hodnotím jako lékař, ne jako pacient. výborná psycholožka, vstřícná, pokud můžu hodnotit přístup k lidem, zdá se velmi, velmi lidská. víc takových ! ! !

U Nemocnice 380, Jindřichův Hradec
Psychologická ambulance (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

1 názor

1 názor

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• dobrý dem, manžel má 82let, našel si --ženu z veřejného domu-,
    a je zlý, a dává ji - tisíce-, peněz, co mám dělat?
    obvodní lékař říká - jsem lékař a nebudu vám řešit problémy, kam se v Brně obrátit?

Dobrý den,pokud opravdu sháníte odbornou pomoc, obraťte se na manželskou poradnu v blízkosti Vašeho bydliště. Podobné problémy nelze řešit písemně nebo "na dálku" a podporu budete zřejmě potřebovat opakovaně.Nemusíte se bát, odborníci jsou vázáni povinností dodržovat tajemství. Přeji šťastné vyřešení.

PhDr. Hana Tučková