, prostě vše na jedničku s hvězdičkou. Paní doktorka si navíc na nic nehraje, vše vám řekne tak, jak to prostě je, bez zbytečného používání medicínského výraziva, kterému nevíte hlavu ani patu. Šetřit vás nebude, ale má prostě pravdu. Můžu určitě vřele doporučit komukoli. Kéž by takových lékařů bylo více.


Ověřeny pacient

Výborná diagnostička, svou odborností mě na poslední chvílí sebrala hrobníkovi z lopaty. Se setřičkou tvoří sehraný tým, a právě pro její/jejich kvality do ordinace docházím již 15 let.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti