Zlín
Dentální hygiena

Hotovost, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více

2004 - 2008 Střední zdravotnická škola Ostrava, obor Zubní technik 2009-2010 Lingua, jazyková škola, Pomaturitní studium anglického jazyka 2011-20...

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Slečna Mikešová je velmi příjemná . Ač chodím k zubaři nerad, dala se ta hodina vydržet a navíc jsem se dozvěděl spoustu užitečných věcí:)

Příjemnější návštěvu "lékaře" jsem ještě nezažila. Říká se, že sezení u zubaře jsou děsivá, ale to vše vám slečna Hanka vyvrátí. Vše jasně vysvětlila a ještě jsme si krásně popovídaly. Těším se na další kontrolní návštěvu. J.S.

Bezbolestný zákrok, profesionální přístup, edukativní návšteva, lidský přístup a ještě je to kočka! Škoda že se nedá na hygienu chodit častěji :)

Paní Mikešová mi vyléčila zánět dásní. Je skvělá! Doporučuji. Je opravdu příjemná. lidská a sympatická.
Chmelinová

Paní Mikešová je velice příjemná a hlavně - citlivá. U ní nic nebolí. Zároveň je velmi vtipná a ochotná. Co se týče samotného zákroku - výsledek je vždy perfektní. Doporučuji. Bára.

• dentální hygiena

Publikace a články