Odborný lékař pro choroby plicní
Údolní 16, Brno

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Umístění: Odborný lékař pro choroby plicní Jiný

Výborná lékařka příjemná a ochotná i se sestřičkou příjemné prostředí!

Umístění: Odborný lékař pro choroby plicní Jiný

U paní doktorky jsem byla dnes poprvé a musím říct, že jsem byla velice mile překvapena. Usměvavá, pohodová, vtipná, vyslechla si moje problémy, uklidnila mě, vysvětlila mi léčbu a vše, co jsem potřebovala vyřídila.

Umístění: Odborný lékař pro choroby plicní Jiný

Ačkoliv jsem zde byla poprvé, tak jsem našla ordinaci relativně rychle. Do ordinace jsem byla přijata přesně na čas, žádné čekání.............vstřícný a milý přístup, pani doktorky i sestry vše mi bylo hezky vysvětleno muzu jen doporucit

Umístění: Odborný lékař pro choroby plicní Jiný

Docela neprijemna zkusenost. K pani doktorce jsem byl poslan od sveho doktora s kaslem cca dva tydny a vykaslavanim hlenu vcetne krve.

Pri prichodu pani doktorka reagovala slovy, ze se musim nejprve objednat. Nasledne mi vysvetlila, ze to k ni nepatri, pokud se pravdepodobne jedna o horni cesty dychaci (prudusnice).
Napsala Tussin, kdyz jsem sdelil, ze mam stoptussin (ktery ale uz nepouzivam, protoze se behem poslednich dvou tydnu situace zmenila, ale k tomu me nenechala ani dojit), tak mi vysvetlila ze to je take spatne.

Aniz by se ptala dal, jak kasel dlouho trva, zda je suchy nebo produktivni, nebo co tomu predchazelo (viroza, teploty, bolesti, atd), nebo zda mam PCR test (mam), tak mi vytvorila anamnezu v cekarne behem par minut cca ze tri vet (Tussin a doporucila nebrat leky od meho lekare) a objednala za mesic. Poslala mne na RTG (za coz jsem rad) a pry si mam nekde na internetu sehnat nekoho na ORL a zavolat mu.

Priznam se jedna z ukazek, proc clovek radsi zrusi neschopenku a radsi chrchle krev po nocich, nez by sel znovu k doktorovi, kterej prvni co udela, zpochybni druheho lekare a z cloveka udela vola aniz by mel dostatek informaci... Nikdy vice. Coz o to, ja to uz nejak vylezim. Ale rozhodne doporucuji se poohlednout po lepsim lekari.

Umístění: Odborný lékař pro choroby plicní Jiný

Paní doktorka je velice milá, příjemná a vstřícná. Ochotně vysvětlí vše co pacient potřebuje vědět a doporučí nejlepší řešení léčby. Má k ruce i velmi milou sestřičku a návštěva v ordinaci je tak příjemnou záležitostí.

Umístění: Odborný lékař pro choroby plicní brontichida

Paní doktorka je vynikající člověk, precizní diagnostik .Celkem jí lituji,že má pacienty jako jsem já,.Je na první pohled sice zdánlivě "nepříjemná" ale je to jen pouhé zdání,opravdu.Pokud člověk dodrží její léčbu,tak opravdu výsledek léčby je, prokazatelný.Děkuji,paní doktorko

Umístění: Odborný lékař pro choroby plicní Spontální pneumotorax

Dobrý den, s paní doktorkou jsem nebyla spokojená. Po spontálním pneumotoraxu mě bylo z úrazové nemocnice doporučeno vyšetření na Endometriózu (bylo napsáno i ve zprávě) paní doktorka Vašinová mi to rozmluvila a řekla, že to spolu nemá nic společného a že se v úrazové nemocnici asi zbláznili. Takže jsem na to nešla. Za 5 měsíců jsem měla znovu dva spontání pneumotoraxy, ale tentokrát už jsem musela na velkou operaci plic, kde mi odstranili část plíce a zůstali mi jizvy a trvalé následky. Po operaci jsem podstoupila vyšetření na Endometriózu, zjistilo se, že ji mám v děloze a prorůstá mi do plic a tím vznikají pneumotoraxy. Podstoupila jsem tedy léčbu Endometriózy a od té doby mám pokoj. Je to už 3 roky. Kdyby se paní doktorka o tohle onemocnění více zajímala, zjistila by, že je to onemocnění velmi časté a ve většině případů je to původem vzniku pneumotoraxu v plicích u žen.

Skvělá plicní lékařka ,je milá přívětivá poradí a pomuže i sestra paní doktorky je velice milá ráda k nim chodím a to už 21 let.

Otřesné chování! Arogantní člověk. Místo, aby člověk odcházel s pomocí a pochopením, odchází s brekem a depresí. NEDOPORUČUJI !!!

S paní doktorkou jsem se setkala pouze jednou, kdy mi po pár minutách stanovila diagnózu a předepsala léky, které mne zbavili více jak ročního trápení s kašlem. Do té doby jsem marně hledala pomoc u "odborníku" na na poliklinice v Židenicích - plícním, ORL, kde buď nemají zájem o pacienta, nebo jim chybí patřičné vědomosti, neboť si mne navzájem přeposílávali, ale nepomohli!!
Pani doktorko, oceňuji, vaši odbornost a váš přístup k pacienovi. U vás by se měli učit lékaři, kteří pojímají sve povolání pouze jako uřad na vydělávání peněz a lidské trápení jim nic neříká.