Praktický lékař pro dospělé
Jungmannova 732, Litovel

Výborná lékařka. Pomohla mi s problémem, který neuměli ostatní lékaři zdolat. Pomocí akupunktury mi odblokovala páteř. Jsem jí moc vděčná,neurologové si mě přehazovali jako horký brambor.

V čekárně jsme čekali hodinu a půl, přestože jsme byli objednaní. Nikdo nezavolal - přijeďte pozděj, nikdo nám neřekl "promiňte". Během rozhovoru s paní doktorkou jsem měl několikrát pocit, že jsem jen hloupý pacient, který jedná přinejmenším s lehce přezíravým lékařem. Homeopatie mému ročnímu synovi nepomáhala. Sehnat někoho na kontaktním telefonu v předepsaný čas byl opakovaně problém. Homeopatika jsme vysadili. Když jsme rušili kontrolní návštěvu po telefonu, nesetkali jsme se s žádnou odezvou od sestry ani od lékařky. Po čase se problém s ekzemem naštěstí vyřešil sám.

Paní doktorka mi také moc pomohla a vřele doporučuji, nehledě na přístup jakým umí jednat.

!!! PANÍ DOKTORKA !!!
Zkrátka, tak jak by to mělo být. Hledání příčin, nikoli jen "běžné léčení" důsledků ! Kéž by takových lékařů bylo víc !
Paní doktorce přeji hodně energie a úspěchů s námi pacienty. Kubíková

Paní doktorka mi pomohla se stále se vracející nemocí. Moc děkuji

Když jsem k paní doktorce přišla poprvé s tříletým synem, který má atopický ekzém a je alergický na bílkovinu kravského mléka, byl na tom Ondrášek opravdu špatně.
Striktně se držíme rad paní doktorky. Ondrášek užívá homeopatické přípravky a dnes je mu 4,5 roku a strašně se zlepšil. Je i klidnější.....
Zkrátka jsem strašně vděčná paní doktorce za pomoc.
Ještě jednou díky.
Edita Nezvalová

Vstřícná, lidská, milá

Nevím, jestli je paní doktorka nejlepší, ale pro mě určitě nejlepší je. Člověk ji zajímá celý a ne jen jediný problém.