Zborovská 1245, Hranice
Odborný lékař alergologie a imunologie (mapa)

Vynikající lékařka na svém místě !!!!!
Děkuji za vzornou péči, kterou věnujete mě- i jiným pacientům.

Jezdím k paní doktorce již mnoho let a díky ní nemám přes pylovou sezonu žádné problémy. Je to milá, příjemná ženská a odborník s velkým přehledem a laskavým přístupem k pacientům.

Paní doktorka je opravdu dobrá a je to člověk na svém místě, vážně doporučuji :-)

K paní doktorce jsem přešla po té, co jsme se sem přestěhovali od Břeclavi. S předchozím lékařem je její přístup nesrovnatelný. Příjemné a empatické jednání, dostatek času na důkladné vysvětlení důvodu obtíží i léčby, ochotná vždy poradit a vyjít vstříc pacientovi a léčbu přizpůsobit momentálnímu stavu a potřebám. Absolutní spokojenost a vřelé díky za takového lékaře.

Velmi příjemná paní doktorka, ví co dělá a navíc jí to i baví. Je empatická a dovede se i vcítit do člověka. Její profesionální přístup je na nejvyšší možné úrovni.
Využívám služeb paní doktorky 9 let. Bydlím teď v Novém Jičíně a rád budu dojíždět do Hranic. Ještě jednou děkuji za pomoc.

Chodím k ní 12let,a vždy je velmi vstřícná.Výborná doktorka.

JSEM JEJÍ PACIENTKA 13 LET A BUDU NADÁLE.SVÉ PRÁCI ROZUMÍ,JE OCHOTNÁ,PŘÍJEMNÁ.VŠEM JI DOPORUČUJI!

Perfektní lékařka a taky člověk !!!

Výborná paní doktorka vstřícná,ochotná .Chodím k ní jedenáct let a vždy se snaží najít optimální léčbu.Dobře zná svůj obor.

příjemná,hodná,zná svůj obor