Chomutov
Šafaříkova 2255/75, Chomutov

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Chomutov Jiný

Tak jsem dostala kontakt na pani doktorku od jiného lékaře a ve stejné budově je i psychiatrie. Tak jsem se dovolala na objednání a ze by se mi na druhé strane nekdo predstavil , ze je to psychiatri nebo psycholog se nastalo. Takže jsem prisla na stanovený termín k pani doktorce a když vyšla ze dveří tak mě seřvala co tam chci bez objednání. Nakonec se ukazalo, že jsem dostala spatny kontakt a nevědomky jsem se objednala do přízemí na psychatrii. Ale reakce pani doktorky Nuslauerove mě šokovala. Vůbec nic jsem neprovedla nebo někomu neuškodila a sama jsem potřebovala pomoct a ani si nenechala nic vysvětlit. Jen mě seřvala a zabouchla dveře.

Umístění: Chomutov

Pani doktorka mi hodne pomohla, krasny pristup k lidem a jejich problemum :) A co me naucila? Dej pozor, co si budes prat, mohlo by se to splnit :) jak pravdive

Super odborník, velmi milá paní která opravdu umí pomoct lidem co jsou na dně. Moc si ji vážím. Opravdu lze jen doporučit.

Vynikající psycholožka, skvělý člověk, až si říkám, že kdyby mě někdy vyřadila z evidence, tak by mi chyběla :-) Doporučuji a za veškerou pomoc děkuji :-) MS

Nedoporučuji pana Mikoláška, ale tuhle hodnou paní. Bratr se jí nejdříve bál, teď se vůbec nebojí a je na něj milá a usměvavá :)

Paní doktorka je cennou kombinací vysoké profesionality a lidství. Dovedně člověku poodhaluje zákruty jeho duše a umí motivovat k vlastní aktivitě, jak se s těmi bolavými zákrutami postupně vypořádat. Oceńuju taky její schopnost dodávat víru a naději v těžkých chvílích (prošla jsem si s její pomocí těžkou depresí). Moc si paní doktorky vážím a mám ji ráda, jako odbornici i jako člověka.

Paní doktorka Noslauerová je neuvěřitelně milá, vstřícná a naprostý profesionál. Mohu jen doporučit!!!

souhlasím se vším tady napsaným!

Měla jsem velké štěstí, že jsem našla paní psycholožku Nuslauerovou. Mohu ji jen doporučovat. Za rok léčby (2x do měsíce) jsem se zbavila téměř všech zásadních potíží a jsem úplně nový a lepší člověk. Úzkosti a strachy, deprese už nemám vůbec. Paní Nuslauerová je neobyčejně milá, sympatická, naslouchá opravdu upřímně a je to velmi schopný lékař.

také doporučuji. paní doktorka je nejen dobrý odborník, ale také skvělý člověk