Hana Vašinová, plicní lékař Brno

MUDr. Hana Vašinová

Plicní lékař Více

Údolní 16, Brno
Odborný lékař pro choroby plicní

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Názory

Umístění: Odborný lékař pro choroby plicní Jiný

Docela neprijemna zkusenost. K pani doktorce jsem byl poslan od sveho doktora s kaslem cca dva tydny a vykaslavanim hlenu vcetne krve.

Pri prichodu pani doktorka reagovala slovy, ze se musim nejprve objednat. Nasledne mi vysvetlila, ze to k ni nepatri, pokud se pravdepodobne jedna o horni cesty dychaci (prudusnice).
Napsala Tussin, kdyz jsem sdelil, ze mam stoptussin (ktery ale uz nepouzivam, protoze se behem poslednich dvou tydnu situace zmenila, ale k tomu me nenechala ani dojit), tak mi vysvetlila ze to je take spatne.

Aniz by se ptala dal, jak kasel dlouho trva, zda je suchy nebo produktivni, nebo co tomu predchazelo (viroza, teploty, bolesti, atd), nebo zda mam PCR test (mam), tak mi vytvorila anamnezu v cekarne behem par minut cca ze tri vet (Tussin a doporucila nebrat leky od meho lekare) a objednala za mesic. Poslala mne na RTG (za coz jsem rad) a pry si mam nekde na internetu sehnat nekoho na ORL a zavolat mu.

Priznam se jedna z ukazek, proc clovek radsi zrusi neschopenku a radsi chrchle krev po nocich, nez by sel znovu k doktorovi, kterej prvni co udela, zpochybni druheho lekare a z cloveka udela vola aniz by mel dostatek informaci... Nikdy vice. Coz o to, ja to uz nejak vylezim. Ale rozhodne doporucuji se poohlednout po lepsim lekari.

F
Umístění: Odborný lékař pro choroby plicní Jiný

Paní doktorka je velice milá, příjemná a vstřícná. Ochotně vysvětlí vše co pacient potřebuje vědět a doporučí nejlepší řešení léčby. Má k ruce i velmi milou sestřičku a návštěva v ordinaci je tak příjemnou záležitostí.

Umístění: Odborný lékař pro choroby plicní brontichida

Paní doktorka je vynikající člověk, precizní diagnostik .Celkem jí lituji,že má pacienty jako jsem já,.Je na první pohled sice zdánlivě "nepříjemná" ale je to jen pouhé zdání,opravdu.Pokud člověk dodrží její léčbu,tak opravdu výsledek léčby je, prokazatelný.Děkuji,paní doktorko

Umístění: Odborný lékař pro choroby plicní Spontální pneumotorax

Dobrý den, s paní doktorkou jsem nebyla spokojená. Po spontálním pneumotoraxu mě bylo z úrazové nemocnice doporučeno vyšetření na Endometriózu (bylo napsáno i ve zprávě) paní doktorka Vašinová mi to rozmluvila a řekla, že to spolu nemá nic společného a že se v úrazové nemocnici asi zbláznili. Takže jsem na to nešla. Za 5 měsíců jsem měla znovu dva spontání pneumotoraxy, ale tentokrát už jsem musela na velkou operaci plic, kde mi odstranili část plíce a zůstali mi jizvy a trvalé následky. Po operaci jsem podstoupila vyšetření na Endometriózu, zjistilo se, že ji mám v děloze a prorůstá mi do plic a tím vznikají pneumotoraxy. Podstoupila jsem tedy léčbu Endometriózy a od té doby mám pokoj. Je to už 3 roky. Kdyby se paní doktorka o tohle onemocnění více zajímala, zjistila by, že je to onemocnění velmi časté a ve většině případů je to původem vzniku pneumotoraxu v plicích u žen.

Skvělá plicní lékařka ,je milá přívětivá poradí a pomuže i sestra paní doktorky je velice milá ráda k nim chodím a to už 21 let.

Otřesné chování! Arogantní člověk. Místo, aby člověk odcházel s pomocí a pochopením, odchází s brekem a depresí. NEDOPORUČUJI !!!

S paní doktorkou jsem se setkala pouze jednou, kdy mi po pár minutách stanovila diagnózu a předepsala léky, které mne zbavili více jak ročního trápení s kašlem. Do té doby jsem marně hledala pomoc u "odborníku" na na poliklinice v Židenicích - plícním, ORL, kde buď nemají zájem o pacienta, nebo jim chybí patřičné vědomosti, neboť si mne navzájem přeposílávali, ale nepomohli!!
Pani doktorko, oceňuji, vaši odbornost a váš přístup k pacienovi. U vás by se měli učit lékaři, kteří pojímají sve povolání pouze jako uřad na vydělávání peněz a lidské trápení jim nic neříká.

Naprostá spokojenost, paní doktorka používá na rozdíl od mnohých lékařů mozek. Jak již bylo napsáno, vše vystvětlí. Jen je škoda, že zároveň není praktický lékař, alrgolog, ORL..... to bych chodila jenom k ní (:-)).

Šla jsem k paní doktorce pro recept na léky pro svoji maminku. Sestřička i paní doktorka byly obě velice ochotné, vstřícné milé. Velice příjemné prostředí čekárny i ordinace.

Dnes jsem byla u paní doktorky a dlouho už jsem se takhle u lékaře nepobavila. Svojí diagnózou mě sice nepotěšila, ale to není její vina. Paní doktorka i sestřička jsou velice příjemné dámy, prostředí ordinace je taktéž příjemné, prostě vše na jedničku s hvězdičkou. Paní doktorka si navíc na nic nehraje, vše vám řekne tak, jak to prostě je, bez zbytečného používání medicínského výraziva, kterému nevíte hlavu ani patu. Šetřit vás nebude, ale má prostě pravdu. Můžu určitě vřele doporučit komukoli. Kéž by takových lékařů bylo více.