J. E. Purkyně 270, Most
Nemocnice Most

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

MUDr. Hana Mrázková se neumí chovat k pacientům, je arogantní, netaktní, rovnou vás odepíše a nezabývá se tím, jakým způsobem vám to sdělí.
Je nemožné si s ní domluvit schůzku, protože nemá prostě čas a ani se zřejmě s vámi nechce bavit.
Lékařka je egoistická a pokud nepřistoupíte na její léčení, které vám ostatní odborníci nedoporučí, tak se urazí a jedná s vámi jako s onucí. Hrozná! Podáváme stížnost na lékařskou komoru za neetické chování k pacietům.

již tu dlouho nikdo nehodnotil. Ale já mohu také jen chválit. Škoda že paní doktorka nemá jenom svojí ambulantní praxi. V nemocnici jí tolik pacientů nemůže poznat a pochválit.

Já se mohu přidat taky jen k té řadě spokojených a ještě jednou poděkovat. Takže děkuji nejen paní doktorce, ale i všem setřičkám.

Díky p.doktorce, která byla ochotná mi cokoli vysvětlit a dokázala mě uklidnit, ale i díky jejím setřičkám se dá přežít i takové vyšetření jako je bronchoskopie. Děkuji a už se nebojím. Mohu jen a jen doporučit.

Nevím, kde se léčili první dva přispěvovatelé, ale p. doktorka je milá a navíc i hezká, dokáže poradit i pomoc. Takže mohu jenom doporučit. A k nemocem je fakt netolerantní, to mi věřte. Prostě profesionál. Jen nejspíš není v její moci sě věnovat každému pacientovi tolik, kolik by on sám chtěl. To bychom pak my ostatní byli ochuzeni.

Je to dobrá odbornice,chytrá,šikovná

Nemohu si stěžovat.

Nevím, jestli měla paní primářka soucit se mnou a jesli jí zajímaly moje osobní problémy. Jejím problémem bylo, je, a bude naše, a i Vaše onemocnění, se kterým dozajista soucit nemá! Vzhledem k tomu, že od lékaře očekávám ponejvíce profesionální přístup a schopnost vyléčit pacienta, mohu tuto lékařku jen a jen doporučit.

Nemá soucit s pacienty. Se spoustou pacientů z plicního oddělení se kterými jsem mluvil jsme se naprosto shodli. Problémy pacientů ji nezajímají. Přišlo nám že snad lidi nenávidí a s obyčejným člověkem nemá chuť ani mluvit.