Adresy (2)

J. E. Purkyně 270, Most
Nemocnice Most

Na této adrese online kalendář není aktivní

Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
9 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
E
Ověřeny pacient

MUDr. Hana Mrázková se neumí chovat k pacientům, je arogantní, netaktní, rovnou vás odepíše a nezabývá se tím, jakým způsobem vám to sdělí.
Je nemožné si s ní domluvit schůzku, protože nemá prostě čas a ani se zřejmě s vámi nechce bavit.
Lékařka je egoistická a pokud nepřistoupíte na její léčení, které vám ostatní odborníci nedoporučí, tak se urazí a jedná s vámi jako s onucí. Hrozná! Podáváme stížnost na lékařskou komoru za neetické chování k pacietům.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


již tu dlouho nikdo nehodnotil. Ale já mohu také jen chválit. Škoda že paní doktorka nemá jenom svojí ambulantní praxi. V nemocnici jí tolik pacientů nemůže poznat a pochválit.


M

Já se mohu přidat taky jen k té řadě spokojených a ještě jednou poděkovat. Takže děkuji nejen paní doktorce, ale i všem setřičkám.


N

Díky p.doktorce, která byla ochotná mi cokoli vysvětlit a dokázala mě uklidnit, ale i díky jejím setřičkám se dá přežít i takové vyšetření jako je bronchoskopie. Děkuji a už se nebojím. Mohu jen a jen doporučit.


P

Nevím, kde se léčili první dva přispěvovatelé, ale p. doktorka je milá a navíc i hezká, dokáže poradit i pomoc. Takže mohu jenom doporučit. A k nemocem je fakt netolerantní, to mi věřte. Prostě profesionál. Jen nejspíš není v její moci sě věnovat každému pacientovi tolik, kolik by on sám chtěl. To bychom pak my ostatní byli ochuzeni.


P

Je to dobrá odbornice,chytrá,šikovná


R

Nemohu si stěžovat.


V

Nevím, jestli měla paní primářka soucit se mnou a jesli jí zajímaly moje osobní problémy. Jejím problémem bylo, je, a bude naše, a i Vaše onemocnění, se kterým dozajista soucit nemá! Vzhledem k tomu, že od lékaře očekávám ponejvíce profesionální přístup a schopnost vyléčit pacienta, mohu tuto lékařku jen a jen doporučit.


Nemá soucit s pacienty. Se spoustou pacientů z plicního oddělení se kterými jsem mluvil jsme se naprosto shodli. Problémy pacientů ji nezajímají. Přišlo nám že snad lidi nenávidí a s obyčejným člověkem nemá chuť ani mluvit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti