Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Čekárna neustále plná, hodiny čekání, v roce 2022 nemá nástroj v PC na otevření CD s RTG snímkem, to je tristní.

Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Jiný

Nedam na pani doktorku dopustit ,ochotna a proste na svém miste.. Dokonce me zachranila i zivot poslala me na kardio a do 14 dnu jsem byl po operaci srdce,moc zato dikyy všem pani doktorku doporučuji.To ze nekdo čeka dele v čekarne,je tim ze pani doktorka všem vysvetluje co a jak maji a co maji delat

Nemám výhrady konkrétně na paní doktorku, s vyšetřením jsem byla poměrně spokojená. O čekací době se ani zmiňovat nebudu, jelikož dvě hodiny strávit v čekárně tady není nic neobvyklého. Paní doktorka byla příjemná a ochotná ale bohužel mám výhrady k sestrám. Pouze jedna byla příjemná a jak už zde bylo psáno, pracuje za ty dvě další. Jedna práci "předstírá" nebo neustále seřazuje karty a druhá absolutně nedokáže vysvětlit vyšetření spirometrie (opravdu málokdo to nafouká správně)a její chování je naprosto neprofesionální a neochotné (měla jsem pocit, že ji snad obtěžuju tím, že se jí dovolím na něco zeptat) Obzvlášť ti starší tu spirometrii foukat neumí a tato sestra nechá šedesátiletou pacientku "foukat" až skoro zmodrá. Neustále se tam jedna druhé pletou a organizace práce je absolutně neefektivní i vzhledem ke třem sestrám a čtyřem paním doktorkám, které se zde střídají. Myslím, že zdravotnický personál je také vizitkou lékaře a proto NEDOPORUČUJI.

JEDNOZNAČNĚ NEDOPORUČUJI!!!

SHODUJI SE S NÁZOREM, ŽE ČEKÁRNA JE LETA LETOUCÍ PŘEPLNĚNÁ A NENÍ TAM ČLOVĚKA, KTERÝ BY TO NEKRITIZOVAL. Teda v té čekárně. Uvnitř ale už (většinou) mlčí...

TAK PLNO TAM ALE NENÍ PROTO, ŽE BY BYLA pí DOKTORKA TAK SUPER ODBORNÍK (ve skutečnosti tam vyšetřuje už sestra, napíše recept a vy si zajdete k doktorce jen pro souhlas a podpis), ALE PROTOŽE TAM MAJ TOTÁLNĚ DEBILNÍ ORGANIZACI PRÁCE. NAPROSTO NEKONCEPČNÍ. ALE PŘITOM TAM JSOU 3 (slovy tři!) SESTRY, ALE DĚLÁ FURT JEN TA JEDNA. OSTATNÍ JEN PRÁCI HLEDAJÍ A občas PŘEDSTÍRAJÍ, ŽE JI NAŠLY . Hlavně že na dveřích visí (jak jinak samozřejmě) amatérsky napsané "NEKLEPAT!!!)

KDO TAM CHODÍ (ať už pravidelně či ne) POTVRDÍ, ŽE SI VÁS OBJEDNAJ NA ROZMEZÍ HODIN, NE NA PŘESNOU HODINU, např. 4.4. NA 10-12h. .

- KDYŽ TAM PŘIJDETE UŽ V 9.30, TAK VÁS ODBYDOU SLOVY, "ŽE MUSÍTE ČEKAT, NEB JSTE OBJEDNANÝ AŽ NA 10-11h."

- KDYŽ TAM TEDY DORAZÍTE V 10.30 TAK NA ŘADU PŘIJDETE AŽ TAK KOLEM 14.30 - 15hod., PROTOŽE VÁM DOKOLA OPAKUJÍ, ŽE "JSOU TAM TAKY JEŠTĚ LIDI, KTEŘÍ BYLI OBJEDNÁNI NA HODINU JEŠTĚ PŘED VÁMI..."

- TO BY MNE ZAJÍMALO, CO BY SE STALO, KDYBYCH PŘIŠEL V PŘESNĚ V 10, RESP. PŘESNĚ V 11h., RESP .PŘESNĚ VE 12h...

A TO JSTE OBJEDNANÍ!!! Neobjednaní čekají i 5 - 6 hodin, ale i s vidinou, že se na ně TŘEBA řada NEDOSTANE VŮBEC!!!

MEZITÍM PROKLOUZNE DO ORDINACE BOČNÍMI DVEŘMI TU A TAM PACIENT, KTERÝ PRÁVĚ DORAZIL. NA DOTAZ LIDÍ, PROČ JE PŘEDBĚHL, TAM MAJÍ KOUZELNOU FORMULKU:

AKUTNÍ PŘÍPAD! POŘADÍ URČUJE LÉKAŘ!!!"

A Z MEDICÍNSKÉHO HLEDISKA? NEMOHU ŘÍCT ŠPATNÉ, TAKOVÉ POCITY JSEM NEMĚLA, ALE PRO DOKTORKU TYPICKÝ PŘÍKLAD IDEÁLNÍHO STAVU: CHCETE ZASE NAPSAT TY LÉKY, CO JSTE MĚLA MINULE? DOBŘE. TADY JE MÁTE... DALŠÍ PROSÍÍÍÍM....

CHCETE CHODIT K TÉTO pí DOKTORCE? MŮŽETE, POCHOPITELNĚ, ALE POČÍTEJTE S TÍM, ŽE TAK PO 2-3 NÁVŠTĚVÁCH (resp.NEKONEČNÝCH HODINÁCH V ČEKÁRNĚ) PŮJDETE (to je lepší varianta) NEBO VÁS ODVEZOU (horší varianta) ROVNOU K DALŠÍMU DOKTOROVI - K PSYCHIATROVI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nepatřím k těm, kteří by chodili od doktora k doktorovi, a možná právě proto jsem tak šokovaná z této plicní ordinace. To co se TAM DĚJE, TO SE JINDE NEVIDÍ ANI SNAD Z POLOVIČKY!

JEŠTĚ JEDNOU PROTO DŮRAZNĚ PŘED TOUTO PLICNÍ ORDINACÍ VARUJI!!!

Třeba jim to pomůže. VÁM ALE URČITĚ...

;-(((

Paní doktorku mám již léta ráda pro její kultivovaný a citlivý přístup k pacientům a pro její vysokou profesionalitu. Zařídila mi včasný chirurgický zákrok, který mi zachránil život. Výborně se také stará o moji vnučku s astmatem. Velmi doporučuji!!

Paní doktorku nedoporučuji!Je velice neochotná!Včera jsem ji prosila o popsání rtg snímku plic mého 1,5 letého syna a p.doktroka odmítla a poslala mě jinam.Kdyby odmítla pomoc dospělému budiž,ale dítěti??ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI ! Pátková

Velmi přijemná a ochotna odbornice Doporučuji všem

Paní doktorka:
Milá, klidná.

Pozitivní:
Vše je na velmi přátelské úrovni.

Negativní:
Neustále narvaná čekárna.
Vyšetření se zdají být velmi povrchní. Asi znáte ten pocit, kdy vejdete dovnitř a jste vyšetřeni ještě od stolu. Dosednete na židli a už děkujete a jdete ven. Tohle je podle mého názoru ten případ.

Velmi příjemná a erudovaná lékařka.