Údolní 16, Brno
Odborný lékař pro choroby plicní

Zobrazit ostatní plicních lékařů v okolí

Umístění: Odborný lékař pro choroby plicní Spontální pneumotorax

Dobrý den, s paní doktorkou jsem nebyla spokojená. Po spontálním pneumotoraxu mě bylo z úrazové nemocnice doporučeno vyšetření na Endometriózu (bylo napsáno i ve zprávě) paní doktorka Vašinová mi to rozmluvila a řekla, že to spolu nemá nic společného a že se v úrazové nemocnici asi zbláznili. Takže jsem na to nešla. Za 5 měsíců jsem měla znovu dva spontání pneumotoraxy, ale tentokrát už jsem musela na velkou operaci plic, kde mi odstranili část plíce a zůstali mi jizvy a trvalé následky. Po operaci jsem podstoupila vyšetření na Endometriózu, zjistilo se, že ji mám v děloze a prorůstá mi do plic a tím vznikají pneumotoraxy. Podstoupila jsem tedy léčbu Endometriózy a od té doby mám pokoj. Je to už 3 roky. Kdyby se paní doktorka o tohle onemocnění více zajímala, zjistila by, že je to onemocnění velmi časté a ve většině případů je to původem vzniku pneumotoraxu v plicích u žen.

Skvělá plicní lékařka ,je milá přívětivá poradí a pomuže i sestra paní doktorky je velice milá ráda k nim chodím a to už 21 let.

Otřesné chování! Arogantní člověk. Místo, aby člověk odcházel s pomocí a pochopením, odchází s brekem a depresí. NEDOPORUČUJI !!!

S paní doktorkou jsem se setkala pouze jednou, kdy mi po pár minutách stanovila diagnózu a předepsala léky, které mne zbavili více jak ročního trápení s kašlem. Do té doby jsem marně hledala pomoc u "odborníku" na na poliklinice v Židenicích - plícním, ORL, kde buď nemají zájem o pacienta, nebo jim chybí patřičné vědomosti, neboť si mne navzájem přeposílávali, ale nepomohli!!
Pani doktorko, oceňuji, vaši odbornost a váš přístup k pacienovi. U vás by se měli učit lékaři, kteří pojímají sve povolání pouze jako uřad na vydělávání peněz a lidské trápení jim nic neříká.

Naprostá spokojenost, paní doktorka používá na rozdíl od mnohých lékařů mozek. Jak již bylo napsáno, vše vystvětlí. Jen je škoda, že zároveň není praktický lékař, alrgolog, ORL..... to bych chodila jenom k ní (:-)).

Šla jsem k paní doktorce pro recept na léky pro svoji maminku. Sestřička i paní doktorka byly obě velice ochotné, vstřícné milé. Velice příjemné prostředí čekárny i ordinace.

Dnes jsem byla u paní doktorky a dlouho už jsem se takhle u lékaře nepobavila. Svojí diagnózou mě sice nepotěšila, ale to není její vina. Paní doktorka i sestřička jsou velice příjemné dámy, prostředí ordinace je taktéž příjemné, prostě vše na jedničku s hvězdičkou. Paní doktorka si navíc na nic nehraje, vše vám řekne tak, jak to prostě je, bez zbytečného používání medicínského výraziva, kterému nevíte hlavu ani patu. Šetřit vás nebude, ale má prostě pravdu. Můžu určitě vřele doporučit komukoli. Kéž by takových lékařů bylo více.

Výborná diagnostička, svou odborností mě na poslední chvílí sebrala hrobníkovi z lopaty. Se setřičkou tvoří sehraný tým, a právě pro její/jejich kvality do ordinace docházím již 15 let.

Profesionální, milá, prostě 100% spokojenost.

Lékařka na svém místě. Zodpovědný přístup k pacientovi, jako astmatik mám výhodu, že lékařka sama ví co tato nemoc obnáší.