Nemocniční 270, Uničov

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Absolutně nedoporučuju!!! Nejhorší přístup “doktorky”. Nelidské chování k pacientům. Nechápu, že tuto práci může vykonávat. Arogantní, uráží, ponižuje, nechce s ničím poradit, prostě Katastrofa!

Umístění: Ordinace mnohonásobné kontroly zdravotního stavu

MUDr. Kleinovou jsem navštívil poprvé v roce 2003, kdy jsem z důvodů psychických problémů klesl až na samé dno, prostě jsem vyhořel. Zařídila mi léčbu na psychiatrické klinice v Olomouci a po návratu domů mi pomohla vrátit se do běžného života.
Po prvních dvou nebo třech návštěvách jsem ji "neměl rád." Byla na mne přísná, asertivní a říkala mi věci, které jsem nechtěl slyšet. Vše co mi řekla však byla pravda, realita, kterou jsem si nechtěl připustit.
Postupem času se však můj názor na paní doktorku měnil. Vždy, když jsem zažíval těžké chvíle ve svém životě (úmrtí v rodině) mi byla oporou. Vyslechla, poradila a povzbudila. Výtky pacientů, že se neusmívá, že je asertivní, přísná, odměřená, chápu, ale pacienti, a právě ti nový si neuvědomují, že paní doktorka léčí psychicky nemocné lidi.
Nyní, po 15 letech návštěv u paní doktorky v ambulanci v Uničově, mohu konstatovat, že máme velmi dobrý vztah na bázi lékař pacient. Ví o mně o mojí rodině vše, já ji sděluji všechny své zážitky, dojmy, události. Mám velmi dobrý pocit, že se zajímá o můj život, někdy je na mne přísná i teď, ale vždy hledáme řešení problémů společně. Její rady a názory jsou pro mne vždy pozitivní.
V současné době si chodím k paní doktorce už jenom pro léky, které mi doplňují serotonin a udržují mne zdravého.
Mgr. Jozef Srňan

Jedná s nejlepších doktorů, které jsem osobně poznal,,,, díky ní jsem movitý a mám luxusní život. Zhodnocení při první prohlídce do teď se nedá popsat jako by má osobnost zvisila o 350% k. Lepšímu s pozdravem David

Velmi,opravdu špatna doktorka,která má,udavačcké,chování,v četne,normalních lidi,takoví človek,je,zakomplexovavany.

Můj osobní názor na paní doktorku je velmi kladný, a to i na její zdrav. personál. Vždy mi vyšli ve všem vstříc a nějakou negaci z jejich stany jsem nezaznamenal. Ono asi také hodně záleží na přístupu pacienta k lékařce a zdr. personálu. A je velice zajímavé, jak podle některých, tak špatná lékařka může mít pořád plné ordinační hodiny??..........k zamyšlení.........

Chodím k doktorce již 2 roky a velmi mě pomohla. Jsem s paní doktorkou velmi spokojen.

Nejhorší doktorka všech dob !!!!!!!

X

Však ať nahlašuje, nic jinýho s tím totiž nenadělá. To je pro takový jako je ona těžká smůla, že je svoboda slova a každý může říct svůj názor. Ale co s arogantní doktorkou, která klidně nechá člověka chcípnout jen proto, že nemá doplacený zdravotní, ještě z něj dělá vola a snaží se obohatit na pacientech? Jsem moc ráda, že touto cestou můžeme varovat i ostatní. I když co jsem se o ní doslechla v okolí, je tu velice populární a spoustu lidí ze strachu dojíždí jinam.

Zásadně nesouhlasím s tím, co je níže napsáno. K paní doktorce Kleinové docházím už delší dobu a s ničím z níže uvedeného jsem se nesetkal, naopak. Chová se ke mně vždy velmi vstřícně, mile, na lékaře, pro kterého je to "pouze" jeho práce, velice, velice dobře. Stejně tak sestřička, vždy je velmi ochotná a ve všem vyjde vstříc.

V žádném případě nedoporučuji. Byla jsem u paní doktorky jednou, ale kvůli jejímu chování už bych tam nikdy nešla. Chovala se arogantně a odměřeně a vůbec jí nezajímaly moje problémy. Napsala mi jakýsi léky, objednala mě za 2 měsíce s tím, že má moc pacientů. Celé „vyšetření“ trvalo asi 15 minut a do toho si ještě stihla vyřídit pár soukromých telefonátů