Bří Lužů 106, Uherský Brod
Kožní ordinace (mapa)

2.5

Byl jsem u paní doktorky, mám problém s exémy na rukou a puse, byla velmi ochotná a opravdu mi pomohla.
Nepocítil jsem neochotu a rád tam přijdu zase.

Také nedoporučuji, mám lupénku od 10let, po celou dobu jsem navštěvovala její ordinaci a až v 16 letech mi bylo řečeno, že mám nárok na ozdravný pobyt, který se konal každoročně, na který velkou část přispívala pojišťovna, takže jsem ho stihla pouze dvakrát, je zde totiž podmínka, že uchazeč nesmí překročit hranici 18roku. Doplńuji, že v pubertě u mě byla lupénka nejhorší, teď je mi 20 a ustálila se. Pobyt byl třítydenní a na lupénku působil velmi blahodárně!!A to se ho mohou účastnit děti tuším již asi od 6-ti let.Také čekací doba bývala příšerná a to i když jste byli objednaní.Navíc mi dávala pořád ty samé masti dokola, což mě přestalo bavit a přešla jsem k jiné kožní.Tam mi byly několikrát nabídnuty lázně a také jsem chodila na jakési dá se říct ozařování, něco jako silné solárko, přímo u ní v ordinaci, což také velmi pomohlo a vždy když něco nezabralo nabízela mi třeba nové šampony ať zkusím, nebo mi dala vzorky.

Paní doktorku tak= nedoporučuji. Příjemná je, to ano, její sestra za to vbc :D. Jinak ale mám problémy s akné, mýval jsem ho na tváři, vždy mi předepisovala nějakou mast a líh a k tomu akne color, klukovi :D:D, no, jsem ji několikrát říkal, že to nezabírá, ale nic jiného mi nedoporučila. Kromě toho, když jsem měl na zádech asi vyrážku nb možná akné, tak jsem jí to říkal, už jsem si sundával triko a ona ani ty záda nechtěla vidět, jen si píše na papír a na člověka se ani nepodívá. Toť moje zkušenosti.

Pani doktorku nedoporucuji. Diagnostikovala mi plisen na nohou a neustale zkousela masti, ktere nezabiraly. Na koznim v Uh.Hradisti na prvni pohled poznali, ze se nejedna o plisen, ale o lupenku..

Paní doktorka je velice příjemná, usměvavá, ochotná a vždy mně dobře poradila a pomohla. Zato ta její sestra, to je ostuda, nejsme v době, kdy na sebe od nějaké vysloužilé jezinky nechám křičet...taky sem jí to dal najevo a chodila s nafouklou hubou. Paní doktorko, Vy si zasloužíte hodnou sestřičku. A vězte, že se o její "protivosti" baví všichni, kdo k vám chodí.

Velmi příjemná lékařka.