Adresa

Rehabilitace
Červeného kříže 2564, Česká Lípa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Maximální spokojenost. Po těžkém úrazu kolene mě paní Pipková dala dohromady. Koleno mi pomohla výborně stabilizovat a posílit. Nemám nejmenší výhrady.

1
Ověřený profil

Pro mě ne dobrá zkušenost. Sestra nepříjemná, mluví s Váma jako s naprostým hlupákem, nevím proč? O synovi mluví jako o nějakém kusu masa, hodně si asi zakládá na své profesi a ostatní patrně považuje za hlupáky. Jinak informovanost neprofesionální, žádné rady, nic. Ztráta času a proto jsme našli jiné středisko, kam budeme na rehabilitace docházet. Za mě - NEDOPORUČUJU.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Ověřený profil

Včera jsem byla poprvý v rehabilitačním centru na masáži, a už k nim v životě nepůjdu.
Masáž byla velice bolestivá a to jsem ještě nevěděla že bolestí nebudu moci ve tři ráno spát...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřený profil

Vzaly mě okamžitě krásné prostředí super obsluha neni co vytknout spokojenost


H
Ověřený profil

Jsem naproto nespokojená a znechucená chováním paní Kláry Šafránkové, člověk se chodí na rehabilitace naučit léčit a né se chodit stresovat, tato paní na mě štěkala už do telefonu, když jsem se chtěla objednat na první cvičení, šla jsem tam už s tím, že jsem se bála, abych na ní nenarazila jako na rehabilitační sestru. Naštěstí jsem chodila k někomu jinému, ale s touto dámou jsem se přeci jen střetla .. oslovení co jste zač, když jsem přišla na rehabilitace mě absolutně šokovalo, její další chování v rozhovoru se mnou ani nemá cenu komentovat, je mi z toho na blití. Takže pokud tuto dámu nebaví pracovat s lidmi tak nevím, co tam ještě dělá, v životě tam už nepůjdu. ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI kvůli možnému střetu s ní, divím se, že je zaměstnaná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřený profil

Musím si stěžovat na rehabilitační sestru Kláru Šafránkovou, štěkala na mě už do telefonu, když jsem se chtěla objednat a při vztupu do čekárny oslovení co jste zač, si může strčit za klobouk, v životě už mě tam nikdo nedostane, tato důra se ke mě chovala jak k odpadu, nevím co tam dělá když jí práce s lidma evidentně nebaví... Ostatní zaměstnanci jsou ale příjemní a pečlivý, ale tohle blonďatý koště už nechci v životě vidět.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Co se týče ochoty a chování k pacientům a úrovně masáží,nelze doporučit,zejména mladou pracovnici,která v této ordinaci působí.Tato slečna je zcela unuděná,bez zájmu,práci dělá ledabyle,konkr.masáže,hladí pokožku,naprosto k ničemu.Hlavně si čte noviny,atd.,pacient je jí na obtíž,proto už bych k ní nikdy nešla a nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K

Vynikající rehabilitace.....mám s nimi jen ty nejlepší zkušenosti a mohu všechny rhb sestřičky vřele doporučit:-) byla jsem u nich moc spokojená


V

Rehabilitační středisko p. Koukalové je na úrovni,rehabilitační sestry příjemné a práce odvádějí velice dobře.D O P O R U Č U J I !!!!!!!!!!!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu